48 Opinii despre fleur at moscow, filiovskiy park, oleko dundicha street, 5

Mi-a plăcut salonul ăsta. Există un serviciu bun, prețurile normale la Moscova (bineînțeles, pentru 10 mii nu am cumpărat-o, a fost mai scumpă, dar există și aici modele bugetare foarte mari). De asemenea, acum acțiunea are loc pe rochii de seară pentru noul an. Asigurați-vă că ați scăpat, un cuplu pe care mi-a plăcut-o deja, m-am înscris pentru montare.







Am cumpărat o rochie de mireasă într-un alt salon, dar în acest salon am folosit accesorii - bolero, văl și o mică diademă pentru coafuri. Prețurile sunt destul de normale. Nici măcar nu se uită la rochie, de vreme ce o cumpărase deja - nu se deranja. Dar sunt mulți, așa mi sa părut. Există, de asemenea, suficiente accesorii. Mai ales a plăcut alegerea bolero.

Prețuri foarte, foarte modeste! Probabil, acesta este unul dintre puținele saloane în care există rochii cu adevărat frumoase și care nu sunt exorbitante. Sortimentul este destul de impresionant. Nu voi spune că este drept foarte larg, dar nu mic. Este suficient, ca să spunem, pentru a alege o rochie. Dar, cel mai important, prețul nu afectează calitatea.

Rar scriu recenzii, dar nu mă puteam ajuta. Mi-am cumpărat o rochie în Fleur cu mult timp în urmă, a durat aproape un an. Dar cu încredere pot să recomand acest frumos salon. Aici, adevărul nu este deloc costisitor, mai ales în comparație cu alte moduri de nunta similare saloanelor. Fetele sunt consilieri buni, ajuta la determinarea alegerii. Deci, sunt pentru Fleur.

Fleur pentru mine - cel mai adecvat la un salon de preț de rochii de mireasă de la Moscova. Asta este, prețul / calitatea aici este cea mai optimă. Acesta este chiar momentul în care rochii sunt ieftine, dar arata foarte bogat si chiar si pompos. Nu toate modelele, desigur, dar cele mai multe. Prin urmare, există multe mirese aici întotdeauna. Dar există, de asemenea, suficienți consultanți. Am fost aici de două ori. Prima dată doar uitat îngust, a cerut prețul, iar al doilea deja cumpărat.

Salonul este bun, există o mulțime de rochii. Prețurile sunt rezonabile. Dar ceea ce mi-a plăcut și am amintit este calitatea serviciilor! Femeile de consultanță sunt foarte politicoase, tact și bine ajutate cu amenajarea și alegerea. Se poate observa că ei nu încearcă să vândă cea mai scumpă rochie, dar într-adevăr sfătuiesc ceea ce este cel mai potrivit pentru figura, păr și pantofi. Vă mulțumesc foarte mult pentru o astfel de primire călduroasă și emoții pozitive!

În ceea ce privește saloanele de nuntă - în Moscova există o mulțime de ele. Am încercat să le aleg imediat pentru mine, pentru a nu pierde timpul pe drum. Am început monitorizarea site-urilor. Salonul Fleur și-a atras imediat prețurile și sortimentul. Am decis că voi veni aici mai întâi. Sa dovedit că aici am cumpărat o rochie de mireasă. Deci, foarte bine, am ales salonul.))







Când căutam un buget dar o rochie de mireasă frumoasă, m-am dus în jur de o duzină de saloane! Fleur, poate, a plăcut mai mult decât altele. Aici cele mai multe prețuri bugetare și rochii minunate, nu cu mult mai rău decât restul. Am ales un model bun cu o fusta luxurianta pentru doar 15 mii de ruble. + Voalul a fost cumpărat separat. Sa dovedit inteligent! Nici măcar nu puteți spune că rochia costă atât de mult.

Salon Fleur, sfătuiesc cu curaj mirele viitoare care doresc în același fel și eu mă salvez la îmbrăcăminte, dar nu mă uit deloc la nimic. Acestea sunt aceste rochii aici - prețurile sunt modeste, iar hainele în sine sunt foarte originale tăiate, complexe, texturate. Mulțumit de abundența de accesorii și de ambreiajul de zăpadă al femeilor. Prin urmare, mi-a plăcut salonul. Am fost multumit!

Mi-a placut foarte mult rochia aici - cautam un model magnific de marimea ei de dimensiune 44. Din fericire, acest lucru este complet pretutindeni. Dar în Fleur, rochiile cu o întorsătură sau ceva mai interesant. Prețul este mai mult decât acceptabil. Un serviciu bun. Mi sa acordat o mare atenție, deși în afară de mine erau și alte fete în salon. Consultanții pentru toți au fost la timp. Bine, fetelor, ține-te!

Mi-a plăcut foarte mult Fleur! Rochii sunt mult în stoc, dar le puteți cumpăra și la comandă. Dacă, de exemplu, nu există nici o dimensiune. Dar am avut noroc. 42-44 în Fleur este reprezentat foarte mult. Am ales trei ore de îmbrăcăminte, dar încă am stabilit Sinceritatea 3336.

De acum înainte e salonul meu preferat! Toți prietenii mei vă sfătuiesc să veniți aici și să priviți la această măreție de rochii! Mi-a plăcut imediat salonul. De îndată ce am ajuns aici - fetele erau foarte prietenoase și prietenoase, zâmbind mereu și ajutându-le în amenajare. De aici era pur și simplu imposibil să pleci fără să cumperi! Salonul este pur și simplu delicios - nu voi găsi alte epitete!

Vorbind în mod special despre rochii de mireasă (nu m-am uitat la rochii de seară) - salonul este pur și simplu superb! Am cumparat aici, acum un an, o rochie cu fusta foarte pufoasa si corset deschis. Modelul este pur și simplu superb! Da, banii nu au fost atât de puțini, dar nu regret! Este ceea ce să plătească atât de mult. Am arătat ca o regină în el!

Îi mulțumesc sincer acestui salon minunat! În ea, am reușit să cumpăr o rochie de mireasă incredibil de frumoasă! Nu am văzut niciodată astfel de modele de lux, deși am participat la multe nunți. Știu sigur că eram cea mai frumoasă mireasă din lume! Într-adevăr, sunt doar încântat! Am fost foarte, foarte, foarte fericit cu ceea ce am cumpărat și ceea ce am vrut și mi-am imaginat!

Multe mulțumiri personalului salonului

I-am cumpărat o rochie în salon. Considerat a fi unul dintre cele mai frumoase. Dacă știu că voi acorda o atenție numai la punct, voi plăti pentru achiziție, nu s-ar prag nu este traversat. Nu numai că accesoriile pe care le-am pus off cu achiziționarea de rochia ei și rânjind la mine, a spus „Tu, probabil, nu sunt în salonul nostru le-au văzut! Avem astfel, chiar și în prezența nu!“ Vândut, cu atât mai mult și înșelăciune promisiunile. Cumpărarea o rochie, în mod clar că specificați dacă pot să-l păstrați de la ei în salon înainte de nuntă. Data viitoare ›

Am cumpărat o rochie în valoare de aproximativ 500 de mii de ruble. Am fost sigur că după sărbătoare am putut consulta personalul pentru sfaturi privind curățarea și depozitarea rochiei. Am sperat să primesc recomandările de chimie dovedită. purificare, care nu va strica foarte mătase, din care este cusută rochia. Știu că în Europa și în saloanele noastre vrednice, oferim întotdeauna câteva recomandări. Și aici au râs de mine, spun ei: "Și tu ai cerut." Abordare rurală.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: