24 hannibal pentru rege

1. Indiferent ce filosofie este atașată mișcării noastre, nu uitați de lucrurile principale - despre exercițiile fizice, aceasta este baza afacerii noastre, lăsându-le să vă întoarceți instantaneu la punctul anterior.







2. Nu trebuie să vă faceți griji cu privire la antrenamentul următor, întindeți complet fără a acorda atenție terților.

3. Nu vă stabiliți obiective nerealiste, mai ales la începutul căii, atingeți obiective mici.

24 hannibal pentru rege


4. Încearcă să fii independent de emoțiile tale, indiferent de ce sunt (rău sau bun) - când ești pregătit moral, nu joacă un rol important pentru tine, te duci la obiectiv fără să te întorci.

5. Calisthenics - acesta este cel mai convenabil mod de a vă aduce un beneficiu imens (sănătate, putere, frumusețe).

6. Eu însumi sunt o forță motrice. Motivația mea sunt eu. Sunt sigur că nu va fi ușor ca altcineva să repete ceea ce am obținut.

9. Dacă sunteți mulțumit de ceea ce faceți, nimeni nu va lua acest lucru de la dvs. Îmi place ce fac.

10. Este necesar să dăm toată forța instruirii, Dumnezeu vede și ne evaluează acțiunile, aceasta este o mișcare foarte puternică. Nu contează vârsta, rasa, sexul, indiferent de unde vă aflați - toate la fel de bune ... și din Rusia și din Londra.

11. Nu trebuie să admiri pe cineva prea mult, dacă faceți asta, atunci în sine este probabil slab. Trebuie să te respecti pe primul loc, trebuie să fii sigur de ceea ce faci.

12. Când mi-am început antrenamentul, a fost foarte greu pentru mine, nu a fost nimeni pentru a ajuta, nu a fost nimeni să întrebe. Acum am atins acel nivel și sunt gata să-i ajut pe oricine dorește să se antreneze. Fiți mai puternici și, dacă brusc aveți nevoie de ajutor, sunt gata să vă ajut.







13. Trebuie să devenim mai puternici, fără intenții dăunătoare, să îi ajutăm pe frații și surorile tale, să respecte femeile, să iubești copiii.

14. Provocați-vă să câștigați, eu Hannibal Pentru Regele a făcut-o deja o dată.

15. Îi mulțumesc familiei pentru că a crezut în mine și mi-a dat putere.

16. Încerc mereu să privesc cât mai departe posibil, nu te poți opri într-un loc, trebuie să-l îmbunătățești.

17. Începeți mai bine progresul cu o bară orizontală, apoi cu barele și cu împingerele de pe podea. Acestea sunt fundamentele fără care progresul nu este posibil. Nu începeți prea intens și intens, ca urmare vă veți răni numai mușchii. Urmăriți constanța, este necesar ca totul să se întâmple în mod egal și în mod constant, dacă acest lucru nu este asigurat, atunci nu așteptați niciun progres. Începeți să vă obișnuiți cu o pregătire constantă, în afacerea dvs. nu vă puteți antrena spontan.

18. Când obțineți rezultate bune, începeți să lucrați cu copiii, trebuie să îi învățăm să crească în mod corespunzător.

19. Nu-ți pierde timpul și energia pe oamenii care nu te respectă ca pe un bărbat.

20. Nu instruiesc cu gantere și barbells, antrenamentele mele sunt construite pe exerciții cu propria greutate corporală. Nu este atât de ușor ca intrarea în sala de sport și pomparea musculaturii, necesită perseverență și forță. Muschii mei sunt puternici ca o piuliță și toate acestea datorită barelor și barelor de bare, cu siguranță bara transversală mai bună decât orice greutate.

21. Întotdeauna să fiți gata să renunțați mult pentru un singur scop, fără ca progresul să fie imposibil.

22. Ca și în orice alt caz, în formare, trebuie să sacrific ceva, mi-am abandonat educația pentru a te antrena cu o dedicare completă. Dacă aveți timp și o dorință mare, atunci nimeni nu este un obstacol.

23. Iubeste-te ce faci, am fost de formare de peste 17 ani si fara dragoste pentru aceste exercitii nu as fi realizat nimic.

24. Ce exercițiu nu ai face, mereu monitoriza situația. Este imposibil să pierdeți atenția în orice caz.

Judecând după construirea propunerilor - este mai degrabă o declarație, nu un sfat. Ei bine, pe lângă aceasta, el nu sfătuiește să renunțe la educație, ci doar spune că a făcut-o. Ideea este că dacă vă puneți ceva, atunci trebuie să sacrificați restul. Dacă doriți să faceți o carieră, va trebui să sacrificați sport / prieteni. Vrei să devii atlet - educație și băutură. Vrei să te distrezi - ceva util și necesar. Și acolo deja toată lumea alege ceea ce are nevoie







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: