14 zile după ovulație se termină sau gândurile sunt tare

Aici deja al treilea ciclu la mine în loc de 28 de zile, 35 sau chiar 37.

dar in acest ciclu, am deconstruit cu siguranta ca ovulatia a fost undeva in perioada de la 19 la 21, asa ca am asteptat lunar de la o zi la alta.







împreună cu așteptările pe care le lupt cu tentatia de a încerca testul. deoarece după 5 zile după ovulație au apărut dureri în zona uterului. Acum aproape în fiecare zi ceva este acolo sau în zona ovarelor este pining. și un sentiment de căldură.

greața este de asemenea prezentă, dar o scriu pe un stomac de probleme. care acum, apropo, zbor.

pieptul este puțin umflat. dar nu doare.

totuși a observat că ciuma în abdomen este direct proporțională cu nervii. numai eu ar trebui să fiu nervos, cum senzațiile sunt intensificate.

în general, am decis că dacă lunar nu vine până pe data de 5 și dacă aveți răbdare și până la 8, voi cumpăra testul. dar există deja două opțiuni: fie benzi, fie nu.

Cred că m-am simțit mai bine cu privire la planificare. acesta este cel de-al patrulea ciclu de așteptare a copilului nostru. dar se pare că numai al doilea, când se pare că au intrat în ovulație. Știu că e prea devreme să fii în panică. an pentru concepție - aceasta este perioada normală? astfel încât să expirăm și să așteptăm vara, fructele și marea

Sper că ați reușit!
Mult noroc.

14 DPO, aceasta este răbdarea. Aș fi testat cu mult timp în urmă. El ar fi arătat deja))) De ce te-ai testa? ))) Fericirea trebuie să fie prelungită.

Am avut, de asemenea durere și furnicături la nivelul uterului, chiar părea crampa, pe care a avut-o, nu observ (cel mai probabil, doar nu asculta corpul tau), dar în cele din urmă a făcut un test, sa dovedit a fi un super-negativ, fără acolo fantome, și apoi doar în timp a venit la MA mea cel puțin un plus la acest lucru - este că M meu, ca ceasul, punctual, lung, așteptați și să nu facă speranță :)) asa se înmoaie testik deja!

Iată un extras! Și voință!
Bine facut. În nici un fel, dacă nu de data asta, atunci în următoarea - totul se va întoarce.
Dar este posibil ca în acest :)))

Alenushka_S vă mulțumesc pentru aplauze!
Voi crede în noroc

LalekaWillBePregnancy)) oh, nu! Doar că am plecat de oameni dornici. Gândiți-vă doar de ce cheltuiți banii pentru test, chiar dacă nu există o întârziere.
Am doar în ciclul al XlX-lea a fost amânată, iar când a început să frotiu am făcut un test și a fost o fantomă. în cele din urmă el a tunat la spital, dar este hCG și ultrasunete a arătat că nu există nici o sarcină. astfel încât testele să fie părtinitoare. va exista o întârziere, atunci voi cumpăra testul. dar judecând după faptul că astăzi, după patinaj Pya durere, Mesika fi încă mâine sau poimâine ((







Sindy)) Ei bine, am scris mai sus că am trecut deja printr-o întârziere și un test fals pozitiv. ca rezultat - două zile în spital și o grămadă de nervi și-a petrecut oamenii și oamenii apropiați de mine.
dar vreau să testez testul. dar și mai mult nu vreau să mă supăr. și totuși nu există 14 DPO-uri. doar 12)), așadar aștept întârzierea și o voi ajuta sau voi aștepta luna

Talenta da Nu am rezistenta si in special puterea)) este ca si cum testele sunt umede cand exista o intarziere, dar eu, daca am calculat corect ovulatia, nu exista nici o intarziere inca))
Vă mulțumim pentru cuvintele voastre bune! și aveți noroc!

14 zile după ovulație se termină sau gândurile sunt tare


După transfer - un mod, o stare de sănătate, alocare etc.
Dacă puteți clăti furacilin gâtul și nasul poate fi spălat. Ei bine, delfinul să vă ajute.

Stimularea ovulației
Am prins # 33; DrukH)) Și am o greutate de -1 kg. Creștere 160. Nadavno în sala nazeshivala 46 - schas.

ECO în Ucraina
Stau cu Sirenko în Dakhno pentru moment. M-am gândit la Isis, dar cu doctorii neponyatki, așa că nu voi trage.

14 zile după ovulație se termină sau gândurile sunt tare


A doua mea naștere # 33;
Am decis să scriu pentru memorie, dar voi uita bine și poate că cineva va fi interesat să citească!

bt a crescut, iar ovulația nu a fost
A coborât sau a mers pe uzi. Iată un exemplu de diagramă în care BT a crescut, iar ovulația nu a fost - poate cineva să facă.

preparat pentru laparoscopie
Buna ziua tuturor! Am hotărât să-mi fac o viață mai bună. Pe scurt despre mine. 29 de ani.

14 zile după ovulație se termină sau gândurile sunt tare


întârziere
Întârzierea este deja negativă și testul este negativ. Stomacul trage. Pieptul doare. Nerespectarea?

Păsărică girlandă.
Păsărica fetei noștri la 30 de săptămâni. ) Va fi a treia din familia noastră. ) Am mers în concediu de maternitate. Ur.

Evi 13 DPO
Astăzi am avut un vis că făceam un test acolo. Trezit, desigur, a mers să facă)) Ei bine, eh.

14 zile după ovulație se termină sau gândurile sunt tare


Ovarii: anatomie și funcție
Importanța ovarelor în corpul femeii este foarte mare. Reglează ciclul menstrual.

Sfaturi importante pentru mamele tinere despre îngrijirea nou-născutului
Când se naște un copil, o mulțime de întrebări noi se confruntă cu mama tânără: cum să vă protejați acum.

Nutriție în PCOS: poate ajuta?
Sindromul ovarelor polichistice se caracterizează prin tulburări grave în fondul hormonal al unei femei.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: