103- Am vopsea colomix înghețat (sau nu ca un idiot pentru momeală)

A doua zi m-am întors pe piață.
- Eu: ei spun, așa și nu, nici o vopsea, a spus frostbitten
- vânzătorului: ceea ce este absolut nici unul?
- Absolut!
- Bine. acum voi aduce un altul, așteptați.






Oferă bănci noi, nu numai că nu au o dată de expirare, dar și numărul partidului este șters
- Eu zic, spun ei, așa că arătați șterși, iar băncile anterioare (care i-au arătat) au fost șterse.
- el, spun ei, eu nu am competitorii pe care le iau, nu știu nimic, haide, ei spun că creierul nu are bani pentru a da Kolupaev.


================================================== ======================
Sfaturi de la mine dacă vreodată, va fi cumpararea de vopsea poate lua oriunde stoc, dar în cazul în care există cel puțin o baterie, toate magazinele și o selecție de culori, și să acorde o atenție la data de expirare.
================================================== ======================






Nu am căutat pentru 211 vopsea, deoarece în magazine normale acolo, iar pe de selecție, de asemenea, asa ca am cumparat un 201-lea în magazin (16 USD per borcan). Și totuși achiziționat diluant kolomiksovsky nativ (de 0,5 5.5 UE).

vechea 211 pe care o avusesem de mult timp

Lada 2101 1974, 59 de litri. a. - repararea caroseriei

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

De asemenea, m-am apucat de lac. Vedeți și frostbittenul sau cel vechi. Și apoi a luat colomixul? Mașina este a mea, aș lua un 2k. Va fi puțin vopsea, am o bancă Mipovskaia de 201 de stânga!

IMSI tobish scumpe 1,5 kg 1 kg de vopsea și întăritor 0,5 270000 undeva, nu știu kolomiks îmi place de 2 ori deja vopsite, mulțumesc pentru oferta de vopsea în cazul în care se va transforma

Nici un noroc și de ce un pot de 0,5 kg, l-am luat pe Mipu, sunt 0.9 ca ...

0,5 este un diluant și cutii pe kilogram

Și acum este clar!

Pe piața desigur ea Morozov, unul sau 2 va supraviețui iernii, dar atunci nu am luat-o. Și, în general, insuficient utilizate culori care nu sunt difuzate sunt întotdeauna vechi. Fresh este 201.215.202.233.425.303.564.110.127.309.400.601

Da, înțeleg acest lucru, există o piață cu bullet în general

Da, am luat deja de 2 ori, dar am luat toamna), iar acum nu am noroc

Versiunea completă a site-ului







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: