101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

Pluses: interesant și creativ. design excelent, frumos de ținut în mâini, promovează dezvoltarea

Bună ziua tuturor celor care au intrat accidental sau intenționat aici!







Cu ceva timp in urma mi-am dat seama cat de multa energie si bani intra in cumparaturi. Interesul meu recent minunat și hilar în "comercianți" a devenit neobservat să se dezvolte într-un fel de dependență morbidă. Dacă mă duc în mod intenționat la eyeliner, pot cumpăra liniștit jumătate din departament ca compensație morală pentru "non-cumpărare". Și m-am gândit. Este posibil să se împrumute ieftin și furios, să se îndepărteze atât de mult încât toate cumpărăturile (da, cum ar fi cumpărăturile, toate imperfecțiunile existenței noastre perisabile) vor părăsi cel de-al doilea plan. Căutarea pe Internet a unei ieșiri din această situație proastă a fost plictisitoare la punctul de nebunie. "Îndepărtează lenea în 30 de zile", "schimba viața mea pentru 10" - este bine, dar nu mă convine. Am vrut noutate!

Și acum câteva zile mi-am amintit că am o carte minunată.

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen






Acesta este un dar minunat. Excelent consultant de carte! Planificatorul! De aici puteți afla multe idei minunate. Și dacă vă aflați în aceeași situație ca și mine, atunci și un medicament indispensabil în lupta împotriva scufundării și a deșeurilor inutile!

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

De exemplu, "deveniți un geniu"!

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

Cine în zilele noastre nu se străduiește să devină o personalitate conștientă, cu mai multe fațete, să se dezvolte din diferite părți?

Sau "învăța să coaceți un tort".

101 Un lucru important care merită făcut înainte de a deveni un vechi plictisitor, Richards Horn și Helen

Eu, de exemplu, de foarte mult timp și am evitat în mod deliberat plăcile în semn de protest. Tot ce am auzit de la tinerii mei se încadrează în fraza scurtă: "Nu gătiți?" "Cine vă va lua în căsnicie?" Trebuie să spun că nu am fost căsătorit pentru astfel de tineri?))) Până când am întâlnit un bărbat care a dat din cap mărturisirii mele "ce pot să mă pregătesc eu", nu am început să gătesc. Și ca începutul. Nu m-am putut opri!

Sau "să învăț să fluier")) Nu am reușit în mulți ani, deci de ce nu învăț?

Toate acestea conduc la faptul că este foarte posibil ca această carte să deschidă noi fațete ale personalității tale, să găsești un nou hobby sau, într-un caz extrem, să-ți faci puțin timp!

1. Design excelent! Imagini luminoase, cartea este frumos să ții în mâinile tale.

2. Hobby-uri pentru fiecare zi pentru cel mai pretențios gust!

3. Nu există îndoieli!

Aveți grijă și nu vă plictisiți







Trimiteți-le prietenilor: