7 Feedback-uri despre centrul de oprire, Moscova, cel de-al doilea impas, 5a

Când sunați sau vizitați, vă rugăm să ne informați că ați găsit informațiile de pe site-ul Web al Serviciului. Acest lucru va crește șansele de a obține servicii de calitate.

Centrul ROLF este foarte popular printre clienții corporativi - aceștia beneficiază întotdeauna de serviciile necesare în cel mai scurt timp posibil.






Suntem bucuroși să vă oferim un serviciu fără coadă.

Serviciul este deschis de la 08 la 20 de ore.

Ați găsit o eroare în descriere? Notify. vom corecta!

Recenzii către Centrul ROLF

Un loc îngrozitor, mașina a fost promis că va fi făcută într-o săptămână, două săptămâni au trecut deja, toată lumea este hrănită cu micul dejun. Stăpânul nu poate spune nimic inteligibil, regret foarte mult că asigurările le-au fost trimise, data viitoare nu voi folosi serviciile lor pentru nimic și nu sfătuiesc pe nimeni.

Pictura elementelor corpului în acest serviciu. Toți termenii sunt încălcați. Ușa din spate era așezată oblic, decalajele dintr-o față de 2 cm de cealaltă. Nu era disponibil un capac de protecție din plastic. pentru că nu a observat imediat. Mai târziu sa întors spre stăpân cu o plângere. Nu au returnat-o. Spunând că nu a existat. Mașina a fost dată în loc de 14.00 seara sub un pod, unde nu există iluminat. FOARTE CONVENIENT pentru a verifica "CALITATEA" elementelor corpului de pictură.

Mulțumită Maestrului Alexandru în Centrul Rolf! M-au ajutat să evit greșelile. În sărbătorile de iarnă, în loc de brad, panoul meu din fabia mea ardea ca un gir. O jumătate de alergare de 80.000 a început să ardă și să iasă semnalul ABS, apoi EPC și vitezometrul. Acesta a fost primul care a fost periodic și rar, iar apoi mașina a început să tragă. În "serviciul de garaj" au spus că era necesar să se schimbe complet unitatea ABS și că toate ar ieși cel puțin 60 tr. + așteptând aproximativ o săptămână. În Rolfe, totul a fost stabilit în câteva ore. Asta inseamna adevaratii maestri, nu amatori care sunt gata sa inlocuiasca podeaua unei masini, in loc de un site cu probleme.







Aici au luat Focus pentru bani, ținând cont de toate opțiunile care erau încă puțin mai ieftine decât în ​​alte autovehicule. Rapid a emis documente și de asigurare pentru masina chiar acolo, în cabină. Mi-a plăcut atitudinea și munca clară a personalului.

Părinții mei au făcut un cadou inteligent pentru ziua mea de 25 de ani, au decis să-mi dea o mașină! L-au dat să aleagă marca mașinii. De mult timp a visat Ford Focus, la fel ca opțiunea Sync Edition. Într-un moment atât de important, am abordat în mod responsabil și m-am uitat la o mulțime de dealeri, citiți și recunoscuți, astfel că opțiunea pe care o interesam și că părinții mei nu au plătit prea mult. Sa oprit la Rolf. Mi-a plăcut cum au consultat, mașina a fost necesară pentru bani buni și salonul a fost bine cunoscut. Pentru triumful ei, am devenit deja proprietarul Ford Focus. Multe mulțumiri părinților și lui Rolf pentru noua mașină!

Serviciul ca serviciu, dacă nu.
Distrugeți clienții. Masina (Mitsubishi Lancer 9 Vegon) se afla pe următorul MOT, oferindu-le să schimbe degetele etrierilor din spate. De parcă li s-au obișnuit. Am fost de acord. Luat pentru muncă și pentru 2 seturi (roată din stânga și spate), au spus că au trebuit să forțeze. Într-un pic mai mult de un an trebuia să mă urc. Degetele se lipesc, unul se sparge, în general, când se răsucește (nu prin cioplire, ci în canelura astfel sudată), abia dacă avea o bucată de fragment. Aceste degete nu sunt clar ani. Nu numai că au luat bani în plus, deci și securitatea răsfățată. Bastards.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: