5 smartphone-uri excelente, care au scăzut brusc

Dar ne îndepărtăm de subiectul - LG și marile lor nave emblematice. Nu este nimic surprinzător în faptul că modelul G5 nu a devenit extrem de popular. Dar faptul că G6 futurist, care nu are puncte slabe, cu excepția procesorului, sa depreciat atât de repede - o plăcută pentru clienți și neplăcută pentru surpriza LG.







5 smartphone-uri excelente, care au scăzut brusc

LG G6

Desigur, pentru 30+ mii acum puteți cumpăra o fantezie OnePlus 5, compact pilot Onoare chineză Xiaomi Mi 9 sau 6, dar în comparație cu LG ei vor radical mai bine decât în ​​disciplinele de prelucrare. Diferențele dintre camere nu vor fi radicale (focalizarea automată mai rapidă și imaginile de contrast mai mici de la "chineză"). În același timp, nu veți obține o bază de rezistență la șoc, o carcasă impermeabilă sau un ecran super-spectaculos pentru telefoanele mobile chineze în valoare de 30-32 de mii de ruble.

5 smartphone-uri excelente, care au scăzut brusc

Cât de mult a fost la începutul vânzărilor

AppleiPhoneSE

5 smartphone-uri excelente, care au scăzut brusc

Apple iPhone SE

Cât de mult a fost la începutul vânzărilor

5 smartphone-uri excelente, care au scăzut brusc







Huawei P9

5 smartphone-uri excelente, care au scăzut brusc

Dacă nu vă place și fragilă, totuși, „buggy» Honor 9, cu o taxă suplimentară de 4-5 mii de ruble, iar Xiaomi Mi 6 cu nici un slot microSD și o mufă pentru căști pentru 30.000 ca tine chiar mai puțin, este logic să furculiță afară pentru una dintre rămânând P9. Vechiul pilot al companiei Huawei este încă mai bun decât noile telefoane mobile din clasa de mijloc, iar banii îi merită.

Cât de mult a fost la începutul vânzărilor

ASUSZenFone3 (ZE552KL)

Și trebuie să spun, nu în zadar au încercat să - „doar» ZenFone 3 (ZE520KL și ZE552KL) nu a primit asusovski-clasa display-uri super-luminoase, din oțel arată drăguț și dobândit bună de standardele de caracteristici din clasa de mijloc.

5 smartphone-uri excelente, care au scăzut brusc

ASUS ZenFone 3

Cât de mult a fost la începutul vânzărilor

LenovoPhabPlus

5 smartphone-uri excelente, care au scăzut brusc

Lenovo Phab Plus

Este o prostie să se aștepte un 12-13 la mie (prețul de majoritatea furnizorilor oficiali) ceva senzațional, în cazul în care nu este vorba despre Xiaomi / Meizu / Onoare, dar „lopatofon“ suficient de rapid pentru filme / jocuri la detaliile grafice scăzute / site-uri web și mesagerie instant, nu tort în procesul de exploatare a acestuia. Cazul este frumos și compact, iar sunetul în căști este plăcut (pentru acești bani).

5 smartphone-uri excelente, care au scăzut brusc

Cât de mult a fost la începutul vânzărilor

20 de mii de ruble (Rusia)

24 mii de ruble (China)

Cât de mult este acum

13 mii de ruble (cu amănuntul oficial)

11 mii de ruble (retailul "gri")

Google Pixel 2: ceea ce nu ne-au spus despre prezentare

Revizuirea Nokia 8: cât de bun este primul Nokia de top pe Android?

Prin generație: cum am trecut de iPhone 6 la iPhone 8 Plus și este timpul să faceți acest lucru

Cum îmi pun tonul de apel pe iPhone?







Trimiteți-le prietenilor: