3 - Povestiri amuzante despre pisici, amuzante din viata pisicilor, povesti despre pisici

Cine este cine.
Această poveste mi-a fost spusă de o cunoștință. În general, a fost ca acest lucru: el a decis încă o dată să ia fetița lui (soția lui, la momentul stabilit în spital, iar fata a primit tot tata zi). M-am dus la magazin și el a cumpărat câteva hamsteri, împreună cu o casa (. Bine, există o scară orice, colivie și alte bucurie de hamster) seara, a merge la culcare, el a văzut o fotografie: cidit, apoi o pisică în jurul casei și uitându-se la un de la hamsteri, și că la acel moment sa urcat în roată și, firește, încearcă să scape de pisică. Păi, a zâmbit la distracția asta de pisică și hamster și a adormit. Dimineața, trezirea, el vede aceeași imagine: o pisică holbezi, nu uita în sus, uita la hamster, și el, la rândul său, continuă să vină. După ce a condus pisica, hamster roți decalate sărace a coborât și a dat la randul consumatorilor de alcool, a băut și imediat leșinat.






P.S. Și după acea noapte, hamsterul dormea ​​mai mult de o zi.

Amintiți-vă „/> Chiar ieri cu poftă amuzat cu o minge - alungare-l în jurul valorii de apartament ca Lenin burghezie La un moment dat, el ia împins departe de o jumătate de metru și a făcut să stea pe picioarele din spate, cum ar fi.“ NAV ca ma arunc ca o panteră "! . a durat 20-30 de secunde. Fără a schimba poziția verticală a Stepan meu înclină într-o parte și du-te la culcare. asta am înțeles. un bărbat adevărat.)))

Numai „/> sit Am mai tineri pe balcon, ea reclines pe perne absorbi ulpafiolet I mipno sveplyu kapkas Pamy sau poate Pamu kapkasa, bine, în general, este, în kotpom logie de sticlă depzhatsya. Ha pposveplenii tyscha sute tpidtsatoy dypki în cazul în care fi salvat nicăieri zboară în plan natupe - bine, un pic mai sus loggia, liniștită, astfel zboară Ha teren merge Stalbo eu nici măcar nu au auzit de foraj de impact electronic, dar kotyavka l-au văzut cu ochii Kpaem am vdpug observa că acesta crește în ... dimensiunea este, mă uit la nappavleniem ei glazurat în vzopa teroare, văd - avionul (ische) ppet OHA atât de speriat. familiarizeze, că nici măcar nu a putut să scape - a început să fie difuzate pe popoge a căzut, picioarele ei sunt de groază odepeveneli, podvepnulis și sa culcat acolo în timpul creșterii shepsti (de exemplu, stânga situată într-o aeronavă pose ugpozy-pentru - .. a crescut foarte mult și ppizhatymi urechi și mult rînjind) și ceea ce se va tepep ști că aerul este nesigur pentru pepilami -. stpahi unele de vară teribilă și pentru că, mă întrebam dacă ea a avut identifitsipovala pe baza sa de date.? Ei bine, fă ce umopa la fel de bine. - Sperii avionul! Asta e ceva! 8) (Ei bine, toate zdo.povo a fost Samoletische, toate fereastra deysvitelnoo, stpashny un astfel de cioc și gheare, care a luat!)

One "/> - La naiba, mi-am cumpărat o proiecție de televiziune pentru 3,5 bucăți de dolari, pisica a sărit pe ea și a enervat-o în capacul din spate și mi-a dat 600 de dolari pentru reparații.
- Și nu l-ai bătut.
- Nu, nu este. (din păcate) - merită un dolar!

One "/> Data viitoare când au scris:" Trimisul Cat "

Nu a fost "/> - ulei Kartina," spun eu.
- Și cum să numim imaginea? ei întreabă.






Mi-am amintit-o pe Hemingway și am sunat-o: "FORGIVE, WEAPONS!"
Gazdele i-au plăcut.

Y "/> - Ai o pisică.

Un „/> Apoi, într-un fel de hostess luate în cap să cosească pudel care trăiesc într-o singură carcasă cu pisica. Și un pudel, trebuie să-ți spun, bestie extrem de răsfățat. Așa că a început să displace, și întâmplător încerca să muște mâinile, dintre care primește toate gustoase până la ciocolata. Tihon (cat) a suferit acest ultraj, tolerată, dar în cele din urmă a ajuns țipetele isterice ale cățelușa. el sa ridicat încet, cu demnitate a venit să taie pudel noastră și pălmuit-l ușor în față cu stânga. Curly ușor liniștită, dar aparent pentru că el nu a dat seama imediat ce se cere de la el și, după un timp, strigătele de indignare a fost reluată.
Tikhon a dat cea de-a doua lovitură de avertizare, de data asta cu dreptate. Rem încă o dată tăcea din nou, dar din nou pentru o vreme. Apoi, profesorul, aparent realizând că o lecție mai importantă, se așeză pe picioarele din spate și două în față palmuit elev o palmă peste față că el a stagnat instantaneu până la sfârșitul procedurilor de forfecare comportat mai liniștită apă sub iarbă.
Când sa terminat tunsoarea, Tikhon, cu un sentiment de datorie, sa retras, odihnindu-se de munca celor neprihăniți. Dar nu trebuia să se odihnească - pudelul a fost spălat.
Audindu-și reluarea matematică a caninelor, pisica se îndreptă spre locul de îmbăiere, se sări pe o grătar așezată peste baie și se uită atent la Ram în ochi. De data aceasta a fost suficient pentru ca câine să sune această procedură neplăcută în tăcere.

"Ce naiba a început! Sânii pelmeni, la fel ca sosul, și nu doar unul, ci 10 bucăți la o dată." Ochii lui Stepan căzuu pe frunte, o coadă trâmbiță și un șuierat.
Mai sunt încă câteva bucăți într-o tigaie. Ele sunt chiar mai tare! Stepan a sărit și a ieșit din bucătărie cu un glonț zburat, spun ei, nu voi mânca asta și nu vă întreb.

În „/> Într-o noapte am fost trezit de niște bate la ușă în bucătărie. Mergând acolo și aprinde lumina, a văzut că Matei tyrit de pui congelate din chiuvetă, dar puiul este greu și cu o bufnitură tare corpul său înghețat descompune chiuveta de fiecare dată el încearcă să se retragă. În general, dat lui de către gât și sa dus la culcare. Deci, te ridici de două ori și apoi adormit repede. Dimineața m-am trezit din alte sunete. puiul nenorocit încă tras în afară, iar acum trăgând de pe toate pantofii din hol și acest lucru pantofi îngropa prada în kuhni.Navalil de colț nakuritsu au o grămadă de Tapo verifica și pantofi. I-am dat în gât, și a pus pantofii în locuri, și polurazmorozhennuyu de pui departe în frigider. Am fost la culcare. În micul dejun dimineața și sa pregătit de lucru. Deci, ce? În pantofii mei nu au șireturi. El a devenit interesat în care acestea sunt necesare. Nimeni. în acest moment, ma abordat o toarce pisica, lovește de sex feminin laba mea pe piciorul lui și toată înfățișarea lui invită să meargă cu el. mă duc. mi-am aduc la oala mea stă alături, se uită la mine și să țipe așa. „Arrraaa!“ M-am uitat în oală sunt sireturile mele, din abundență, nu voi găsi un alt cuvânt, supărat.
Mai presus de toate, am fost uimit că nu și-a înșfăcat pantofii, așa cum ar fi făcut-o oricum altul, dar el a lucrat și le-a dezbinat. De atunci, mîna lui nu-l ridicase și imediat înceta să-i spună televizorul. Deci, spune-mi, au o minte?

Ieri „/> Există o doamnă în vârstă, un astfel de mic, zbârcit cu două pungi de cumpărături sănătoase în ambele mâini ghebos întreg - perth uzură împânzit în impozant tolănit în mijlocul stației complet pisica roșie plinte deja vitele dryhnuschuyu de aramă simpatetic spune: ..“. Ei bine, asta, obosit, Chubaysik? ".

Sunt "/> feed-uri." Voi veni cu nume pentru ei, eu vin la el, iar pisicile negre trec pe scări cu pete de nisip.
- Oh - zic - reaprovizionarea!
- Da - răspunsuri - aceasta este Hakamada mea din Chubais a dat naștere!

Bună, "/> Masik sa așezat în jur și și-a făcut propria afacere." Dintr-o dată el și-a arcuit spatele, părul a răsucit, coada cu trâmbiță și cu urletul "Hurray!"
o batistă și - să o rup cu gheare! În primul rând, toate au fost uimite, că pentru un demon într-o pisică mutat. Și apoi ne-am uitat
care a venit prin ochii unei pisici. Imaginați-vă: ceva mare, fără formă, verde, atacă proprietarul pe față și gazda începe să publice până acum
nemaiauzit de sunete teribile. Desigur, ca o pisică nobilă și curajoasă, Masik sa grăbit să-și protejeze stăpânul. Abuzorul a fost dezamorsat și distrus!







Trimiteți-le prietenilor: