3 000 000 Vizualizări! Mama universală a copiilor de cinci ani a arătat modul în care este administrată împreună cu copiii

Cinci copii sunt într-adevăr o mare responsabilitate, dar nu aduce mai puțină bucurie. Acest videoclip este o dovadă a acestui fapt.

3 000 000 Vizualizări! Mama universală a copiilor de cinci ani a arătat cum este administrată cu copiii

Este o mare fericire să înțelegeți că ați dat viața copiilor minunați. În ciuda oboselii, mama multor copii este mulțumită de un astfel de dar al soartei.







Nu se poate argumenta faptul că o femeie își îndeplinește pur și simplu toate îndatoririle și are timp să ofere un timp oricărui copil. Acest lucru merită cu siguranță respect! Ei arata bine ingrijite si foarte multumiti. Atunci când copiii cresc, vor fi cu siguranță mândri de mama lor minunată.

Oamenii, chiar și la vârsta lor înaintată, se hrănesc mereu cu o mică aventură, pentru că în viața lor nu există atât de multe motive pentru bucurie.

3 000 000 Vizualizări! Mama universală a copiilor de cinci ani a arătat modul în care este administrată împreună cu copiii

Într-un fel sa întâmplat că majoritatea prietenilor mei s-au născut în Uniunea Sovietică, dar s-au dispersat treptat pe tot globul.

Aici, de exemplu, Anush. Sa născut și a absolvit școala din Yerevan, a intrat în Universitatea Leningrad și a devenit Anya. După absolvire, sa căsătorit cu un englez și a plecat în patria sa.







Numele ei este Ann. Anne locuieste intr-un mic orasel din Gloucestershire, chiar in afara faimoasei paduri regale a lui Dean. Are un apartament frumos, nu are destui bani pentru o viață de lux, dar absolut decentă, fiul a absolvit deja colegiu și trăiește separat. Se pare că te poți relaxa și relaxa puțin. Dar ... doar visezi.

Cu câțiva ani în urmă, mama ei a murit în Erevan, iar Anne ia dus tatăl la domiciliu. El era deja la acea vreme sub 90 de ani și nu putea rămâne singur. În Anglia îndepărtată, tatăl, desigur, se simte ca un pește care a fost scos din apă. Dar el tolerează suferința stoică și încearcă să nu se plângă. Citește știri armeană pe Internet, urmărește canalele rusești la televizor. Chiar și într-o stare proastă, nu Ann, ci turcii și Azerbaijani. El merge bine, dar pleacă din țară cu plăcere. După piatra Armenia, verde Anglia pare să-i fie un paradis ...

În această zi, Ann a condus-o în mod obișnuit pe tatăl ei la marginea pădurii pentru a respira aerul, a așezat-o pe bancă și a mers să ia lucrurile de la curățarea chimică. Sosește în jumătate de oră - tatăl lui este plecat.

M-am dus în pădure și am strigat că nu era tată. Ce ar trebui să fac? Am sunat la poliție. Poliția a spus:

- Nu-ți face griji, acum vom veni.

Au sosit. Au trecut prin pădure, au strigat - nu există tată.

- Ei bine, - spun ei - noi o numim acum handler, și te duci acasă și să aducă o parte din pantofii lui, câinele a luat traseu.

"Am găsit-o", spune el. "Tatăl tău." Unele doamne l-au adus la o casă de asistență medicală locală. Am văzut un bătrân singur, am decis că el a fost pierdut și adus. Și acolo văd că este altcineva. Așa că au sunat la poliție.

Ann a venit la azil. Tatăl meu stătea în sala de mese și, cu plăcere, băuse ceaiul englezesc cu lapte. Ann a fost atât de fericită că l-a văzut nevătămat încât a izbucnit chiar în lacrimi.

Apoi, desigur, a început să citească:

Tatăl privea cu blândețe la Ann și spuse în limba armeană:

- Anush, micuțule, ce poate gândi un bărbat dacă o femeie îl cheamă la mașină? Speram la o aventură.

A fost povestea potrivită pentru gustul tău? Nu uitați să o împărtășiți cu prietenii dvs.!

Ați putea fi, de asemenea, interesat de articole:

A prins aurul unui bătrân și ia spus într-o voce umană:
REAL ISTORIC (râs isteric cu condiția)
Povestea din care tata mereu coboară ochii







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: