20 rochii de mireasa neconventionale si foarte frumoase

Cine a spus că rochia de mireasă trebuie să fie neapărat albă de zăpadă și chiar și cu o jantă gigant sub tiv?


Totul este ultimul secol, iar acum mireasa la nunta ei poate arata, cum ar dori, si nu asa cum este dictata de traditiile trecutului. În jos cu rochii albe plictisitoare, culori vii lungi, strălucire și creativitate!






Drăguță rochie cu fundul portocaliu

20 rochii de mireasa neconventionale si foarte frumoase

Minunat rochie albastră

20 rochii de mireasa neconventionale si foarte frumoase

Simplu, strălucitor și, cel mai important, elegant!






20 rochii de mireasa neconventionale si foarte frumoase

Aplicații strălucitoare decorează orice rochie

Solidaritatea cu tine. Ea sa căsătorit de două ori, dar nu a purtat toate aceste motive. Și prietena să se căsătorească este acum bine cunoscut tuturor Vidjaevo nostru minunat într-o rochie albastru inchis o alta în Severomorsk în albastru, iar ea - într-o catifea albastru inchis. Noi în Nord nu ne-am deranjat cu această chestiune. Nici unul dintre noi nu a purtat un văl, fiecare a avut flori albe în coafura lor și totul! Acum, mulți ani mai târziu, m-am gândit că părul nu avem nevoie de flori albe, și roșu viu a trebuit să încerce toate cele trei blonde, numai fata cu ochi albaștri, și am un verde ... Și fiica a mea ... costuri non-standard cu tinuta ta și cu un cod de rochie pentru oaspeți. Sa dovedit neobișnuit și frumos. Și adidașii cu o fustă pufoasă ... în opinia mea ... Nu găsesc un cuvânt decent.

Bine facut!
Ați fi văzut nunți la Sankt-Petersburg ... Rochii sunt la fel ca la o minge regală ... care este atât de mult ... și albastră, roșie, curbată și nu foarte curbată ...
Dar foarte frumos ...

Nu veți crede - Eu am văzut! Colegul meu de clasă sa căsătorit cu o fiică în căsătorie - și o rochie cu un văl era frumoasă, iar nunta era în Peterhof și un divorț timpuriu. Dar nu mai rău decât cel al poporului ... Romanov sa căsătorit cu fiica sa în Schitul. Și ce?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: