2 Curs

2 curs - consultare.

Salutari membri ai forumului.
Forumul citit prin și prin intermediul, răspunsul la întrebarea mea nu a fost găsit. În general, atunci nu este necesar un răspuns, ci doar o consultare.






Despre mine: Inaltime 182, 85 kg greutate, durează 7 luni (apăsați din nou la 130, în cazul în care acest lucru este util Infa). O lună în urmă, a încercat Naposim la 15mg pe zi, timp de 4 săptămâni, în general, 2 kg de carne și în puterea ridicată a marcat 5-10 kg.
Problema este, se apropie de al doilea curs, care a fost inițial planificat ca metan (naposim) + Deck + Soest în doze mici, 6 saptamani, ultimele 2 pur și simplu lăsați diurn, bine apoi FCT.
Din experiența dvs., după cum credeți, cu experiența mea de formare și un astfel de curs, nu va fi mult? Nu voi fi inflamat de apă. s-ar putea să fie suficient doar pentru a Sust + metan sau Deca + metan, dacă da, care este mai bine, care dintre opțiuni, sau tot la fel și în al doilea an, puteți avea un metan profund decan. (Nu-mi bate picioarele, eu sunt nou la asta) Apreciez serios întrebarea, pentru că nu am avut multă experiență, pentru mulțumiri mai devreme!

Salutari membri ai forumului.
Forumul citit prin și prin intermediul, răspunsul la întrebarea mea nu a fost găsit. În general, atunci nu este necesar un răspuns, ci doar o consultare.
Despre mine: Inaltime 182, 85 kg greutate, durează 7 luni (apăsați din nou la 130, în cazul în care acest lucru este util Infa). O lună în urmă, a încercat Naposim la 15mg pe zi, timp de 4 săptămâni, în general, 2 kg de carne și în puterea ridicată a marcat 5-10 kg.
Problema este, se apropie de al doilea curs, care a fost inițial planificat ca metan (naposim) + Deck + Soest în doze mici, 6 saptamani, ultimele 2 pur și simplu lăsați diurn, bine apoi FCT.
Din experiența dumneavoastră, cum să se gândească cu experiența mea și trenerovki un astfel de curs, nu de mult va exista o mulțime? Nu am umfla apa. poate fi suficient doar Soest + metan sau metan + Deca, dacă da, ceea ce este mai bine, unele dintre opțiunile, sau toate la fel, și în al doilea an vă puteți Soest punte metan. (Picioare nu a lovit, eu sunt nou la acest lucru) se apropie de problema în mod serios, așa cum puțină experiență cu anterioare grație!

pe cel de-al doilea ciclu de o metahy suficient pentru a duși 40 mg pe zi și vei fi o masă: 01: și alte concediu prepas pentru cursuri suplimentare

2russ-truss
La naiba, da, așa cum a fost deja acordat injecției, de asemenea, am vrut să întreb ce fel de pachet pentru mine chiar acum va fi mai bine)

ești un acom ?: eek: Deck Palekhche: 02. Cum? Cine a spus asta? Sam a pus-o?

Deca - un steroid bun de bază, care, pentru acumularea musculare combinate cu multe alte magazine mai mici, mai mult decât steroidami.Vody aluat. Și, în lucrarea sa (TC) 20 de ani, ea a avut loc mai bine decât pragul Prietenul meu (23 de ani) a pus omku metan timp de 8 săptămâni, așa că a + 12 kg și „cană de apă“ și acnee ca o ciupercă: 65:
Sunt acum pe cursul metacalei Deca +. există enanthate, dar o voi pune ulterior (mai aproape de vară)

Am 20 de ani!
În general, o astfel de situație, câți oameni nu vor cere, opinia este împărțită 50 la 50 = (
Nu știu ce să fac)

Ești departe de maturitate.

Vsmysle este posibil și că și că pentru croșetat da? )
vsmysle pe vârsta nici asta și că nu afectează.

Încercați-l mai târziu pe ochucheniyam el însuși va înțelege și să lase ceea ce este cel mai bine pentru tine

despre imagine a pus un coleg atât de mult distractiv

Ciocanele de la Deca apar adesea la maturitate. Nu fi ofensat.
Mi-am dat deja sfatul. Nu ar interfera cu Sust și Deco în cursurile inițiale. aflați cum organismul va răspunde la fiecare preparat separat. dar atunci când ai ceva, atunci ce crezi tu?

Ciocanele de la Deca apar adesea la maturitate. Nu fi ofensat.
Mi-am dat deja sfatul. Nu ar interfera cu Sust și Deco în cursurile inițiale. aflați cum organismul va răspunde la fiecare preparat separat. dar atunci când ai ceva, atunci ce crezi tu?

despre poze =) chiar acum a mers la o suta sfotkalsy =)
2pups nu ați înțeles corect) nu înseamnă doar Soest cu punte, și la rândul său, acest curs nu face nici o diferenta Soest + metan, iar al doilea este atunci când puntea + metanul pentru a experimenta pentru tine, și toate împreună, nu s-ar aventura până în prezent probyvat)







Principalul lucru este că m-ai înțeles;)

Cum am decis eu pentru mine! Voi începe cu Metan + Deca, voi câștiga masa, voi lucra pentru încă șase luni, voi pregăti organismul pentru unul mai serios și apoi voi face 3 cursuri + metan!

Deca - un steroid bun de bază, care, pentru acumularea musculare combinate cu multe alte magazine mai mici, mai mult decât steroidami.Vody aluat. Și, în lucrarea sa (TC) 20 de ani, ea a avut loc mai bine decât pragul Prietenul meu (23 de ani) a pus omku metan timp de 8 săptămâni, așa că a + 12 kg și „cană de apă“ și acnee ca o ciupercă: 65:
Sunt acum pe cursul metacalei Deca +. există enanthate, dar o voi pune ulterior (mai aproape de vară)

Ei bine, îmi spui acest nirasskazyvay. această frază citiți în descriere pentru a pregăti! Iar faptul că există cadata Shota cadata nu a fost un indicator. a pus un astfel de tip înțelept: eek. apa este astăzi cea mai bună (procioron nasheto) Aluatul este mai bine pentru o cățea de la adversarul său goraaaazdo mai ușor să scape de punte. dureros neplăcut pobochki din ea. Aici, probabil, experiența experienței.

Ei bine, îmi spui acest nirasskazyvay. această frază citiți în descriere pentru a pregăti! Iar faptul că există cadata Shota cadata nu a fost un indicator. a pus un astfel de tip înțelept: eek. apa este astăzi cea mai bună (procioron nasheto) Aluatul este mai bine pentru o cățea de la adversarul său goraaaazdo mai ușor să scape de punte. dureros neplăcut pobochki din ea. Aici, probabil, experiența experienței.

Da, ai dreptate, ei bine, eu yuzayu indium și pobochki pohnah nu se plâng IMHO

Addvlené через 8 minute
așa + în pobochki în vârstă

ești un acom ?: eek: Deck Palekhche: 02. Cum? Cine a spus asta? Sam a pus-o?

Misa, cred că a introdus punțile androgenice.
Aluatul este mult mai nroucit de tip androgen.
Iar aici bifați cu deci - mai mult de acord cu tine, Michael, ca necruti, asupritorul lui din cauza activității progesteronului.
Cu toate că în ceea ce privește recrutarea de carne, mai mult de 200 de yab ar pune 200-250 de aluat pe săptămână.
Deși Kui știe - retușat mai devreme, așa că naibii nici bacachek vashche
nu a simtit - este vizibil pe punte astfel de schas, sau a devenit mai in varsta - un organism
ponovsilsya .: wow:
Și așa mă pot găsi în cele din urmă într-un final:
Un prieten de 1 curs a luat 1 gram de metan + 1 gram de punte.
Am pus 100 mg la fiecare 5 zile + 20 mg de metan. Am scos 9 kg + apol clomid.
3 luni, și a mers pe drum:
250 enantates la fiecare 5 zile + 30 mg metan - 50 de zile, apoi 15 zile
stan pentru 20 mg și 3 kg marcate și toate. Prefixele sunt de lucru 100%.
Pun pariu din joc, așa că știu 100%.
La el sau el de la testul unui harya curent a umflat și TOATE!
Toli trenka nu atît de structurală, cît și de alimentație de alimente, ciocolată de acoperișuri
kui știe ce. Voobshchem în confuzie I! :(: 07:

Misa, cred că a introdus punțile androgenice.
Aluatul este mult mai nroucit de tip androgen.
Iar aici bifați cu deci - mai mult de acord cu tine, Michael, ca necruti, asupritorul lui din cauza activității progesteronului.
Cu toate că în ceea ce privește recrutarea de carne, mai mult de 200 de yab ar pune 200-250 de aluat pe săptămână.
Deși Kui știe - retușat mai devreme, așa că naibii nici bacachek vashche
nu a simtit - este vizibil pe punte astfel de schas, sau a devenit mai in varsta - un organism
ponovsilsya .: wow:
Și astfel mă pot găsi în cele din urmă într-un final:
Un prieten de 1 curs a luat 1 gram de metan + 1 gram de punte.
Am pus 100 mg la fiecare 5 zile + 20 mg de metan. Am scos 9 kg + apol clomid.
3 luni, și a mers pe drum:
250 enantates la fiecare 5 zile + 30 mg metan - 50 de zile, apoi 15 zile
stan pentru 20 mg și 3 kg marcate și toate. Prefixele sunt de lucru 100%.
Pun pariu din joc, așa că știu 100%.
La el sau el de la testul unui harya curent a umflat și TOATE!
Toli trenka nu atît de structurală, cît și de alimentație de alimente, ciocolată de acoperișuri
kui știe ce. Voobshchem în confuzie I! :(: 07:

Da Lech este un lucru individual. deși nu mă deranjează să folosesc pachetul. inca ma voi pune :) Nu este atat de simplu incat sa scrie in carti. Aici sunt :)

Ei bine, xs, am opusul deka, cu excepția umflatei feței nikuya nu mai este zaschuschaetsa. dar din aluat + varsaturi de metan))))

Aici băieții sunt de acord cu tine 100%.
Eu aici enanthate din abuhayran în cele din urmă nu poate pret, bine, pret, dar de la 750 mg pe săptămână. Dar zipul se lipeste de la 400 mg.
Deca de la 300mg pluguri bine, 400mg în cele din urmă poate zashibenno, mai nestăvilit-
Ei bine, ei sau nu.
Cred că este necesar să ținem seama de vârsta, până la vârsta de 30 de ani, Narmul, apoi bine
Eteri la cineva care se potrivește (voi introduce un test)
În general, fiecare propriile sale, o punte sau un aluat, atunci puteți argumenta pe termen nelimitat, principalul lucru pentru a compara pobachki + rezultatul.
De exemplu, dacă acest joc merită lumânarea.
Și apoi puteți pune pe punte și pune-l pe 1 gram, dar aici pobochki
te dracu ', și poți și pe test pentru 1 gram și aproape nedosustavat pobochek. Pentru fiecare dintre ei, cred, așa cred.
Cred că mulți sunt de acord cu mine. ): 01:

Aici băieții sunt de acord cu tine 100%.
Eu aici enanthate din abuhayran în cele din urmă nu poate pret, bine, pret, dar de la 750 mg pe săptămână. Dar zipul se lipeste de la 400 mg.
Deca de la 300mg pluguri bine, 400mg în cele din urmă poate zashibenno, mai nestăvilit-
Ei bine, ei sau nu.
Cred că este necesar să ținem seama de vârsta, până la vârsta de 30 de ani, Narmul, apoi bine
Eteri la cineva care se potrivește (voi introduce un test)
În general, fiecare propriile sale, o punte sau un aluat, atunci puteți argumenta pe termen nelimitat, principalul lucru pentru a compara pobachki + rezultatul.
De exemplu, dacă acest joc merită lumânarea.
Și apoi puteți pune pe punte și pune-l pe 1 gram, dar aici pobochki
te dracu ', și poți și pe test pentru 1 gram și aproape nedosustavat pobochek. Pentru fiecare dintre ei, cred, așa cred.
Cred că mulți sunt de acord cu mine. ): 01:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: