1408 (2018) - Uita-te online

1408 (2007) - Uita-te online

Există trei terminații alternative pentru film.

Caracterul lui Jackson spune că în camera 1408 au existat 56 de decese. După aceea, îi dă mâna pe eroul Cusack o sticlă de coniac "Les Cinquante Sept Deces" (57 decese).







Semnificația acestui film, ca și pentru mine, este mult exagerată. Filmul obișnuit despre hotel cu fantome, nu înțeleg de ce mulți oameni răspund pozitiv la asta. Priviți, deci, pentru o bifă pentru a vă face impresia. Am făcut. Nu este impresionat, deci nu o voi recomanda. Pur și simplu un film este doar despre fantome. Media.

Un film frumos! M-am uitat cu plăcere) Este acea atmosferă foarte tensionată pe care îmi plac nebunia în filme. Categoric 10/10.

Nu este un mistic rău, totuși, după ce ascult recenzii rave, m-am așteptat mai mult. În principiu, nimic original în film. Filmele despre hoteluri cu fantome au fost împușcate destul de mult și nu văd nici un sens în a evidenția acest lucru. Un film mai mult sau mai puțin interesant, nu mai mult. Opinia neutră.







Sunt complet de acord. Filmul nu este rău, dar nu la fel de bun ca el este lăudat.

Filmul meu favorit ..

Tehnicianul era unul dintre "numerele" problemei.
Și tot în stoc la cameră au fost rezervate 1408 "camere" pentru locuitorii săi

Unul dintre cele mai bune din genul "misticismului". Aș spune că este o capodoperă. Parcela este rece, nu goală, este ceva de gândit. Filmul în sine este retras brusc, continuă în suspans și așteptări constante "ce urmează". Actorii au jucat zece. Și foarte atmosferic. Nu pentru fanii militanților și acțiunile frenetice, ele par plictisitoare. Împreună cu toate reacțiile la acest film

Film interesant, dar mai mistic. jocurile minții. Toată acțiunea parcelei este aproape într-o singură cameră. Dar sunt momente interesante - un astfel de raport de imposibilitate și grafică. Filmul merită privit.

Terminarea altui! Revizuesc a treia oară. Prima dată când văd cu o astfel de final. Anterior, am uitat că era trist și protagonistul ars și Niger lucrurile personale soției sale în cimitirul dat. Acest film cu un sfârșit fericit. Cu trist este mult mai interesant

Dacă decideți să vă relaxați în noaptea de sâmbătă sub genurile: Horror, Thriller, Drama, Mysticism. care sunt menționate în descriere, nu se pot relaxa în același timp. Da, filmul se referă la un bărbat într-un spațiu închis și nu există bănci care străbate străini sau zombi flămânzi. aici este destul de altul. Regele și diferă în săpătură în personalități, savurând tragedii personale.

Alchimist, cred că genul filmului de groază nu are nimic de făcut. Și să vă relaxați în weekend a fost posibil sub gotic și sub Constantine: Domnul întunericului și sub Shack în pădure. Filmul în sine nu mi-a fost potrivit.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: