13 Recenzii, stilist анна кабирова, ростов-на-дону

Niciodată în viața mea nu a scris comentarii, dar după ce a avut loc o nunta perfecta, in care marea soarta Anna, eu nu pot împărtăși această descoperire cu restul Anna. Adăugați ceva nou la numeroasele comentarii pozitive sunt puțin probabil să: Anya persoană incredibil de frumoasă, plăcută, și considerație, un mare profesionist și o opțiune de câștig-câștig pentru cei care doresc cu adevărat să scape de procesul de machiaj distractiv! Dar aș vrea să vă mulțumesc separat pentru abordarea, răbdarea și sfaturile tale individuale! Și, de asemenea, pentru plăcerea reciprocă de joc generală :) Dacă aveți întrebări personale de la scepticii - răspunde întotdeauna și încă o dată dovada că familiaritatea cu o astfel de fată minunată și de neînlocuit ca Anna Kabirov într-adevăr un moment de reper în viața mea! Mulțumesc foarte mult, Anechka!







13 Recenzii, stilist анна кабирова, ростов-на-дону






Anyuta, vă mulțumesc foarte mult pentru un machiaj minunat. Sa spun ca sunt fericita, sa nu spun nimic)))) Sunt mega-fericita)))) Anechka, foarte atent la clientii ei si foarte pozitiva) Machiajul a fost tinut pana in clipa in care am spalat))) deja în a doua oră a nopții))))))) Mult noroc pentru tine.

13 Recenzii, stilist анна кабирова, ростов-на-дону

Anna - make-up artist, care întruchipează realitatea ideilor tale, împărtășesc ideile pe drum prin, și întruchipează toate acest set pe fata ta! Rezultatul sunt foarte multumit! Bărbați, vă rugăm să contactați Anna și nu veți regreta.

Stylist pentru nunta Anna Kabirova (Rostov-on-Don) - coafuri de nunta, manichiura, machiaj, preturi

1.048.739 de persoane au vizitat Bitter! pentru ultima lună.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: