06, O muzică mică, calitate pionieră jbl

Salutări, dragă oaspete. ))
Am decis astăzi cu proprietarul să nu spun nimic despre sunetul meu interior, ce se face și ce este planificat.







Pe scurt și semnificative - care a luat „muzica“ pe baza de „calitate a sunetului = preț“, fără patos inutile Ponte și numărul de vorbitori în cabină sau portbagaj.
Am Sanka ultima DJ-ingom face - muzica pentru el, de fapt, aproape cel mai important factor în mine după starea mea tehnică: D Pe baza experienței sale și experiența de prieteni - a decis să ia capul - Pioneer DEH-X5600BT. în ușile din față ale modelului JBL GTO6508C (165mm) și în partea din spate a modelului JBL GTO938.

În general, am achiziționat o acustică fină, cu o calitate excelentă a sunetului, la un preț acceptabil. Toți împreună au costat 15.000 de ruble.

* Avertizează imediat că ușa din față a 16-ki nu a primit în sus - este necesar să tăiați, nu este mult, de fapt, cum ar fi clătite pe partea din spate. Este mai bine să cumpărați un raft de lemn (1000 de ruble) și nu la abur, deoarece Sanya a pus clătite pe un raft standard - la vocea regimentului începe să zboare și este trist.







** Și în viitorul apropiat, raftul va fi livrat neapărat și nu vor mai fi multe fotografii, deoarece toate arată în interiorul salonului. )

Etichetă de preț: 15 000 ₽ Kilometraj 27600 km

FakeHeader

Numai utilizatorii înregistrați pot participa la discuții.

cool, eu însumi am colectat aceeași acustică

Distanțele din ușile din față au făcut sau au tăiat doar metalul și au pus difuzoarele pe piele?

A doua opțiune. Spacerii arata prost. Nu au fost multe de tăiat.

Jbl gto 938. După cum vă înțeleg)

În termeni de cani jbl gto 938, mi-am pus același lucru)

mm)) Am crezut cu adevarat unii, nu inteleg de ce, pentru ca Coloanele sunt perfecte pentru valoarea lor: D

Îmi place de asemenea))

JBL este o alegere bună!
dar din câte știu acești difuzoare de 2 ohmi ... am vrut să le cumpăr, dar mi-a fost frică să-mi supraîncălzesc capul ...

Capul se simte complet confortabil, nu bastoane, nu tupit, încă deține demnitate, deci este sigur să ia)) Zic din nou, nu cumpara amperi și subwoofer pentru inutilitatea absolută a acestor dispozitive cu coloane de date - lipsă de sunet))







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: