Rubin "legat de" partizan "- fotbal

Kazan "Rubin" a jucat o remiză cu Belgradul "Partizan" (1: 1) în meciul din deplasare al rundei finale a etapei de grup a Ligii Europei.

În minutul 55, "Rubin" învins în apărare, Lazar Markovich a executat un teren din flancul drept către Sasha Markovich, care a lovit sub bara transversală.

După trei minute, scorul sa egalat. Ansaldi, pe flancul stâng, și-a dat seama de apărător și din colțul penalty-ului a făcut un transfer excelent la linia de portar, de unde capul lui Rondon a lovit mingea în plasă.

Într-un alt meci al grupului H Milano "Inter" în terenul său a jucat o egalitate cu Baku "Neftchi" (2: 2).

Echipa gazdă a deschis contul deja în minutul 6. Urmează camera de pe flancul stâng spre centrul zonei de pedeapsă, iar Livaya în două atingeri împușcă poarta.

În minutul 50 Sadigov de la 25 de metri, mingea trimis exact la păianjenul drept al poarta "Inter", a egalat scorul.

Și în minutul 53, camera din flancul stâng a fost trecută, Livaya a bătut câțiva apărători și portar, apoi și-a lovit capul în gol.

În minutul 88 al oaspeților, contraatacul 2: 2, cel mai puternic împușcat din linia de penalizare, Belek a paralizat în fața lui, iar Canales în preajma fundașului, scuturându-și capul în gol.

După etapa de grup în playoff-ul Ligii Europei au venit "Ruby" și "Inter".