8 Feedback-uri despre Aymad la Kaliningrad, strada Turgenev, 8

Vreau să împărtășesc experiența mea tristă și pozitivă. Cu ceva timp în urmă m-am mutat în orașul glorios Kaliningrad. Totul a fost bine, dar am un dinte. M-am repezit in prima clinica pe care am gasit-o (nu voi suna la clinica, sa raman totul in constiinta lor), am tratat un dinte si in acelasi timp altul. Nu e de mirare că ei spun "grăbește-te, oamenii se distrează". Rezultatul - o saptamana mai tarziu, a suferit dureri in dintele ei. Dar, în ciuda acestui lucru, am decis să petrec puțin timp, întrebați în jurul prietenilor care au fost sfătuiți. Data viitoare ›







Este atât de simplu - găsiți un sfat și aflați cum să tratați. Nu faceți acest lucru, continuați să vă plângeți de tratamente de calitate slabă. Ca și cu mine. Anterior, ea a ales stomatologia pe principiul "mai aproape de casă" pentru a economisi timp și bani în călătorii. A vindecat cariile din dinți, a pus sigiliile. Deși este mai corect să spunem "vindecat" - dinții au acutizat și mai mult. Natural, dintr-un astfel de tratament a petrecut mai mult timp, precum și bani, dar nu este foarte util. Apoi mi-am întrebat colegii la serviciu și prieteni. Data viitoare ›







Vreau să împărtășesc experiența mea tristă și pozitivă. Cu ceva timp în urmă m-am mutat în orașul glorios Kaliningrad. Totul a fost bine, dar am un dinte. M-am repezit in prima clinica pe care am gasit-o (nu voi suna la clinica, sa raman totul in constiinta lor), am tratat un dinte si in acelasi timp altul. Nu e de mirare că ei spun "grăbește-te, oamenii se distrează". Rezultatul - o saptamana mai tarziu a fost chinuit de durere in dinte. Dar, în ciuda acestui lucru, am decis să petrec puțin timp, întrebați în jurul prietenilor care au fost sfătuiți. Data viitoare ›

Este atât de simplu - găsiți un sfat și aflați cum să tratați. Nu faceți acest lucru, continuați să vă plângeți de tratamente de calitate slabă. Ca și cu mine. Anterior, ea a ales stomatologia pe principiul "mai aproape de casă" pentru a economisi timp și bani în călătorii. A vindecat cariile din dinți, a pus sigiliile. Deși este mai corect să spunem "vindecat" - dinții au acutizat și mai mult. Natural, dintr-un astfel de tratament a petrecut mai mult timp, precum și bani, dar nu este foarte util. Apoi mi-am întrebat colegii la serviciu și prieteni. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: