75 Răspunsuri despre jotto la adresa ridicată

Suntem oaspeți obișnuiți ai acestei instituții! A sarbatorit o nunta acum doi ani, totul a fost super! Am sărbătorit botezul copilului acum un an, totul este foarte demn și în acest an primul an al copilului a fost sărbătorit, toți au fost mulțumiți! Personal, atitudine, bucătărie. Dar, în ceea ce privește calitatea produselor alimentare la livrare, acest gardian este simplu. Ne place foarte mult friptură "machete" și să o comandăm în restaurant și pentru livrare. Deci, de livrare este din nou adus o friptură dezgustătoare (dacă se poate numi o friptură, în general), nu este posibil. Data viitoare ›







Am avut o nuntă. Da, este frumos, dar ei încearcă să înșele pe fiecare pas. transportate în liniște narghilea, nimeni nu a dispus - să plătească 6000, a pus în liniște bateria Pepsi Cola - să plătească o dată, în loc de fierbere platou de pește pe cărbuni de 2600 pentru a ajuta pune somon prăjită cu caviar. Nimeni nu a spus că serviciile de slide-uri de îmbuteliere sunt 8500, care este, pentru persoana de distribuire -.... nu este un angajat al restaurantului Giotto, etc nu jura, plătit pentru toate, dar nu a fost un depozit.







Horror este înfiorător. De două ori au fost, al doilea - pentru a vă asigura că impresia nu este accidentală. Nu, nu întâmplător. Nicio mâncare, un singur gust, ca și cum resturile ar fi fost colectate și încălzite. Nici un fel de bucătărie delicioasă. Serviciul este zero. Muzica este o melodie separată, îmi pare rău pentru joc.

Mi-a plăcut gustul și varietatea hranei, deși ar putea exista mai multe porții pentru astfel de bani. Pregătit foarte mult. Mi-a plăcut locul, dar din anumite motive nu am fost complet confortabil. Fără relaxare. Un mare plus este un loc de joacă pentru copii și o animator-asistentă medicală. Nu mi-a plăcut foarte mult serviciul. Am prins un băiețel. Am turnat 1 litru de mojitos în ochelari și majoritatea nu aveam destule. Am decis să numărăm și sa dovedit că nu era un litru, ci 500 de grame. La aceasta ni sa spus că nu ar trebui să fie un litru acolo. Data viitoare ›

Considerată ca o opțiune pentru o nuntă. Am venit să vedem, să aflăm: spațiile și teritoriul, personalul politicos, directorul foarte plăcut și informat au fost foarte mulțumiți. După conversație au decis să rămână pentru o gustare, în același timp, ei puteau gusta antena de banchet viitoare. Dezamăgit. Carnea într-o friptură pentru un restaurant de acest nivel este inacceptabilă. La fel ca Spaghetti Carbonara - în Mi piace, de exemplu, este mult mai gustos pentru același preț. Puiul de tutun sa dovedit a fi prea uscat si prea. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: