7 Motive pentru care oamenii se schiază pe munte

Și nimeni nu ar fi crezut în schi.

Aceasta este o introducere lirică. Dar vreau să spun "mulțumesc" cuiva care a venit cu un zăpadă acoperită de zăpadă pe schiuri! Orice schior sau snowboarder, probabil, mă va susține în această dorință!







Și pentru cei care nu s-au îndrăgostit încă de iarnă, iată 7 motive pentru care ar trebui să deveniți prieteni cu schiuri sau snowboarduri

Pentru aceste 15 sezoane am mers la schi cu diferite companii de schi, spre diferite statiuni, spre diferite tari. Și mi-am dat seama că pentru diferite persoane și că vacanța reală în munți arată diferită.
Pentru cineva această ascensiune de vacanță la 8am pentru a prinde prima ridicare, succesiunea nesfârșită de ascensiuni și coborâri, a reveni la hotel (apartament) după închiderea trasee, cina, retragere destul de devreme și repetarea acestui ciclu pentru întreaga vacanță.







7 Motive pentru care oamenii se schiază pe munte
Pentru unii este o cale de ieșire la lift mai aproape de cina, un mic dejun pe îndelete prin navigarea știri dimineață pe internet, plus un număr de „Snacking“ pe munte, alternând o pereche de pârtii triple de pârtii simple întoarce la hotel, la cină la un restaurant cu urmată de o călătorie lungă la baruri sau discoteci.

Cu siguranță, altcineva va adăuga la această listă câteva motive și motive. Și este minunat, pentru că suntem cu toții diferiți! Deci, toată lumea va găsi pentru ei înșiși versiunea proprie a răspunsului la întrebarea, de ce oamenii se ridică pe schiurile de munte.

Înainte de întâlnirea de pe pantă!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: