6 Feedback-uri despre choson-center ooo, adresa samara, dimitrova ul, d

Alexander. Vreau să spun o mare mulțumire și un arc scăzut chirurgului KOCHETKOV ROMAN IVANOVICH pentru profesionalismul și umanitatea lui. Dă-i lui Dumnezeu și tuturor angajaților SOOOD-ului sănătate și prosperitate puternică. Cu sinceritate, fostul pacient.







Anna. Problema mea a fost, de asemenea, hipertensiunea arterială. Și nu existau reguli, se putea ridica brusc literalmente pentru nimic. De asemenea tas.

Zhenya. Am citit un sfat despre modul în care recuperarea lui Ustinova a ajutat la problemele de piele și nu a rezistat, a decis că ea ar trebui să vorbească și să transpire.

Victor. Vreau să mulțumesc departamentului de chimioterapie 2 și castitatea asistentei medicale Lika Nikolaevna Chekaeva pentru atitudinea ei sinceră față de pacienți, pentru atenția ei, pentru sprijinul și umorul ei. VEȘTI MULȚUMESC PENTRU MUNCĂ!

Comentarii despre ЧОСОН-ЦЕНТР ООО

Oamenii nu intră în asta, nici măcar nu știu cum să o numesc, salonul doctorilor nebuni și directorul incompetent al mercenarului Marina Vladimirovna, care nu înțelege nimic și vrea doar să taie banii de la pacienți. Politica este că întâi veniți la recepție, iar apoi nu sunteți înțeles de ce, dar banii pentru cursurile de tratament sunt extortați. pe această afacere și este construit ca pacientul să se intimideze și, la rândul său, va aduce bani cât mai mult de care au nevoie, cum ar fi țiganii. ar fi dorința mea de a închide acest centru. într-adevăr, m-au jignit.







Îți exprim profunda recunoștință pentru Dr. Chin, este de la Dumnezeu, un profesionist în afacerea lui! După patru sesiuni, presiunea normalizată, somnul revenit, zahărul și scăderea în greutate. A existat un sentiment de confort, ușurință în întregul corp. Vreau să-mi exprim recunoștința față de întregul personal pentru atitudinea lor conștiincioasă și atentă față de pacienți. Multe mulțumiri din partea de jos a inimii mele. FAPTURI, SĂNĂTATE ȘI BUNĂ LUCRU!

Îmi exprim recunoștința profundă față de dr. Chin. Chin-doctor de la Dumnezeu, un profesionist în afacerea lui! În timpul a 4 sesiuni presiunea normalizată, somnul întors, zahărul și scăderea în greutate. A existat un sentiment de confort, ușurință în întregul corp. Vreau să exprim mulțumiri întregii echipe pentru sensibilitatea lor față de oameni. Mulțumesc.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: