6 Feedback-uri despre centrul gerontopsychiatric al milosteniei la москва, орехово-борисово северное,

Mama soțului meu este deja în departamentul Centrului 4B "Mercy" timp de doi ani. Aceasta este o ramură absolut remarcabilă, în care, în condiții excelente, se păstrează oamenii vechi bolnavi. Pentru a organiza astfel de condiții și o astfel de îngrijire a casei foarte puțini oameni pot. Departamentul este întotdeauna curățenia perfectă, aer curat și bunătate provenind de la absolut tot personalul, de șeful departamentului de Natalia Mamayeva la barmaids si asistente medicale. Toți își iubesc bunicile și încearcă să-i creeze vrednici. Data viitoare ›







Doresc să-mi exprim sincer mulțumirile sincere tuturor angajaților Centrului Gerontopsihiatric al Milostivirii. Întreaga echipă, cum să selectați. Kind, simpatic, blând, atent, sensibil, emoțional nu numai pentru bolnavi, vârstnici, ci și pentru rudele care vin. Cu ce ​​caldura simtiti despre pacienti. Vă mulțumesc foarte mult! Aș dori să vă doresc din toată inima să vă doresc toată sănătatea, răbdarea și succesul în munca voastră dură. Sunt deosebit de recunoscător pentru personal. Data viitoare ›

Ar exista mai multe astfel de centre nu numai în Moscova, ci și în întreaga Rusie. Minunat, de ajutor personal. Un sentiment că am fost trimis la o clinică în străinătate! La urma urmei, putem crea astfel de centre! În special, mulțumiri tuturor personalului departamentului 3b și conducătorului departamentului. departamentul Pyatina Tatyana Nikolaevna.

Mulțumim din inimă personalul gerontopsychiatric Mercy Center, în special departamentul 4B de personal, sub supravegherea șefului departamentului Vladimir Alexandrovici și ramura sora mai mare Nina Yakovlevna, pentru sensibilitate, atenție, răbdare, căldură, sinceritate, ei înconjoară fiecare pacient său, și chiar rudele lor ! Vă mulțumesc foarte mult!

Mulțumesc tuturor. Mă bucur să văd dragă. personalul din nou! Toate sensibile și simpatice. Anna Nikolaevna - mulțumiri speciale!

Bunica a adus o jumătate de an în urmă, a fost recomandat ca cel mai bun și singurul centru vechi psihiatrie vârstă la Moscova, iar în țară există doar 2! Am adunat documente doar pentru un an! Toate mesele de genul ăsta de șase ori, medicul șef al departamentului 4-a spus că toți se recuperează! Bunico, am absolut orb, am avertizat cu privire la această dată personalul medical, și totul este în istorie, în cele din urmă nimeni nu-l cred, sau nu înțeleg, și este prima noapte a căzut și a rupt capul. Noi, rude. Data viitoare ›







Mama soțului meu este deja în departamentul Centrului 4B "Mercy" timp de doi ani. Aceasta este o ramură absolut remarcabilă, în care, în condiții excelente, se păstrează oamenii vechi bolnavi. Pentru a organiza astfel de condiții și o astfel de îngrijire a casei foarte puțini oameni pot. Departamentul este întotdeauna curățenia perfectă, aer curat și bunătate provenind de la absolut tot personalul, de șeful departamentului de Natalia Mamayeva la barmaids si asistente medicale. Toți își iubesc bunicile și încearcă să-i creeze vrednici. Data viitoare ›

Doresc să-mi exprim sincer mulțumirile sincere tuturor angajaților Centrului Gerontopsihiatric al Milostivirii. Întreaga echipă, cum să selectați. Kind, simpatic, blând, atent, sensibil, emoțional nu numai pentru bolnavi, vârstnici, ci și pentru rudele care vin. Cu ce ​​caldura simtiti despre pacienti. Vă mulțumesc foarte mult! Aș dori să vă doresc din toată inima să vă doresc toată sănătatea, răbdarea și succesul în munca voastră dură. Sunt deosebit de recunoscător pentru personal. Data viitoare ›

Bunica a adus o jumătate de an în urmă, a fost recomandat ca cel mai bun și singurul centru vechi psihiatrie vârstă la Moscova, iar în țară există doar 2! Am colectat doar un an pentru a documenta toate aceste fel, o perioadă de șase-putere ;! Medicul șef al departamentului 4 și mi-a spus că toate acestea recupera! Bunico, am absolut orb, am avertizat cu privire la această dată personalul medical, și totul este în istorie, în cele din urmă nimeni nu-l cred, sau nu înțeleg, și este prima noapte a căzut și a rupt capul. Noi, rude. Data viitoare ›

Ar exista mai multe astfel de centre nu numai în Moscova, ci și în întreaga Rusie. Minunat, de ajutor personal. Un sentiment că am fost trimis la o clinică în străinătate! La urma urmei, putem crea astfel de centre! În special, mulțumiri tuturor personalului departamentului 3b și conducătorului departamentului. departamentul Pyatina Tatyana Nikolaevna.

Mulțumim din inimă personalul gerontopsychiatric Mercy Center, în special departamentul 4B de personal, sub supravegherea șefului departamentului Vladimir Alexandrovici și ramura sora mai mare Nina Yakovlevna, pentru sensibilitate, atenție, răbdare, căldură, sinceritate, ei înconjoară fiecare pacient său, și chiar rudele lor ! Vă mulțumesc foarte mult!

Pacient, Bulanov Yuri Stepanovich, născut în 1933. cu un diagnostic de boala Alzheimer, veteran al muncii, un membru al Marelui Război Patriotic (echivalate), un singuratic, trăind singur într-un apartament cu 2 camere, proprietarul apartamentului nu este. Pot avea grijă de ei înșiși. Se duce independent la o cafenea pentru prânz. El cere să părăsească apartamentul, deoarece el suspectează vecinii săi pe scară, în penetrarea în apartamentul său în absența lui. Se observă la Institutul de Sănătate Mintală al Academiei de Științe Medicale din Rusia, care a recomandat să se aplice. Data viitoare ›







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: