548 Școala - Clubul părinte - Comunitatea municipalităților

Am condus pe cei mai bătrâni în grădină 548, acum au scris cel mai tânăr, grădina este foarte asemănătoare, fără plângeri. Acum, bătrânul din clasa 548, în timp ce nu mai este nimic de plâns, doar obținerea de la Biryulyovo nu este deloc convenabilă. În grădina anului trecut, 5500 au fost plătiți.






Și cât timp durează drumul spre Nalco 548-lea? Și, cel mai important, cum se alege? -Kashirka este în valoare în dimineața în zona de la toate, și faptul că acesta poate trece cu ușurință ceasul de evacuare. Aș dori, de asemenea, să îi dau copiilor această școală, dar mă tem că va trebui să plec la ora 6 dimineața.

Și cât timp durează drumul spre Nalco 548-lea? Și, cel mai important, cum se alege? -Kashirka este în valoare în dimineața în zona de la toate, și faptul că acesta poate trece cu ușurință ceasul de evacuare. Aș dori, de asemenea, să îi dau copiilor această școală, dar mă tem că va trebui să plec la ora 6 dimineața.

Și în 785 nimeni nu conduce. Ne-am dezvoltat astfel încât să existe.

copiii mei din Zyablikovo studiază, așa că pentru a ajunge de la Biryulovo la Musa Jalil am petrecut exact 20 de minute în toamnă. Mutarea prin Kashirka în dimineața Shipilovskaya este absolut goală.
De la Musa Jalil la Dobryninskaya pentru mai mult de o oră și jumătate nu a mers, plecând pentru Kashirka pe Shipilovskaya normală, spre deosebire de Yaseneva. Deci, din 548, probabil că puteți pleca, de asemenea, mai întâi în paralel cu Kashirka și apoi după Voronej sau Shipilovskaya.






Și în Zyablikovo ce școală o luați?

Ca un „veteran“ Biryulyovo-Est, mama a două fiice și un angajat al unui complex educațional al DAU poate spune că din grădinile din jur este cel mai bun 1619 „lebodushka“, bine, școala în mod natural de CO №1428, este faptul că unele clinică pentru adulți la ul.Ryazhskoy. directorul tânăr și creativ. de la o școală obișnuită pentru o perioadă scurtă de timp a creat o școală a cărei clasificare este destul de mare în district. cum spun ei dacă spun despre școală în numele directorului. acesta este un indicator. cum ar fi școala Rachevski (548). dar școala noastră Ilyashenko (1428). nimic mai decent în Biryulyovo nu veți găsi

Așa cum se spune, fiecare șuncă. De asemenea, 947, este normal, suntem mulțumiți, mergem la clasa de gimnaziu. În jurul anului 1428, desigur, am auzit multe lucruri bune, regizorul este o persoană demnă,

Și cât timp durează drumul spre Nalco 548-lea? Și, cel mai important, cum se alege? -Kashirka este în valoare în dimineața în zona de la toate, și faptul că acesta poate trece cu ușurință ceasul de evacuare. Aș dori, de asemenea, să îi dau copiilor această școală, dar mă tem că va trebui să plec la ora 6 dimineața.

Nadia, ți-a plăcut și această școală. acum începe să vadă paginile tuturor școlilor care spun despre 548 și cel mai plăcut aici, dar când am văzut în cazul în care va fi necesar pentru a merge, apoi gândit imediat de ea începe să cadă ((((
Curând după tot adevărul Zilelor UȘELOR DESCHISE # 33; Este necesar să mergem în primăvară prin școli și grădini, pentru a înțelege unde să mergem în Senat. Cine știe unde să meargă la casă deschisă? SHARE

Nadia, ți-a plăcut și această școală. acum a început să se uite la paginile tuturor școlilor care au fost rostite aici și 548 le-a plăcut cel mai mult, dar când am văzut unde ar fi necesar să călătorească, atunci imediat gândurile despre ea încep să dispară ((((
Curând după tot adevărul Zilelor UȘELOR DESCHISE # 33; Este necesar să mergem în primăvară prin școli și grădini, pentru a înțelege unde să mergem în Senat. Cine știe unde să meargă la casă deschisă? SHARE

548 școală plătit Am auzit? Sau nu?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: