5 moduri simple de a trăi bucuros, sănătos 7ya

De astăzi, ziua este destul de toamnă, și tulbure și rece. Evident, vara sa terminat și vine toamna. M-am trezit și am început să-mi aleg starea de spirit. Și mi-am amintit toate motivele pentru care am ales astăzi pentru bucurie în viața mea. Și au existat 5 motive. sau moduri sau cauze. Denumiți-le după cum doriți. Am chemat 5 moduri de a trăi fericit.







Ce înseamnă - ALEGEȚI LEMNUL?

Odată am decis pentru mine că cea mai rapidă și mai ușoară cale de a vă bucura de viață este să vă bucurați de faptul că trăiesc.

Pentru o lungă perioadă de timp am trăit în anticiparea a ceea ce se va întâmpla și apoi aș începe să mă bucur. Și am făcut o DESCHIDERE pentru mine. Pot Alege JOY TODAY. Apoi am aflat ce înseamnă pentru mine și cum să o fac mai ușor. Vă prezint rezultatul alegerii de astăzi pentru voi, dragi cititori.

S-ar putea să vă gândiți că pentru bucurie aveți nevoie de ceva special: că veți avea un alt partener. sau deloc))))) cel mai bun loc de muncă, sau copiii care își fac temele sau o grămadă de bani? Dacă totul ar fi devenit așa, atunci ai fi trăit în bucurie! Desigur, este super. Dar, destule fantezii goale! Iată cinci modalități de a începe o viață plină de bucurie.

1.Pisitstvovat - ar trebui să fii conștient de situația actuală și să exersezi controlul asupra punctului de vedere al tău. Dacă sunteți gata să bâjbâiți și să lectați în mod constant, faceți iritare, vă uitați la mâncăruri murdare, lucru neprelucrat, umezită în stradă, atunci NU ALEGEȚI, dar reacționați ca o stridii. Alegerea dvs. este să vă definiți perspectiva pentru ziua de azi și să vedeți în mod clar diferența - doar pentru a trăi sau LIVE GLADLY

2.B lagotarit - În fiecare zi, fără nici o scuză, tip-FORGOTTEN. Imaginați-vă că de astăzi trăiți și lucrați, nu pentru că trebuie. ci pentru că sunteți REAL. Multumesc, acest lucru este marele mister al universului, ea -postupatelnoe mișcare alternativă de generozitate emoțională. Văzând bine în viața ta, permiteți-vă pentru a păstra inima ta fericit și în timp ce lucrează pentru a înlocui bucuria tuturor celorlalte detalii discutabile ale vieții. Încearcă să o faci. Viața este frumoasă!







3. Țineți media de aur. Omul este înzestrat cu extreme. Puteți lua o povară prea grea. Munca nesfârșită, îngrijirea celor dragi, comunicarea cu prietenii în detrimentul păcii și liniștii. Dorința de îmbunătățire profesională și fizică în detrimentul creșterii spirituale. Atingerea echilibrului necesită ajustări constante. De îndată ce vedeți o bancă, încercați să echilibrați toate laturile. E ca și în mare. De două ori pe zi, poziția navei este ajustată.

Calea bucuriei vieții este calea mediei de aur.

4. D pistol. - Știți, probabil, oameni pe care le aveți într-adevăr un moment bun și că sunt, de asemenea, foarte simpatic. Aceasta este comoara ta. Găsiți mai mult timp pentru o comunicare prietenoasă. Rețineți că aceasta nu este o băutură în comun a băuturilor calde. Compania de la masă NU ESTE O COMUNICARE FRIENDĂ. Prietenie, acestea sunt relațiile care JOY JOY! Și când te uiți înapoi la TIME de viață și să ceară SEBYA- că în viața mea a fost HOROSHEGO- amintesc ceva despre prietenii și familia. Aceasta este cea mai pură sursă de bucurie veșnică.

5. Viața este naturală. Odată ce în Rusia a fost obișnuit să expunem toate cele mai frumoase din camerele unde oaspeții au fost invitați. Această tradiție este încă în viață astăzi. Dar nu trebuie să aibă toate gâște și rațe tale de aur au fost într-un rând în dulap și au admirat oaspeții care ar bucura de viata)))))) Este puțin probabil ca acest lucru va contribui la bucuria autentica. Cu astfel de demonstrații, apare PLEASURE. Și nu există bucurie din partea ei. În schimb, l-ar face pentru complexele comerciale regulate martisoare scumpe, vorbesc cu oamenii tăi dragi și interesante. Găsiți FUNDAȚIA de bucurie în tine și în viață. Învățați bucuria a ceea ce aveți deja și căutați ceva care va deveni REAL bucurie în viața voastră.

Credem că viața se schimbă foarte mult când începeți să vă bucurați cu adevărat.

Mă bucur sincer pentru acei cititori care aplică ceea ce găsesc pe site-ul nostru și primesc rezultate pozitive din acest motiv.

Sincer, Olga.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: