45 Comentarii reale - cochin casa bella

"Foarte murdar, neprietenos și neascultat pentru acești bani"

Amplasarea și fațada hotelului

Personalul nu știa că am rezervat o cameră (rezervare pentru 3 zile, în avans, cu 2 luni înainte de sosire) și am fost sincer neplăcut surprinsă de sosirea noastră. În cameră, judecând după descrierea camerei și a fotografiilor plasate în rezervare, ar fi trebuit să existe un scaun de masă-scaune-televizor-uscător de păr. în ansamblu, doar un pat și o masă. Nimic mai mult: fără prosoape, fără lenjerie de pat, fără pături, fără cearceafuri, fără hârtie igienică. Camera însăși este foarte murdară, cam ciudată (nu cred că fotografiile cu zăpadă albă furnizate de hotel), pe petele de pe podea și fără curățenie. Nu merită banii

Personal curat, confortabil și foarte receptiv.

Personal curat, confortabil și foarte receptiv. Pe teritoriu există hamace, puteți mânca chiar pe stradă, pe veranda personală din fața casei.

"S-au stabilit dimineața devreme."

S-au stabilit dimineața devreme. Aproape de centru.

"Hotel ieftin pentru câteva zile"

Locația este bună, la 5 minute de stradă cu restaurante și atracții. Foarte aproape de teatrul Kathakali - Vă recomand să plecați. Personalul receptiv. Pe ferestrele plasei de țânțari - puteți deschide fereastra pentru noapte, în cameră nu existau niciun fel de insecte. Paturile sunt confortabile, bine, în opinia mea))

Comentariile clienți reflectă opinia personală a clienților Booking.com care au răspuns la chestionar după șederea lor la hotel. Aceste opinii pot să nu coincidă cu opinia companiei Booking.com.

Acești oaspeți • Aceste călătorii • Aceste opinii sunt 132 039 729 Comentarii verificate
  • Economii clare Rezervare fără comision • Oferte regulate speciale • Returnează diferența de preț

  • <





    ?php include ($ _SERVER ["DOCUMENT_ROOT"]. "/ vstavki / blokvtext2.php"); ?>
    • Conectați-vă sau creați un profil
    • încărcare
  • Încă mai cauți opțiunea de cazare perfectă?
  • Pentru hotelieri

    LINII UTILE

  • Întrebări frecvente
  • Program de afiliere pentru afiliați

    ID-ul dvs. de referință: 49047CF







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: