38 Recenzii ale Slavomiei la Moscova, хамовники, комсомольский проспект, 35

Eliminat aici dintele de "înțelepciune". Mi-era foarte frică, din păcate, nu mi-am amintit numele chirurgului. Am început să vorbim, el mi-a făcut o lovitura (nu doare), și am așteptat senzațiile obișnuite de ameliorare a durerii. - pierderea sensibilității, amorțeală a limbii, etc. Doctorul în acest moment examinarea dintelui, care urmează să fie eliminate, și a vorbit cu mine. I-am spus o dată, poate înțepa, și faptul că o limbă nu este amortit? El a întrebat: de ce? În general, m-am gândit că el examinează dintele și el, fără a întrerupe conversația seculară. Data viitoare ›







Sunt un laș îngrozitor despre stomatologi! Ca urmare, am fost atât de speriat că am purtat deja un obraz umflat la recepția SlavDent. Medicul a luat-o repede, a cerut că a fost amânată cu tratament, deoarece ar putea fi mai ușor, dar acum rădăcina dintelui este inflamată. Ca urmare, am fost anesteziat (nu am simțit injecția) și toate manipulările ulterioare nu mai erau simțite. Câteva zile mai târziu, deja fără inflamație, când totul se vindeca, am venit din nou - să pun un sigiliu. Nu știu de ce m-am torturat, pentru că clinica are tot ce ai nevoie. Data viitoare ›

Am fost la serviciu și am avut o durere de dinți ascuțită. S-au găsit în apropiere de această stomatologie și s-au întors spre ei. Stomatologia însăși este confortabilă, ușor de găsit. În cameră au o bună reparație, pretutindeni o atmosferă curată și plăcută, există o zonă de așteptare confortabilă. Personalul este politicos și prietenos. I-am spus că sunt îngrijorat, că m-au examinat și mi-au vindecat dintele bolnav.

Pentru prima dată ea și-a făcut dinți albă, Zoom, de mult dorit, am văzut pe cunoscuți și prieteni un rezultat excelent după această procedură, dar se pare că era frică de stomatologi în general. Am venit la SlavDent pentru o consultare. Toată lumea mi-a explicat și că procedura este nedureroasă și că puteți să o faceți imediat. Am făcut-o. Totul este rapid, confortabil. Acum, în fiecare zi, sunt mulțumită de noile mele dinți!

Am venit la această stomatologie pe sfatul prietenilor, cu dinți foarte neglijați, când a apărut durerea. Am fost rapid înregistrat la recepție. Medicul sa calificat, mi-a tratat toate cariile, a pus umpluturi bune. Și, de asemenea, a făcut curățare cu ultrasunete. Vă mulțumesc foarte mult, acum am un zâmbet frumos! Dinții nu deranjează, sunt mulțumit că m-am dus la ei.

Nu a trecut mult timp că am descoperit această clinică și nu am regret că am aplicat aici. Am trecut prin procedura de albire a dintilor Zoom. Procedura în sine a fost complet nedureroasă și, cel mai important, este sigură pentru smaltul dinților. Specialiștii clinicii sunt profesioniști reali ai afacerii lor. Mi-au dat un sfat competent cu privire la instalarea de bretele pentru fiica mea, precum și pentru igiena orală generală. Prețurile pentru servicii sunt absolut normale și nu sunt umflate ca în alte clinici.

Recent am făcut dinți noi pentru mine, pentru o lungă perioadă de timp am fost de gând să, dar în cele din urmă am decis. Implantarea pentru mine a fost o noutate, obișnuită doar pentru a-mi trata dinții. M-am întors la clinica stomatologică "Slavdent" pentru a o recomanda prietenului ei, el a avut deja timp să viziteze ortodontul. Prin urmare, m-am dus acolo, o clinică bună ma consultat mai întâi despre dinții mei și apoi am început să implant. Mi-au făcut dinți buni pentru mine, nu pot spune de la cei adevărați, sunt foarte recunoscător medicilor pentru munca lor.

Am avut o durere de dinți pe care am tratat-o ​​acum șase luni într-o altă clinică. Am fost sigilat, dar aparent rău curățat. Mi sa oferit o stomatologie "SlavDent" de către un prieten care tratează dinți acolo. M-am întors acolo, Doctorul mi-a tratat un dinte. Mi-a plăcut. Ea foarte atent și atent face totul, verifică. De acum înainte voi merge la această clinică.







Am vrut să vindec 2 găuri în dinți, găsite pe internet pe Slavant. Când am ajuns imediat mi-a plăcut locul în care se află clinica, cu parcare prea, fără probleme. Când am intrat la recepție și apoi la birou la medic, mi-a plăcut totul, situația este frumoasă, echipamentul este nou. Am fost vindecat de 2 dinți pentru o vizită. Sigiliile nu pot fi deosebite de culoarea dinților. Totul este bun, îl voi recomanda prietenilor.)

În cele din urmă am ajuns la laptop, rareori scriu recenzii, dar de data aceasta am decis să scriu. A ajuns la doctor pe excizia 8-ki, a fost foarte frică, a apărut în zadar. Un doctor minunat a fost prins, un vrăjitor, nu dureros, rapid și totuși a dat o grămadă de recomandări. Nu este scump. Vă sfătuiesc.

Am vrut să introduc dinții noi pentru o lungă perioadă de timp, am căutat totul, unde ar fi mai fiabil și mai ieftin. Am găsit o clinică dentară numită "Slavdent" și am cerut imediat o consultare foarte detaliată despre implantarea dinților. Doctorul mi-a spus rapid totul despre proceduri și prețuri, totul a fost așa cum am vrut, dinții mei au început să facă în ziua tratamentului. Au trecut deja câteva luni, am mers cu implanturi noi, îmi place foarte mult, medicii au făcut o treabă bună, le mulțumesc foarte mult.

Pentru o lungă perioadă de timp am vrut să introduc câteva dinți noi, am avut doi dinți eliminați, așa că m-am dus la clinica "Slavdent" pentru sfaturi despre implantarea dinților. Mi sa spus că există o implantare uimitoare într-o singură etapă a dinților, mi se potrivește, vreau ca totul să fie rapid și astfel ajută la economisirea timpului. Am convenit imediat, după ce am învățat toate condițiile, iar acum mi-am ajutat toți medicii dinți.

După o boală infecțioasă a gâtului, gingia sa inflamat brusc. Am venit la această stomatologie pentru ajutor. Sa dovedit că inflamația este deja purulentă, dentistul ma trimis la raze X, am inspectat și am decis să tratez dintele fără îndepărtare. Tratamentul a avut succes, mă bucur că totul sa încheiat bine! Vă mulțumim pentru profesionalismul înalt și pentru îngrijirea sănătății pacienților.

Gingiile mele s-au umflat și au început să sângereze. Am fost foarte speriat și imediat am fugit în stomatologie. Medicul ma examinat și mi-a prescris un curs de tratament. Are toate medicamentele necesare și într-o săptămână la mine, umflarea a încetat să se umfle și a încetat să sângereze o gumă sau o gingie. Medicul părea competent și foarte politicos pentru mine să comunice, din vizită au existat impresii pozitive.

Guma croșetată se întoarse spre clinică. Sa dovedit că există multe pietre pe dinți. Medicul înainte de procedură a spus întregul proces. Curățarea sa făcut timp de aproximativ o oră, a dat tot ce era necesar pentru protecție. După procedură, efectul a fost imediat observat, gingiile au încetat să se vindece. Medicul a petrecut mult timp spunând cum să respecte igiena dinților, le folosesc, nu mai aveau probleme similare.

Clinica plăcută de la primul pas în ea până la ieșirea. Toată lumea este foarte politicoasă, zâmbesc. Dintele meu a fost dureros, a trebuit să curăț canalele și să-i sigilez. Totul făcut rapid, doctorul pe care-l aveam Speranță, o fată foarte frumoasă, grijuliu, simpatic, este clar ce este cu sufletul față de pacienți. Sunt mulțumit de vizită, mi s-au dat recomandări și gratuit, cum să curăț dinții în mod corespunzător și cum să îngrijesc corect dinții.

După "Slavdent" nu vreau să intru în nici o altă stomatologie! Am venit aici la sfatul colegului meu, a trebuit să pun un sigiliu. Medicii aici sunt foarte înțelepți și prietenoși, serviciul se află la o altitudine. Toate punctual, la înregistrare și fără întârzieri. Sigiliul mi-a fost pus acum un an, până acum totul este perfect. Prețurile sunt foarte democratice, potrivite pentru orice portofel! Sunt foarte multumit, eu va recomand!

Am oprit jumătate din dinte și mi-a fost frică să mă duc la spital, pentru că în cazul în care am fost tratați, a fost întotdeauna dureros și neplăcut pentru mine. Un prieten ia sfătuit pe Slavdant, pentru că ea se duce la ea. Ei bine, m-am dus cu speranța că totul va fi bine, iar speranțele mele au fost justificate. Personalul de aici este prietenos și tarifele sunt destul de accesibile. Pentru prima dată am fost confortabil și fără durere în tratamentul stomatologic, ceea ce am fost foarte fericit! Asigurați-vă că vă întoarceți din nou aici!

M-am dus la tratamentul dinților în "Slavdent", mi-a plăcut foarte mult. Medicul a început să primească la timp, nu trebuia să aștepte, era politicos, făcea totul repede, nici măcar nu ma rănit, și-a dat o bună consultare cu privire la îngrijirea dentară. Centru clinic confortabil, locație convenabilă, atmosferă plăcută, toate sunt echipamente prietenoase, moderne, prețurile nu sunt prea mari. Am fost multumit!

Excelenta stomatologie. Am venit aici pentru o verificare preventivă la fiecare șase luni. Și pentru prima dată am ajuns aici când am avut o durere de dinți rea. Mi-am găsit amvonul. Medicul dentist mi-a făcut-o rapid, calitativ și practic fără durere, la un preț destul de acceptabil. De atunci am participat doar la această stomatologie, deoarece profesioniștii lucrează aici.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: