15 oameni buni care adora

Sunt toți frumoși! Asta este, toate sunt teribile, ca un păcat muritor, dar noi nu le iubim pentru asta.

15 oameni buni care adora

Hugh sa îndrăgostit de Dr. House, bineînțeles. Mai degrabă, medicii s-au îndrăgostit pentru prima oară și numai atunci Hugh însuși. Și acest lucru este foarte ciudat. Pentru că, cu o asemenea aparență, este și un sociopat agresiv - ești tu deloc. Aparent, minusul minus a dat un plus. Cu siguranță. Pentru că în timp ce Laurie a jucat roluri de comedie, nimeni nu a avut de gând să-l considere dulce.







Benedict Cumberbatch

15 oameni buni care adora

Știți glumă despre cum Cumberbatch a greșit pentru brânză? Deci, nu este vorba numai de nume. Actorul este un fel de produs lactat. Dar ce naiba este diferența dacă e geniu?

Serge Gencbourg

15 oameni buni care adora

Patru căsătorii, o mulțime de amante și un număr incredibil de fani. Dar cum? Nu știm. Dacă puteți ghici - spuneți-ne, vă rog.

Adrian Brody

15 oameni buni care adora

Un vițel lung cu nasul plin de durere. Da, este probabil în acest punct de vedere al Basset Hound. Brody este întotdeauna atât de nefericit încât este imposibil să nu se îndrăgostească de el.

Mickey Rourke

15 oameni buni care adora

Odată ce copacii erau mari, înghețata era delicioasă, iar Mickey Rourke era atât de frumoasă încât nu-și putea îndepărta ochii. De atunci totul sa schimbat dramatic. Dar plănuiește că există încă lucruri care nu se schimbă în lume: carisma lui Mickey, de exemplu. Ce contează cum arată? El este frumos - și punctul.

Danny Trejo

15 oameni buni care adora

Fiecare erou din Trejo este un tip simplu mexican cu intelectul unui scaun. Dar cât de cool este, du-te nebun! Tatuaje, motociclete, machete - asta e tot. El este același în viață, asta e farmecul.

Gerard Depardieu

15 oameni buni care adora







Dar domnul Depardieu și în tinerețea lui nu se putea lauda cu aspectul atrăgător și cu vârsta și a devenit o caricatură a lui însuși. Ei bine, asta e pentru cele mai bune. Pentru că era doar dulce și acum - dulce și amuzant. Mi-mi-mi!

Vincent Cassel

15 oameni buni care adora

Întreaga lume, cu respirație îngrijorată, așteaptă: când, atunci, când Kassel va tăia coarnele, copitele și coada? Iată o lecție pentru voi, dragi copii: vă temeți de dorințele voastre, ele sunt împlinite. Kassel a vrut astfel să fie demonic, care într-adevăr sa transformat într-un diavol. Fața, cel puțin, este chiar diabolică. E ceva în asta.

Christopher Walken

15 oameni buni care adora

Și domnul Walken nu sa transformat în nimeni, se naște așa, probabil. În orice caz, ne amintim de ori când era destul de atractiv - dar numai cu ochelari de soare și cu o gură închisă. Pentru că acești ochi albicios și un zâmbet de rechin ne-au îngroziți în grădiniță. Acum am crescut - și ne-am îndrăgostit de frică. Invită, știți.

Javier Bardem

15 oameni buni care adora

Bestia clasică din desenele lui Belle. Pe fața teribilă, bună înăuntru. Ei bine, ochii lui Javier sunt buni - asta e sigur.

Marc Anthony

15 oameni buni care adora

Tipul eerie. Dar par să înțelegem, altă frumusețe Jay Law sa căsătorit cu el. Unii îi plac "băieții de buzunar". Ne place, de asemenea.

15 oameni buni care adora

Tim Roth este o persoană uimitoare: el poate juca pe oricine. Nu, de fapt - nu există niciun rol care să nu-i fi potrivit. Pentru asta îl iubim - pentru misterul său. Cum reușește să se reîncarneze în atâtea persoane diferite? Și unde, îmi pare rău, asta își lasă fața ciudată? Misterul secolului.

Daniel Craig

15 oameni buni care adora

Aha, trebuie! Aici el este, radiând sexualitatea Daniel. Cu fața instalatorului Semenych, care a fost ieri cusută și suferă acum.

Alan Rickman

15 oameni buni care adora

"Participați la Metatron, mesagerul Atotputernicului, vocea adevăratului Dumnezeu!" Creatorii filmului "Dogma" au luat actorul pentru rolul unui înger, deoarece au decis - dacă Dumnezeu are o voce, este vocea lui Alan Rickman. Vizionarea de filme cu Rickman în dubbing este o crimă, sinceră. Doar subtitrare! Și Rickman e Snape. Severus Snape. Ce altceva pot să spun? Este un geniu și Severus. Punct.

Adriano Celentano

15 oameni buni care adora

Locul de onoare de onoare și titlul celor mai groaznici sex-bărbați pe care îi dăm dragii Adriano. În primul rând, el este cu adevărat cel mai urât. Și în al doilea rând, el este, în general, cel mai mult: cel mai talentat, cel mai sexy, cel mai dulce, cel mai ... Pentru că îl iubim de scutec. Și nu vom înceta niciodată să iubim. Ei bine, pentru că mamele noastre l-au iubit. Și este foarte probabil ca și fiicele noastre să se îndrăgostească. E frumos, da.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: