10 Motive pentru a nu purta un sutien

mergeți goi pe stradă goi, nu ar trebui să vă interesați de părerea sclavilor - plebeilor din trecut =)) briza pieptului, bătând pe mâini, burta, gâtul, unul pe celălalt. Perineul este plutind plăcut de fluxurile de aer din orașul proaspăt ars. în timp ce ceilalți cap și va apărea gânduri, că sunt frumoase, inteligente, nu, trebuie să, scuzați expresia, dracu ', și mai mult







Din păcate, sanatatea a provocat acum ceea ce se întâmplă în Germania. Toată lumea are libertate deplină pentru tot și pentru tot ceea ce este - sanatatea nu-i așa? Și ceea ce va duce la nimeni nu sa gândit! Nu poți da libertate unei persoane stupide, nu știe cum să o folosească. Este necesară o anumită dictatură. Anterior, am fost guvernați de natură, am adus omenirea la un nou nivel de dezvoltare și când centrul tuturor a devenit un om - sa încheiat cu toții. Nu ne dezvoltăm mai mult, ne degrada și sufocăm opinia noastră "corectă". Prin urmare, sanatatea nu decide întotdeauna. Trebuie să fie o forță irezistibilă.







Delirul pur) Și, da. poate, bineînțeles, puteți introduce și propaganda gratuită în rândul tinerelor doamne ușoare. Dar aici personal am, de exemplu, cea de-a patra dimensiune (care, din fericire, gravitatea nu a afectat) și când nu suport un bust, se pare cel puțin ca o provocare nenorocită))

Dacă un bărbat dintr-o fată este atras doar de "un cap cu un întreg set de accesorii suplimentare, cum ar fi fața, pieptul, picioarele" - înseamnă că creierul omului nu este exact și nu este nimic de înțeles.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: