6 Săptămâni obstetricale

Fără a eșua, luați HGH în dinamică.

Deva2. 08/29/15 17:45 (răspuns pentru: Morskaja)

Morskaja a scris: FETE. VEȚI SUNTEȚI SURPRISE, DAR ÎN DISPOZITIVUL NORMAL UZI L-ați văzut direct PEA. Pentru fericirea mea nu există limită. Ieri, a răcnit toată ziua, într-o policlinică din oraș, au spus că aceasta este o tumoare în endometru și medicul a început deja să-mi scrie o grămadă de antibiotice pentru a trata chisturile. Sunt în stare de șoc. Acum e teribil să gândești, dar dacă i-am crezut ieri. Dar mulțumită fetelor tale, mi-am dat seama că încă mai există speranță. Vă mulțumesc tuturor pentru ajutor.







Și nu mă surprinde deloc de densitatea doctorilor noștri. Și nu mă duc niciodată la ei și nu-mi iau copiii. În cea de-a 80-a, prietena mea a fost diagnosticată: fătul nu sa dezvoltat, a 20-a săptămână, apele parazitare, indicațiile pentru nașterea artificială de urgență.
L-au pus pe Valya pe nașterea artificială. Și ea a dat naștere la două fete perfect sănătoase, care au fost chiar încercate să salveze, dar, desigur, nu au fost salvate. Medicii i-au adus "scuze profunde" și și-au justificat prostia prin faptul că nu au cercetat cel de-al doilea cap și au auzit o a doua bătăi a inimii. Apoi nu exista ecografie, nimic. Din cauza ignoranței a doi doctori, Valya a pierdut două fiice. Faptul că mai târziu a dat naștere unui fiu frumos - și-a liniștit parțial pierderea. Și nimeni nu a răspuns.

Mulțumesc, fete))) foarte încurajatoare.







Dragă fată, nu-ți face griji! Și cel mai important nu merg atât de des pe uzi. Am un exemplu de bun prieten al meu. Doar la data de 8 săptămâni a văzut un ovul fetal, înainte de acest termen au existat, de asemenea, toate rezultatele pe "fața", spunând că ați avut un ectop. Și nimic de genul acesta, în a opta săptămână a devenit clar. Deci, nu vă faceți griji.

y menia ne vidno bilo v 7 nedel potom ne prozvuvivalos serde4ko sej4as siny 3.8 - toate celelalte.

u na 7 nedele ne videli. După aceea, nu se oferă niciun prospect de plată

există acum o altă teamă. de ce PY în prima zi a sasei saptamani este de numai 5,5 mm. așa că a fost luată pentru inflamație în endometru! Nici nu este atât de diferit. În mișcare, astfel încât întreaga sarcină va fi))

Morskaja. 08/06/15 19:06 (răspuns pentru: Lulis)

Da, astăzi am zburat pe aripi. Nici nu vreau să-mi amintesc ororile orașului policlinic. )

Lulis. 08/06/15 19:03 (răspuns pentru: Morskaja)

Morskaja a scris: FETE. VEȚI SUNTEȚI SURPRISE, DAR ÎN DISPOZITIVUL NORMAL UZI L-ați văzut direct PEA. Pentru fericirea mea nu există limită. Ieri, a răcnit toată ziua, într-o policlinică din oraș, au spus că aceasta este o tumoare în endometru și medicul a început deja să-mi scrie o grămadă de antibiotice pentru a trata chisturile. Sunt în stare de șoc. Acum e teribil să gândești, dar dacă i-am crezut ieri. Dar mulțumită fetelor tale, mi-am dat seama că încă mai există speranță. Vă mulțumesc tuturor pentru ajutor.


Foarte fericit pentru tine! Aceasta este o astfel de fericire! Mai ales atunci când vă pregătiți deja pentru cel mai rău, și brusc o astfel de bucurie!

Doar un ou fetal este foarte mic, dar se spune ca se intampla)))

GIRLS. VEȚI SUNTEȚI SURPRISE, DAR ÎN DISPOZITIVUL NORMAL UZI L-ați văzut direct PEA. ))))) La fericirea mea nu există nici o limită. Ieri, a răcnit toată ziua, într-o policlinică din oraș, au spus că aceasta este o tumoare în endometru și medicul a început deja să-mi scrie o grămadă de antibiotice pentru a trata chisturile. Sunt în stare de șoc. Acum e teribil să gândești, dar dacă i-am crezut ieri. Dar mulțumită fetelor tale, mi-am dat seama că încă mai există speranță. Vă mulțumesc tuturor pentru ajutor. )) *







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: