5 Lucruri pe care fiecare tată trebuie să-i învețe fiica

Astfel, responsabilitatea pentru femei nu este responsabilitatea pentru luarea deciziilor, ci abilitatea de a determina când bărbatul are bani pentru o rochie și când - este necesar să suferiți. Sunteți prietenul și credincioșia lui credincioasă. Când are timp / mijloace / dorință de a vă decora și amuza - atunci vă puteți aștepta la bucuria de la viață. Să renunțăm la faptul că iubirea pentru copiii voștri nu este proporțională cu dragostea părinților voștri. O mulțime de oameni, care se confruntă cu dispreț față de părinți, totuși, se iubesc foarte mult cu copiii lor. În general, aici ar fi de ajuns doar să corecteze "învățați" să "manifeste respect și dragoste față de cei dragi" - atunci punctul ar fi digerabil. Sa spus aici că gustul masculin ca măsură a frumuseții feminine este fu. Da, chiar și trite - a cărui gust deosebit? Bunicuța Ashot îi place mătușa bustă Luba și coaforul Ivan - huh. brutar Ashot. Dar Ivan are și gustul omului. Ce ar trebui să mă potrivesc? În plus, de ce nu-mi poate învăța mama sentimentul unei măsuri? Mama prin definitie gvazdaetsya machiaj la vulgaritate? Cum să înveți un copil să gătească? Gătit cu el? Neeee. prea ușor! Lasă-l să gătească până când tata nu mănâncă cu plăcere. Din nou - a fost tatăl meu. Mama și bunica au fost lăudați pentru un borsch delicios, iar tata nu-i plac sfecla - evident, nu știi cum să gătești. Cu bunătate, prea abstractă, așa să fie. În general, citirea articolului a vrut să facă Ctrl + A, Ctrl + Enter - o greșeală uriașă.



















Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: