24 martie va avea loc o nouă colecție de camilla purshie - bloguri - agenția de știri ria fashion

24 martie va avea loc o nouă colecție de camilla purshie - bloguri - agenția de știri ria fashion

Astăzi, Camilla poartă nu numai primele doamne ale Daghestanului și ale Ceceniei, dar și cerând moscoviți. Rochii exclusive sunt realizate la comandă, multe modele sunt decorate cu broderii cu margele lucrate manual. Rochii de seară sunt îmbrăcate "pe drum": spre un restaurant, la o nuntă,







alte evenimente speciale.

O nouă colecție de Camilla Purshi va fi prezentată la Săptămâna Modei din Moscova. În acest moment, „Wizard Card“ de la Mahachkala impresiona publicul nu atât de mult, imaginile lustruite ale Gatsby ca afundare în minunata filmul mut clasic. siluete și senzoriale stricte, cu preponderență tonuri calde de bej, forme geometrice, asimetria clasic și nobil alb-negru - toate acestea nouă colecție Kamilla Purshie. Colecția este, de asemenea, plină de rochii de seară demne de diviziile de la Hollywood la Oscar, dar acum există rochii de zi cu zi. „Am încercat să prezinte noile modele de colectare nu sunt doar“ ieșire“, dar, de asemenea, cei care doamna bine pot purta, să zicem, la birou, - spune Camilla -. Personal, imi place modelul de rochie bej cu silueta dreaptă și de tren original pe partea sa. Cred că pentru covorul roșu aș fi ales acest model. "







Eroina lui Camille Purchee este o femeie de afaceri arogantă care reușește să obțină totul și întotdeauna, dar care rămâne o femeie frumoasă în toate eforturile. Pentru a crea imagini ale noii colecții, Camille utilizează țesături dense de culoare mată. Colectia abunda cu piese originale si gulere stricte.







Trimiteți-le prietenilor: