13 Roddom, otto, cum să ajungi cu omi! Există cineva care știe sau a dat naștere acolo?

Fetelor, am făcut-o, desigur, este vina mea. Doctorul meu a spus că nu este nimic de condus înainte de locomotivă și să caute ieșiri la spital înainte de 32 de săptămâni. Acum sunt 34 de ani și sunt cam nefuncțională.







Voi da naștere numai certificatului, nu un contract. Roddom nu a fost niciodată ales și mă face foarte nervos = / Nu vreau să merg la cel de-al 9-lea ofițer de serviciu din district. Noastre 10 de lângă casă vor fi închise, iar întreaga dărâmătură a femeilor care se nasc va ajunge la 9 р.д. În consecință, eu reprezintă modul în care va fi încărcat r.d. dat. Iar comentariile despre el nu sunt foarte bune.

Chiar vreau să ajung la 13 р.д. cardio-neurologice, dar nu am nicio mărturie specială. Da, în copilăria mea am avut o problemă de inimă, am fost observat, dar nu există probleme grave și nu am avut un cardiolog de mult timp. Problemele cu vasele sunt reale, dar din nou, în timpul perioadei de sarcină, nu am vizitat un neurolog. Plângându-se numai medicului ei în LC pentru bunăstare, ea a împins totul la hemoglobină scăzută. Acolo br. astm, mă scot de ea, dar nu vreau să mă duc să mănânc în 1 miere, dar încă nu pot afla despre Otto dacă iau astmatici om sau nu. Pe ecranul LCD nu se știe nimic, până când Otto nu trece prin Internet, în contradicție.

La cine experiență? Cum să obțineți cu rd pe care doriți, în special termenul este deja decent și mă tem că nu pot ajunge acolo la timp. În prioritatea de 13 r.d.

Doctorul de pe ecranul LCD este foarte pasiv, răspunde tuturor întrebărilor mele că va fi 9 la serviciu, du-te acolo și mănâncă.

Nu am nici o plângere la 13. Ea a acceptat schimbarea livrării frumoase și, totuși, l-au târât și chiar fără a afecta serios sănătatea. Dar, după cum soțul meu a spus că # mulțumesc că nu ucide argumentul # slab))))






Tanyulik Vă mulțumim pentru răspunsul dvs. detaliat.

Și cum tocmai ați ajuns la muncă pentru a 13-a?

Sunt doar atras de ideea nașterilor naturale, induse. Apoi toată lumea are propriile sale, IMHO :)

Somn și snores: fii atent, nu te trezești!

Alergii: cum să ajuți copilul?

Mama împotriva bunicii: cine va câștiga?

Ce trebuie să faceți atunci când atacă alergenii?

De ce copilaria este un paradox?

Poate mama să învețe dragostea?

Cum să dai copilului suficient timp și să nu uiți de tine?

Cum să îmbunătățiți clima acasă.

Aflați ce fel de super-mama esti!

Vorbim despre compoziție, nu ascundem nimic

Testați-vă cunoștințele despre dermatita atopică

Super-metode de dezvoltare timpurie

Cum sa evitati pericolele unui copil alergic?

Activați imunitatea locală la nivelul gâtului

Aveți nevoie de un răspuns: este alergic sau nu?

Care sunt cele mai alergenice alimente?

Toate întrebările despre dermatita atopică aici

Cât de importantă este sensibilitatea maternă?

Cărți despre părinți

Este doar o frig?

Filme care ajută mamele

8 reguli pentru curățarea camerei pentru copii

Stelele își împărtășesc tandrețea

Mama trebuie să înțeleagă acest lucru dacă este copilul ei.

Ce ar trebui să facă părinții dacă copilul este alergic?

După cum Vanya cu alergii sa luptat

Aceste cărți ar trebui să fie în biblioteca mamei mele!

Reguli de bază pentru copilul atopic pentru îngrijirea pielii

Pentru copii au fost sănătoși!

Este adevărat că fetele au nevoie de mai multă îmbrățișare?

Testăm laptele pentru o digestie confortabilă a copilului!

Copiii nu trebuie să fie bolnavi!







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: