10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

Bună ziua, prieteni. Ieri, Tanya și cu mine am sărbătorit Anul Nou Vechi. Și împreună cu el au adus o linie sub întreaga serie de sărbători de Anul Nou și de Crăciun. Vacanța sa terminat. Și acum nici măcar nu știu dacă mă bucur sau nu? Dar, totuși, nu, știu încă: mă bucur. Cumva, foarte agitat și "non-stop" sa dovedit azi. Chiar și în ciuda faptului că călătoria noastră la Moscova, pe care o plănuisem doar pentru aceste date, trebuia să fie amânată. În ceea ce privește călătoria - acum avem o mică confuzie. Deși există deja unele planuri. Dar despre data viitoare, probabil că nu voi mai spune nimic. Nu vreau ca totul să se destrame, ca în cazul capitalei rusești.







Cum am petrecut vacanța

  • Am mers la Minsk pentru a ne vedea rudele și pentru a pregăti un mic raport despre acest oraș.

10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

  • Cum am mers acasă sau ce să văd în Minsk în 3 zile.
  • Am fotografiat câinele nostru (care în timpul filmării a sărit în zăpadă și nu a arătat nici o dorință de a fi fotografiat).

10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

Întâlnește-mă. Asta e Greta. Ea - Gretchen, Gretel, Greta-Candy, Greta-cutlet și Gretushka-rattle.

10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

Versiunea de câine a "Salvatorii Malibu".

  • S-au schimbat planuri mereu. Și, ca rezultat, nu au plecat peste hotare în acest weekend.

10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

  • Sarbatorile sarbatorite, amintiri din care in cele din urma am amestecat in capul meu intr-o singura salata solida (bine, sau Olivier - cui, cum va place).

10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

Întâlnește-te: Nikolay și Nastya.

  • Am mers în satul Korobchitsy și am testat traseele de schi din regiunea Grodno. În cele din urmă, mi-am câștigat o vânătă puternică într-un singur loc, care se numește de obicei "moale". Dar totuși a fost foarte mulțumit de călătorie.

10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă
10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

  • Ne-am dus la cinematograf și am urmărit "Trezirea Forței" să aibă loc în întreaga lume.
  • A luptat împotriva virușilor de pe computer. Deși unul în cele din urmă a decis să plece. Acum, când deschid Google Chrome, am un joc de windbag în browser-ul meu imediat.

10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă






10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

Instagramul nostru. Alăturați-vă în;)

  • 10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

Acum o săptămână de mytraveldiaryby încă nu mi-am dat seama cum să fac poze cu acest lucru. În acel moment, jumătate din sufletul meu dorea fotografii frumoase din orașul # Pisa. Celălalt mi-a dorit să nu arăt ca și cum aș fi lovit. Cineva și tovarășii de aici sunt suficienți. Cine împinge turnul Pisan, care sărută cine o îmbrățișează. Cele mai multe dintre acestea, desigur. Încearcă să o "păstreze". Hmm, nici măcar nu știu cum să-ți descriu asta. Imaginați-vă o mulțime de oameni care aruncă mâinile în sus. Se pare ...

  • 10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă
  • 10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

    Acum 2 săptămâni de mytraveldiaryby #selladeldiavolo. Cel mai fermecător blogger RB pe fundalul celor mai frumoase panorame # Cagliari. Mama obișnuia să-mi spună: "Du-te la muncă ca avocat, fiule, sau poți intra în poliție". # Agaschas :))) Bună ziua cuiva de la departamentul de poliție Pukhovichi :))) # # solnarany posmotrikakoyvid Italia # # # # Europa Marea # Sardinia tip #man #guy #sardegna #italy #italianbeach #blogger # yaizbelarusi #italia #cagliari # vizualizați # mountain #mountain #seaview #sky #clouds #travel #travelitaly

  • 10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

    Acum 6 zile de mytraveldiaryby Căutați și descoperiți. (Ras) spun ca esti student si salvezi 2 euro cand vizitezi #pallazzovecchio. Da, da, chiar în palatul florentin, unde eroul lui Tom Hencks a furat masca de moarte a lui Dante în blockbusterul "# Inferno" de la Hollywood. Apropo, acesta este un film foarte interesant. Uită-te la el dacă vrei să mergi la Florența. Iar dacă nu o puteți vedea, de asemenea, în principiu. Personal, am imbibat această imagine. Și astăzi, chiar în mod special a mers să caute o inscripție secretă ...

  • 10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

    Acum 1 săptămână de mytraveldiaryby Pe scurt despre câte turiști din Florența. În ultimii 2.5 ani, am călătorit deja în 19 țări, dar n-am mai văzut niciodată o asemenea pasiune în altă parte și niciodată. Există mai mulți turiști decât văduva la concertul lui Stas Mikhailov. Faceți doar un pas în acest flux de oameni - și el însuși te poartă cu el. Pe scurt, voi încerca să evit aceste zone alături. Ieri am fost un turist. Astăzi voi #tifosi Hai ...

  • 10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

    În urmă cu 4 zile de mytraveldiaryby Cred că toată lumea are zile atât de prostești. Și călătoriile-bloggeri nu fac excepție. Ieri am avut o zi de ieri. În cele din urmă, am fost fericit că am trecut pragul casei mele. Dacă aș avea o coadă, aș fi fost agățat de ei. La un moment dat, chiar am început să mă îndoiesc că în această seară voi petrece noaptea acasă. Deci ... Fiecare poveste ar trebui să aibă o cravată. În ...

  • 10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă
  • 10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

    Acum 1 săptămână de mytraveldiaryby #fiorentina #udinese 2: 1. ⚽️⚽️ # Stadionul # artemiofranki (locul foarte pe care l-am schimbat în liniște pentru o excursie la muzeu). Atmosfera este foarte abruptă. Steaguri. Vuietul standului. Și culorile purpurii, de la care literalmente se răsfrâng în ochi. WOW Mi-a plăcut. Da, înțeleg, Fiorentina nu mai este la fel ca în zilele lui Batistuta, Jelardino și Adriana Mutu. Dar cum să nu răsuciți, este ca un # mare club. # Fotbalul italian este în viață. #forzaitalia # fotbal # florence # italia # seriea #fiore ...

  • 10 fotografii care vă spun cum am petrecut vacanța de iarnă

    Acum 6 ore de mytraveldiaryby Пост бомба. Cu ceva timp în urmă, această informație mi-a suflat creierul. Acum o voi folosi pentru a face același truc cu tine. Deci ... Fac modul lui Alexander Vasiliev (sau care este numele chelei pe care o conduce "Fraza la modă"?) ... Un post mic despre moda înaltă. Și că astăzi în tendința de fashionistas primul de la Florența ... Mai întâi câteva fotografii (sub post). Uită-te la ei. Ești gata? Vrei să mergi pe strada asta? Culoare ...







    Articole similare

    Trimiteți-le prietenilor: