5 ani - pat loft - nu prea devreme cum să vă asigurați un pat de mansardă

Fetelor, liniștește-mă.
Noi facem reparații în grădiniță, am ajuns la mobilier.
Vreau să pun copiii pe două paturi de pat Ikeish - plafoanele permit. Dar în ultimul moment, îndoielile cu privire la cel mai tânăr s-au stabilit. Ea la noi fata fetita si in cadere din paturi nu este observata chiar si in copilarie. Ei bine, acolo janta de-a lungul întregii lungimi este destul de mare. Și noaptea nu se ridică cu mult timp în urmă.






În cameră va fi sub cel mai în vârstă încă un pat pentru oaspeți, sau, ttt, bolnav.

Voobshchem, partajați ideile dacă nu este un păcat :))

dar și să nu te ridici de două ori - ce ai alege dacă copiii vor lucra - două birouri sau două birouri obișnuite? Scaunele nu se răsucesc în mod unic.

Ar pune două mansarde, dar mai mici →

Avem un pat de mansardă Yuna dormind foarte confortabil de la 4 ani acum 9 anul viitor mă voi schimba la un pat obișnuit, deoarece voi face deja o cameră sub un adolescent. Dar locul de dormit este foarte confortabil.

Pat - attic sfătui pentru fata. Fiica mea DR și în curând rudele mele m-au nedumerit - ei au decis să-i dea o pătuț. Alegerea este pentru mine. Fiica mea visează la un pod, ca fratele ei la dacha. "ca Lyoșa".







pat - loft. Experiența parentală. Copil de la 3 la 7. Educație, nutriție, regim de zi, vizita la grădiniță și relațiile cu îngrijitorii, boala și dezvoltarea fizică a copilului de la 3 la 7 ani.

Fiul meu are un pat - un pod de la Ikea. am cumparat un pat - mansardă (la fel ca prici), o placă de doar 30cm - 10cm saltea a fost zhuuuutko teribil, apoi a venit cu ce să facă :) perete șters cu un pat de copii (unul care toate paturile detașabile) și atașați-l la bord a.

Vreau să cumpăr un copil un pat - un pod, în primul se potrivește că într-un spațiu mic va fi un pat și o masă (sub pat), în unele modele sub paturi există, de asemenea, un dulap.

Sectiunea: Mobilier (comentarii nordice pentru pat). comentarii despre un mansardă sau un pat supraetajat. plusuri și minusuri. împărtășiți experiențe, care au paturi supraetajate sau paturi - lofts. Dacă a fost Temka, faceți o referință, pliz.

Cine-thread-ul le-a cumpărat copiilor o mașină de pat (cu roți și faruri) sau un pat cu un cort de dedesubt? Întrebări: 1) Care este mai bine? 2) de bună voie, acolo dormi sau este o jucărie timp de o săptămână, și apoi aceleași probleme cu punerea ei?

Avem un pat de mansardă de la Ikea. Contra: - Kiss copilul în patut pe timp de noapte nu este foarte convenabil; - admira cum să dormi comoara preferată și quilts pentru a repara dificil; - când e bolnavă, trebuie să schimbi locurile cu tatăl tău.

Pat - mansardă. Partea 2. Mulțumesc tuturor celor care au răspuns. Îți tipăresc răspunsurile - o vom transmite mai departe. Dar în legătură cu care a existat o astfel de întrebare: ei vor dobândi un al doilea copil.







Trimiteți-le prietenilor: