49 Recenzii de dentii legus m la corolev g, Bulevard octombrie, 14

Am gasit clinica cu recenzii pe Internet, fata din fata superioara mi sa despartit, a trebuit sa caut rapid un doctor bun. A fost scrisă în aceeași zi la Fakriev Marat Anvarovici, medicul a spus că scindarea este mică, poate fi restaurată cu ajutorul unui sigiliu, mi sa dat o astfel de opțiune și prețul a fost foarte acceptabil. Medicul restaurat foarte atent skolovshuyusya parte a dintelui, complet neobservat, că ar trebui să sigila dintele. Culoarea se potrivește magnific. Mi-a plăcut calitatea tratamentului și personalul clinicii. A fost scrisă. Data viitoare ›







Am pus furnir de porțelan ceramic în M.Fakriyev. Înainte de asta am avut furnire compozită. Diferența este, desigur, imensă! Ceramica arata foarte natural si frumos. Înainte de instalare, am făcut modelarea digitală a dinților, pentru că am vrut să văd dacă o altă formă mi-ar fi de acord. Pretul pentru un furnir este de 21.000r, dar am primit o reducere de 10%, din moment ce am avut 10 furnir

A pus un implant în Marat Rakhimovich din Abubakirov. Operația a fost efectuată calitativ, rapid, fără durere. După ce au dat un pachet de medicamente și au instruit cum trebuie să fie luate. Personal politicos, competent. Atent asistenta (ma urmat in timpul si mult timp dupa operatie). A doua zi, administratorul a sunat și a întrebat despre starea mea de sănătate. Aștept cu nerăbdare să mai vizitează pentru a instala coroana!

Am văzut imagini ale operelor lui Marat Fakriev în instagram. Foarte profesionist și de înaltă calitate. Am sunat la clinică și am făcut o consultare. Raportul de calitate și prețuri foarte plăcut, am crezut că ar fi mai scump. Clinica a fost mulțumită nu numai cu lucrările sale, ci și cu personalul. Directorii prietenoși, au oferit ceai / cafea în timp ce asistentul pregătea cabinetul. Atmosferă confortabilă. După ce au luat câteva sonde de pastă de dinți. Am fost multumit de vizita.

Am auzit despre această metodă de implantare, cum ar fi extracția dinților cu o instalare în etape a implantului. Mă duc adesea la călătorie și încă o dată nu voi putea să vin la clinică. La consultare, Dr. Abubakirov Marat Rakhimovich a spus că această opțiune mi se potrivește, deoarece nu există inflamații pe rădăcini, osul este în stare bună. La un moment dat, medicul a îndepărtat cu desăvârșire și absolut fără durere dintele și a implantat implantul. Medicul a dat recomandări detaliate și mi-a explicat cum mă voi simți în zilele următoare. Ti-e frica de umflarea. Data viitoare ›

A venit să-și îndepărteze dintele. Dar medicul a spus că puteți plasa imediat un implant în acest loc și nu va trebui să așteptați 4 luni până când osul se vindecă pentru a pune implantul și apoi coroana. Am plătit totul imediat (implant, coroană) și am primit o reducere de 10% pe tot. Mi-a plăcut totul.

Pentru o lungă perioadă de timp am visat să fac furni, deoarece dinții, mai ales cei superiori, au fost toți colorați. Nimic nu a ajutat. M-am înscris la Marat Anakrovich Fakriev. A fost recomandat de prietenii săi care au fost tratați de acest medic de foarte mult timp. Doctorul a făcut totul foarte atent. Acum am un zâmbet de la Hollywood. La început, totuși, era cam greu să mă obișnuiesc să mănânc cu ei, dar în cele din urmă m-am obișnuit cu ea, nici măcar nu observ. Îi sfătuiesc pe toți, care au probleme similare!

Ei au scris clinicii Denti Legus M la Svetlana Vasilievna Gubareva, ortodont, pentru că a început să observe că fiica ei avea o mușcătură incorectă. Medicul ne-a desemnat să purtăm un dispozitiv ortodontic care să fixeze mușcătura pe activatorul LM. Svetlana Vasilievna a luat amploarea de care aveam nevoie. În total, l-am purtat timp de 4 luni. Rezultatul este foarte vizibil! Dinții au devenit mult mai neted. Ei s-au obișnuit cu ciorapii cu ciorapii lor prea ușor. Nu știam că există astfel de modalități de corectare a mușcăturii și a fost frumos. Data viitoare ›

Sa adresat din cauza durerilor periodice dintr-un dinte. M-am gândit să schimb doar sigiliul, dar sa dovedit a fi un chist pe rădăcină, care nu mai putea fi vindecat. Doctorul a sugerat o opțiune de eliminare cu implantare ulterioară. A îndepărtat dintele lui Abubakirov, Marat Rakhimovici, a făcut foarte bine totul, a curățat toate țesuturile inflamate. Oase am recuperat aproape șase luni, a venit de câteva ori pentru a controla fotografiile. Ca urmare, am instalat un implant în locul telecomenzii. Doctorul a efectuat operația magnifică și nici nu sa obosit. A. Următorul ›

Mi-a plăcut munca medicului-ortoped Aleksey Vladimirovich Khokhlov. Apelează la el cu două probleme: 1. Proteza pe implant, instalată în altă clinică acum câțiva ani și înlocuirea coroanelor vechi. Mi sa oferit un plan de tratament adecvat (fără a impune servicii inutile pentru a mări "suma facturilor"), munca a fost făcută foarte profesionist și elegant. Senzație de confort. Din punct de vedere vizual, dinții nu diferă de ceilalți. 2. Restaurarea dinților anteriori din față într-o mușcătură dreaptă. Data viitoare ›

Prin Internet am căutat o clinică pentru tratament, proteze, implantare. Denti Legus a fost locul 4 pe care l-am vizitat într-o săptămână. Ce mi-a plăcut cel mai bine: 1 - Am fost examinat deodată de către 3 medici! terapeut, prosthetist și implantolog. Am făcut 3 planuri de tratament cu opțiuni diferite! Explicat fiecare paragraf în așa fel încât eu însumi am început să înțeleg puțin despre stomatologie))) Pretutindeni au fost prescrise prețurile. Pe scurt, totul este oglindă și transparentă. Cine a mers la diferite clinici în căutare de medici normali și prețuri adecvate. Data viitoare ›







Implanturile plasate cu aproape un an în urmă într-un alt oraș. Acum sa mutat să locuiască în Korolev. Coroanele pe implanturi nu aveau timp să se stabilească, era necesar să se caute o clinică într-un oraș. Un prieten ia sfătuit pe dr. Khokhlov Alexei Vladimirovich. Doctorul a fost de acord cu problema mea, deoarece astfel de implanturi, așa cum am făcut în clinică, nu sunt instalate. Medicul special pentru mine a comandat toate accesoriile necesare pentru instalarea coroanelor. De asemenea, doresc să notez înalt profesionalismul echipei. A făcut totul calitativ. Data viitoare ›

Mama mea e bătrână. Pe ambele fălci sunt doar câțiva dinți, pentru o lungă perioadă de timp poartă membrele artificiale. Am decis să facem noi, cele vechi sunt mai vechi de 10 ani. La recomandare a venit la Khokhlov Alexei Vladimirovich. Doctorul imediat mi-a plăcut, foarte consultat și foarte bine. Am ajuns pe turnuri într-o săptămână, iar după 2, 5 mama a mers cu noi proteze. După câteva corecții nu există nici un disconfort. Mama este foarte multumita de munca facuta si de calitatea materialelor, si sunt fericita. Data viitoare ›

Fiul meu este de 4 ani și suntem foarte frică de medici, chiar și pentru a merge la clinica fără lacrimi este imposibil. Am aflat despre Komarova Catherine Alexandrovna de la un prieten, a cărui fiică este, de asemenea, frică de medici. Am venit pentru prima oară la recepție doar pentru a ne cunoaște, medicul în forma de joc a arătat atât biroul, cât și instalarea, lampa-soare)) copilul sa liniștit mai mult sau mai puțin. În a doua vizită, cariile au fost vindecate! Aceasta este o realizare uriașă, cu condiția ca într-o altă clinică să ne refuze pur și simplu. Doctorul este foarte atent și bun la copil, imediat. Data viitoare ›

A fost necesar să se îndepărteze dintele. Am planuit să fac implantare mai târziu. Dar după eliminare a fost necesar să aștepte câteva săptămâni pentru ca totul să se vindece. Am fost la clinica Denti Legus-M pentru o consultație cu chirurgul Abubakirov Marat Rakhmovich și am fost plăcut surprinsă. Mi sa oferit o implantare într-o singură etapă! De exemplu, în ziua îndepărtării implantul implantat imediat. Operația a mers fără probleme, fără durere. După ce mi sa dat un pachet de medicamente și am explicat în detaliu cum să îl folosesc. Câteva luni mai târziu m-am înscris pentru instalare. Data viitoare ›

Pentru o lungă perioadă de timp am visat să fac furni, deoarece dinții, mai ales cei superiori, au fost toți colorați. Nimic nu a ajutat. M-am înscris la Marat Anakrovich Fakriev. A fost recomandat de prietenii săi care au fost tratați de acest medic de multă vreme. Doctorul a făcut totul foarte atent. Acum am un zâmbet de la Hollywood. La început, totuși, era cam greu să mă obișnuiesc să mănânc cu ei, dar în cele din urmă m-am obișnuit cu ea, nici măcar nu observ. Îi sfătuiesc pe toți, care au probleme similare!

Ei au scris clinicii Denti Legus M la Svetlana Vasilievna Gubareva, ortodont, pentru că a început să observe că fiica ei avea o mușcătură incorectă. Medicul ne-a desemnat să purtăm un dispozitiv ortodontic care să fixeze mușcătura pe activatorul LM. Svetlana Vasilievna a luat amploarea de care aveam nevoie. În total, l-am purtat timp de 4 luni. Rezultatul este foarte vizibil! Dinții au devenit mult mai neted. Ei s-au obișnuit cu ciorapii cu ciorapii lor prea ușor. Nu știam că există astfel de modalități de corectare a mușcăturii și a fost frumos. Data viitoare ›

Sa adresat din cauza durerilor periodice dintr-un dinte. M-am gândit să schimb doar sigiliul, dar sa dovedit a fi un chist pe rădăcină, care nu mai putea fi vindecat. Doctorul a sugerat o opțiune de eliminare cu implantare ulterioară. A îndepărtat dintele lui Abubakirov, Marat Rakhimovici, a făcut foarte bine totul, a curățat toate țesuturile inflamate. Oase am recuperat aproape șase luni, a venit de câteva ori pentru a controla fotografiile. Ca urmare, am instalat un implant în locul telecomenzii. Doctorul a efectuat operația magnifică și nici nu sa obosit. A. Următorul ›

Mi-a plăcut munca medicului-ortoped Aleksey Vladimirovich Khokhlov. Apelează la el cu două probleme: 1. Proteza pe implant, instalată în altă clinică acum câțiva ani și înlocuirea coroanelor vechi. Mi sa oferit un plan de tratament adecvat (fără a impune servicii inutile pentru a mări "suma facturilor"), munca a fost făcută foarte profesionist și elegant. Senzație de confort. Din punct de vedere vizual, dinții nu diferă de ceilalți. 2. Restaurarea dinților anteriori din față într-o mușcătură dreaptă. Data viitoare ›

Prin Internet am căutat o clinică pentru tratament, proteze, implantare. Denti Legus a fost locul 4 pe care l-am vizitat într-o săptămână. Ce mi-a plăcut cel mai bine: 1 - Am fost examinat deodată de către 3 medici! terapeut, prosthetist și implantolog. Am făcut 3 planuri de tratament cu opțiuni diferite! Explicat fiecare paragraf în așa fel încât eu însumi am început să înțeleg puțin despre stomatologie))) Pretutindeni au fost prescrise prețurile. Pe scurt, totul este oglindă și transparentă. Cine a mers la diferite clinici în căutare de medici normali și prețuri adecvate. Data viitoare ›

Implanturile plasate cu aproape un an în urmă într-un alt oraș. Acum sa mutat să locuiască în Korolev. Coroanele pe implanturi nu aveau timp să se stabilească, era necesar să se caute o clinică într-un oraș. Un prieten ia sfătuit pe dr. Khokhlov Alexei Vladimirovich. Doctorul a fost de acord cu problema mea, deoarece astfel de implanturi, așa cum am făcut în clinică, nu sunt instalate. Medicul special pentru mine a comandat toate accesoriile necesare pentru instalarea coroanelor. De asemenea, doresc să notez înalt profesionalismul echipei. A făcut totul calitativ. Data viitoare ›

Mama mea e bătrână. Pe ambele fălci sunt doar câțiva dinți, pentru o lungă perioadă de timp poartă membrele artificiale. Am decis să facem noi, cele vechi sunt mai vechi de 10 ani. La recomandare a venit la Khokhlov Alexei Vladimirovich. Doctorul imediat mi-a plăcut, foarte consultat și foarte bine. Am ajuns pe turnuri într-o săptămână, iar după 2, 5 mama a mers cu noi proteze. După câteva corecții nu există nici un disconfort. Mama este foarte multumita de munca facuta si de calitatea materialelor, si sunt fericita. Data viitoare ›

Fiul meu este de 4 ani și suntem foarte frică de medici, chiar și pentru a merge la clinica fără lacrimi este imposibil. Am aflat despre Komarova Catherine Alexandrovna de la un prieten, a cărui fiică este, de asemenea, frică de medici. Am venit pentru prima oară la recepție doar pentru a ne cunoaște, medicul în forma de joc a arătat atât biroul, cât și instalarea, lampa-soare)) copilul sa liniștit mai mult sau mai puțin. În a doua vizită, cariile au fost vindecate! Aceasta este o realizare uriașă, cu condiția ca într-o altă clinică să ne refuze pur și simplu. Doctorul este foarte atent și bun la copil, imediat. Data viitoare ›

A fost necesar să se îndepărteze dintele. Am planuit să fac implantare mai târziu. Dar după eliminare a fost necesar să aștepte câteva săptămâni pentru ca totul să se vindece. Am fost la clinica Denti Legus-M pentru o consultație cu chirurgul Abubakirov Marat Rakhmovich și am fost plăcut surprinsă. Mi sa oferit o implantare într-o singură etapă! De exemplu, în ziua îndepărtării implantul implantat imediat. Operația a mers fără probleme, fără durere. După ce mi sa dat un pachet de medicamente și am explicat în detaliu cum să folosesc. Câteva luni mai târziu m-am înscris pentru instalare. Data viitoare ›

Doctorul meu se află în Zelenograd, am decis că sigiliile de înlocuire obișnuite face exact, fără probleme și a decis să facă Regina. Dar nu aici a fost. Dupa ce a citit comentarii cu privire la acest site, am decis să merg la Fakrievu MA Aparent, doctorul a lovit anestezie nervoase - ca urmare a unei săptămâni la spital suferă de inflamație a nervului facial. Asistentul nici nu arăta unde trimite fasciculul de lumină. P. s. Cred că sunt pacient foarte atent) Concluzie:. Ai grija de sanatatea ta si du-te la medicii de încredere.







Trimiteți-le prietenilor: