9 Diferențele unei femei reale de la o femeie

370 plusuri 211 minus

  • Sus în partea de sus
  • Mai întâi deasupra
  • Topical Top

dizgarmony acum 1087 zile

au descris cele două extreme, le-au în contrast cu ceilalți și s-au bucurat: D







9 Diferențele unei femei reale de la o femeie

Extindeți sucursala 10

Da, am uitat de femeia gravidă în bucătărie pentru a scrie. Un paragraf "rece în atenția altor bărbați" este, în general, nonsens. Un sclav tăcut, lipsit de personalitate, pare să aibă nevoie de el

Extindeți filiala 5

Akmea acum 1087 zile

Extindeți Sucursala 4

Akmea acum 1087 zile

Și care dintre punctele vorbesc despre lipsa de înrăutățire?) Este faptul că punctul al nouălea este plictisitor. Și, de exemplu, reacția la atenție de la alți bărbați. Ei bine, aș fi cel puțin foarte supărat, flirtează cu jumătatea mea cu cineva.







Extindeți filiala 2

De ce doar flirt. Se spune că o femeie, în general, ar trebui să fie frig și indiferent față de astfel de semne de atenție din partea altora. Și acest lucru este nenatural. Mai mult, "răspunde în mod adecvat la critici", iar tipul îi scutură capul, tot ce va spune. Nu orice critică este acceptabilă și adecvată. Nu discutați nimic cu prietenii dvs. - este și nonsens. Femeile discută totul între ele. Vseeee. Absolut întotdeauna și practic toate aspectele. În orice alt mod, este în sânge, aproape toată lumea. Există multe motive atunci când cineva nu poate păstra anumite lucruri și probleme în sine. Ei au nevoie, uneori, să împartă și să ceară sfaturi. Mai mult, "nu caută putere". Mi-am dat seama că, în principiu, nu în principiu, este controversat. În relație, sunt de acord, dar deloc deloc. Dacă într-o carieră, atunci de ce, dacă ea este lider și poate conduce în mod competent, face asta o femeie? Aproape toate punctele pot fi contestate.

Extindeți Sucursala 0

isypov acum 1087 zile

Faptul este că toate acestea reprezintă descrierea caracteristicilor bune și rele în comportamentul oricărei persoane. Scrieți un dork și un bărbat în loc de o femeie și o femeie și sensul nu va fi nici măcar pierdut.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: