7 Fapte despre Ashley Greene

Cred că acum sunt mulți care îl cunosc pe Ashley Greene. Și chiar știu de ce. Cred că nu sunt singurul fan al filmului "Twilight" și știm cu toții cine este această fată. A jucat-o pe Alice Cullen. În viața obișnuită, îi place să se relaxeze în aer liber - sărind de roci și turism, modalitățile preferate de petrecere a timpului. Prin ocupație, apropo, este foarte dificil să evitați lumina soarelui! Deci, să vorbim puțin despre asta. Există 7 fapte despre Ashley Greene.







7 Fapte despre Ashley Greene

7. Nu am jucat niciodată baseball

Înainte de a filma "Twilight" sa dovedit că Ashley nu a jucat niciodată baseball. Și pentru o anumită scenă, trebuia să treacă printr-o pregătire specială pentru a se arăta în mod natural. Dar nu-ți face griji, chiar a aruncat mingea în film. Doar acum am lovit camera de câteva ori, așa cum mi-a spus și Green.

6. Hollywood

Ashley a decis să se mute la Hollywood imediat după ce a împlinit vârsta de 17 ani. Tocmai a terminat școala. Și a trăit acolo în Jacksonville, Florida.







5. Spectacolul "Podstava"

7 Fapte despre Ashley Greene

Ashley a apărut în "Podstava" și pe "MadTV", când a fost doar o actriță de început. Adu-ți aminte de episoadele cu ea?

7 Fapte despre Ashley Greene

Unii dintre voi ar putea crede că poreclele sunt încă destul de obișnuite, dar tocmai vă uitați cât de drăguți sunt și cum se potrivesc cu Ashley. Ashley este numit Asher și Chewey (Mishka). Cred că Asher este mai rece.

3. Modelarea afacerii

În trecut, Ashley Greene a fost un model al mărcii "Vision". Intrați în motorul de căutare Ashley și Vision - și veți găsi câteva imagini din portofoliul său.

2. Reuniunea

Ashley se va reuni cu colegul său crepuscul Kellan Lutz pentru filmul "Warrior". Vă rog, de asemenea, cu jocul pe care îl va avea în filmul "Luna de vară".

1. Arta corporală în zona bikini

Deci, înainte de 7 fapte despre Ashley Greene, pe care mulți dintre noi ne-au bucurat să-i vizionăm în filmul "Twilight". Cred ca ea a jucat perfect eroina ei, cu greu nimeni nu ar fi facut-o mai bine! Știți că Alice ar trebui să fie mult mai mică în film decât Ashley este cu adevărat? Dar, în ciuda acestui rol verde încă a primit. Da, și așa cum am spus, eu personal nu regret. Și cum rămâne cu tine? Ești mulțumit de rolul lui Ashley Greene ca Alice Cullen? Dacă nu, de ce? Cine ar fi jucat mai bine? Poate aveți mai multe de adăugat pe acest subiect?







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: