7 Cercuri de iad sau cum am încercat să stau în Gnc

88 plusuri 41 minus

  • Sus în partea de sus
  • Mai întâi deasupra
  • Topical Top

Dumnezeu a luat-o de la gonoreea. Crede-mă

Extindeți sucursala 6

Extindeți Sucursala 4

În FSSP, aceștia sunt recrutați, deoarece cei obișnuiți nu vor merge la un astfel de loc de muncă pentru o astfel de rată scăzută. M-am așezat acolo, în timp ce am studiat la institut, pentru că nu mai luam deloc nicăieri și aici pot pleca la școală.







Extindeți Sucursala 3

Da, de ce. Sunt oameni buni acolo, ei doar merg acolo, pentru că există cel mai ușor timp pentru obținerea serviciului public) Dar este de dorit să existe o educație juridică. În FSKN, de exemplu, fără un turn, s-ar fi întâmplat probleme cu promovarea. Și nu va fi în curând FSKN.

Extindeți filiala 2

Vă rugăm să ne spuneți cum să obțineți un loc de muncă în FSKN sau într-o structură similară? Dacă nu a servit, nu există nici o șansă? Există doar pe cunoștință? Mulțumesc.

Extindeți sucursala 1







Dacă nu ați servit, există șanse, dacă ați trecut prin practică acolo. Ei bine, sau pretindeți că postul nu are o natură puternică. În ceea ce privește cunoașterea, nu se iau în mod special, deoarece nepotismul nu este încurajat, nu este poliția. Cum să rezolvați, puteți citi de la ei pe site. Există, de asemenea, deschideri de locuri de muncă. În general, fiecare caz este individual și este luat în considerare separat și nu selectați persoane în funcție de parametrii birocratici stricți. Da, al doilea este scris pe hârtie, dar de fapt nu este. Și FSKN va fi în curând desființată, funcțiile sale vor fi transferate Ministerului Afacerilor Interne. Și a fi polițist sau nu este calea tuturor, plină de neînțelegeri și contradicții)

Extindeți Sucursala 0

Mai rău decât oamenii, decât în ​​controlul drogurilor, nu sa întâlnit. Una dintre cunoștințele mele a avut timp de 10 ani, o altă dimensiune mare a fost aruncată la pointerul lui cu pointerul, și l-au adus la el, credea el, l-ar lăsa să plece, da. Avocații și mită au luat 3.000.000 de ruble, iar apartamentul a trebuit să fie vândut. El, desigur, nu este fără păcat, dar nu văd punctul de a hrăni această justiție mentovtsko judiciară, care este tot în același timp.

Extindeți Sucursala 0

Nu cu nervii voștri în nebuni să meargă

Extindeți filiala 2

a existat o dorință de a strânge certificatele la fața neurologului.

Extindeți sucursala 1

Atunci ai fi în Durku și ai trimis - judecând după scrierile tale, este locul tău.
Surprins de faptul că nivelul testelor nu a fost eliminat.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: