69 Comentarii despre Gara Belorussky la Москва, Тверской, Тверская застава площадь, 7

Cum se poate cheltui în coada de așteptare (în picioare cincea într-un rând) să-și petreacă cel puțin 30 de minute, în timp ce stația de cale ferată care deservesc angajatul pur și simplu adoarme la locul de muncă și la vederea documentului, senzație ca și în cazul în care pentru prima dată, a se vedea. Și aceasta nu este o oră de grabă și nu trec controlul pasapoartelor și nu am multe documente, iar altele au același lucru. Brad. Nu menționez numele angajatului, deoarece îmi dau posibilitatea de a corecta! Dar cred că în timpul nostru modern această lucrare. Aceasta este groază și doar o fermă colectivă! Numãrul de numerar 2 servit.







Luați măsuri la stația de management! La plângerile pasagerilor, nimeni nu reacționează! Prima dată abordate în timpul iernii, când zăpada a fost atât de mult încât oamenii au fost zboară de pe podul de pe treptele, se întoarse și a spus: a scrie o plângere în termen de o lună! Luați în considerare! Așa să înțelegem? Când cineva nu se rupe coloana vertebrală? Astăzi, rulează tren, cumpăra biletul în mașină, rezultatul schimbării automate 1 st nu ia (timpul petrecut deja), du-te la al doilea rezultat-s'el 5 ruble, în cele din urmă, a treia mașină și aici este un miracol, I nakonets atunci. Data viitoare ›

Gara din Belarus cunoaște, în general, că este o stație. Ce fel de tranziții sunt peste căi ferate. Noi venim, înseamnă cu trenul, cu trei pungi grele! Știi cum e ca două fete să poarte în sus și în jos scările în sus și în jos astfel de saci teribil de greu. Și nu există nici o ascensiune normală, nici măcar un porter, nici unul!

SERVICIUL EXCELENT. Am dezactivat al doilea grup, doresc să mulțumesc casierii 11 birouri Belosrusskaya: Gavazi Nina Alexandrovna și Tatiana Tarasova Anatolevnu. Pentru a cumpăra bilete de 45 de zile pentru mine și nepotul meu, a ajuns până la ora 6 dimineața. Până la 8 ore de funcționare a asistat Gavazi Nina Alexandrovna - răbdare, diligență, sinceritate. Bine facut! La ora 8 am vândut bilete Tarasova Tatiana Anatolyevna, mulțumesc pentru curtoazie și atenție. Din această comunicare și serviciu, am mers. Data viitoare ›

Sunt foarte recunoscătoare ofițerului de bilete Oksana Vukolova pentru serviciul ei impecabil. În dimineața de 1.01 a trebuit să ia bilete timp de 45 de zile pentru un grup de elevi. Au fost luate în considerare numeroase cereri de cazare, fiind selectat trenul optim. La mine am sfătuit "insuficient știind limba rusă" - foarte răbdător și în detaliu. Vreau să remarc un discurs competent și o apariție îngrijită. Este foarte plăcut să obțineți servicii la nivel european la Moscova.

Recent am vizitat postul pentru prima dată. Am fost lovit de cât de liniștit era, în comparație cu Paveletsky și Kursk. Oamenii sunt puțini, toată lumea stă liniștit în sala de așteptare. La primul etaj există numeroase magazine. Se îndreaptă spre biroul de bilete pentru că biletele sunt mici, acum voi merge mereu aici să cumpăr un bilet. Mi-a plăcut foarte mult postul ăsta.

Aceasta este o stație foarte bună, îmi place. Acesta este situat într-o clădire frumoasă, chiar lângă stația de metrou Belorusskaya, la doar câteva minute de mers pe jos. Gara este curată, ordonată. De la stația din Belarus se află trenuri, trenuri, aeropreți. Există o toaletă gratuită pentru confortul așteptărilor. Gara este destul de curată. Este evident că ei respectă ordinea. Nu există oameni fără adăpost sau mirosuri neplăcute. Sunt mulți oameni aici. Dar personalul funcționează bine, se ocupă de toate. Toți sunt politicoși. La stație există cafenele și magazine. Data viitoare ›

Această stație este cea mai decentă din Moscova. Este evident că multe zboruri pleacă în străinătate. Aproape peste tot, ordine. Oamenii care se deplasează cel mai adesea sau se întâlnesc, adică cei care pur și simplu se plimbă aici nu veți vedea. Acest lucru este urmat de gardienii de ordine. Stația în sine este mică, dar există suficient spațiu pentru toată lumea. Am folosit această stație mai devreme, pentru că m-am dus la rude (acum tot mai mult cu mașina).

Una dintre stațiile cele mai curate și decente nu există oameni fără adăpost sau murdărie. Este frumos de folosit. Multe magazine cu suveniruri, o cafenea, dar nu riscați acolo. A fost aeroexpress.

Una dintre stațiile cele mai curate și decente nu există oameni fără adăpost sau murdărie. Este frumos de folosit. Multe magazine cu suveniruri, o cafenea, dar nu riscați acolo. A fost aeroexpress.

Kuntsevo a condus opri, du-te pe gândul Belarus, aș putea adăuga pentru călătorie, deci nu, da 232 de ruble, și du-te, eu spun că trebuie să bilet Kuntsevo, nici bani de grant a trebuit să se întoarcă la Kuntsevo, astfel încât este imposibil! Eu încă mai cumpăr o carte de călătorie, dar mai bine cu băieții a urcat! Am fost întotdeauna respectă legea, dar nu ai nici o inimă!

8 ore 27 minute zilnic Borodino-Lobnya. Mașinile vechi, murdare, bănci de lemn, toalete, ferestre în stare proastă, să stea fără a șterge prima banca de rezerve nu poate fi în haine curate pentru a merge este imposibil. Când veți lua măsuri pentru a elimina aceste neajunsuri?

21.03.17 a returnat biletul de tren Moscova-Chernyakhovsk, și a promis să se întoarcă banii prin prezentarea unui card și un cec. A doua zi, 22 martie 17, a revenit imediat după ce a lucrat cu cardul, verificați și toate pașapoartele. Am reușit să ajung doar la 19:20. M-am dus la fereastră, erau două doamne. Unul este considerat, al doilea nu este clar ce este angajat. Mi-au luat două minute. Nimeni nu a spus nimic. Când am făcut timp să lucrez, mi-am dat seama că și-au terminat munca, dar era greu să transformi limba într-un mod politicos. Este necesar. Data viitoare ›







În această dimineață, 18.03.17, domnul .. a apelat la casierul de la gara din Belarus pentru achiziționarea unui bilet de timp unic de la gară. Odintsovo până la Art Perkhushkovo, în plus față de abonamentul „Big Moscova“, pentru a evita o amendă, deși articolul Perkhushkovo nici o turnicheți la ieșire, și eu pot trece destul de parcelă „iepurele“. Oferirea de bani și un card cu abonament solicitat utilizarea de capital în regulile și condițiile de achiziție bilete unice -oformlyat nu mai mult de 10 zile înainte de data de plecare. Pentru comoditate, casierul. Data viitoare ›

Foarte adesea de călătorie cu trenul de la stația de cale ferată Belorussky, este uneori necesar să se aștepte un timp îndelungat pentru trenul (uneori timp de o ora), deoarece programul nu este foarte convenabil, în după-amiaza nu există nici o modalitate de a merge la Zvenigorod, iar seara oameni tastat că plimbare în picioare, după locul de muncă. La gară nu este unde să stai, este foarte greu să punem banci elementare, cele mai ieftine, din moment ce mulți oameni în vârstă. Acesta este un minus imens! În al doilea rând: pe viaductul cu valiza este imposibil să urcăm, pentru că rampa este făcută, îmi pare rău, este neclar. Data viitoare ›

Stația este mai mult sau mai puțin păstrate curate, condusă de tovarăși incompetente, dar este foarte atitudine mitocănesc a fost lovit de unul dintre angajații Belosrusskaya Levshukova A. Un tânăr trebuie să învețe să comunice cu oamenii, în cazul în care acest lucru este nevoie de o astfel de poziție, cu sale ostentative doar plăcinte din trenuri vinde!

Cum se poate cheltui în coada de așteptare (în picioare cincea într-un rând) să-și petreacă cel puțin 30 de minute, în timp ce stația de cale ferată care deservesc angajatul pur și simplu adoarme la locul de muncă și la vederea documentului, senzație ca și în cazul în care pentru prima dată, a se vedea. Și aceasta nu este o oră de grabă și nu trec controlul pasapoartelor și nu am multe documente, iar altele au același lucru. Brad. Nu menționez numele angajatului, deoarece îmi dau posibilitatea de a corecta! Dar cred că în timpul nostru modern această lucrare. Aceasta este groază și doar o fermă colectivă! Numãrul de numerar 2 servit.

La intrarea în stație prin biroul de bilete sunt detectoare de metale și toate lucrurile sunt verificate prin intermediul transportorului. Pentru a ajunge la stație și șorțuri fără nici un control este elementară pur și simplu prin intrările laterale între clădirea stației (în stânga - arcul) ieșirea către trenurile de lungă distanță. Până când securitatea va fi atentă doar pentru o bifare în raport!

Luați măsuri la stația de management! La plângerile pasagerilor, nimeni nu reacționează! Prima dată abordate în timpul iernii, când zăpada a fost atât de mult încât oamenii au fost zboară de pe podul de pe treptele, se întoarse și a spus: a scrie o plângere în termen de o lună! Luați în considerare! Așa să înțelegem? Când cineva nu se rupe coloana vertebrală? Astăzi, rulează tren, cumpăra biletul în mașină, rezultatul schimbării automate 1 st nu ia (timpul petrecut deja), du-te la al doilea rezultat-s'el 5 ruble, în cele din urmă, a treia mașină și aici este un miracol, I nakonets atunci. Data viitoare ›

Stația de groază, mai rău nu se schimba mintea ta, dar în țara noastră poate fi acest lucru, nu veți găsi platforma, de turnichet nimeni nu vă va spune la stația de tren prea. Într-un cuvânt, nimeni nu știe nimic, întoarce-te și privește. Pentru ceea ce oamenii primesc bani, prețurile sunt frenetice și confort - zero, oroare, în cazul în care conducerea căilor ferate arată.

Foarte adesea de călătorie cu trenul de la stația de cale ferată Belorussky, este uneori necesar să se aștepte un timp îndelungat pentru trenul (uneori timp de o ora), deoarece programul nu este foarte convenabil, în după-amiaza nu există nici o modalitate de a merge la Zvenigorod, iar seara oameni tastat că plimbare în picioare, după locul de muncă. La gară nu este unde să stai, este foarte greu să punem banci elementare, cele mai ieftine, din moment ce mulți oameni în vârstă. Acesta este un minus imens! Al doilea: pe un viaduct cu o valiză este imposibil să urcăm, deoarece rampa este făcută, îmi pare rău, nu este clar. Data viitoare ›

Gara din Belarus cunoaște, în general, că este o stație. Ce fel de tranziții sunt peste căi ferate. Noi venim, înseamnă cu trenul, cu trei pungi grele! Știi cum e ca două fete să poarte în sus și în jos scările în sus și în jos astfel de saci teribil de greu. Și nu există nici o ascensiune normală, nici măcar un porter, nici unul!

Stația este mai mult sau mai puțin păstrate curate, condusă de tovarăși incompetente, dar este foarte atitudine mitocănesc a fost lovit de unul dintre angajații Belosrusskaya Levshukova A. Un tânăr trebuie să învețe să comunice cu oamenii, în cazul în care acest lucru este nevoie de o astfel de poziție, cu sale ostentative doar plăcinte din trenuri vinde!

SERVICIUL EXCELENT. Sunt invalid al celui de-al doilea grup, doresc să mulțumesc casierilor a 11 case de bilete ale gării Belorussky: Gavaza Nina Alexandrovna și Tarasova Tatyana Anatolyevna. Pentru a cumpăra bilete de 45 de zile pentru mine și nepotul meu, a ajuns până la ora 6 dimineața. Până la ora 8 am fost martorul lucrării lui Gavaz Nina Alexandrovna - răbdare, îngrijorare, sinceritate. Bine facut! La ora 8 am vândut bilete Tarasova Tatiana Anatolyevna, mulțumesc pentru curtoazie și atenție. Din această comunicare și serviciu, am mers. Data viitoare ›

Sunt foarte recunoscătoare ofițerului de bilete Oksana Vukolova pentru serviciul ei impecabil. În dimineața de 1.01 a trebuit să ia bilete timp de 45 de zile pentru un grup de elevi. Au fost luate în considerare numeroase cereri de cazare, fiind selectat trenul optim. La mine am sfătuit "insuficient știind limba rusă" - foarte răbdător și în detaliu. Vreau să remarc un discurs competent și o apariție îngrijită. Este foarte plăcut să obțineți servicii la nivel european la Moscova.

Recent am vizitat postul pentru prima dată. Am fost lovit de cât de liniștit era, în comparație cu Paveletsky și Kursk. Oamenii sunt puțini, toată lumea stă liniștit în sala de așteptare. La primul etaj există numeroase magazine. Se îndreaptă spre biroul de bilete pentru că biletele sunt mici, acum voi merge mereu aici să cumpăr un bilet. Mi-a plăcut foarte mult postul ăsta.

Aceasta este o stație foarte bună, îmi place. Acesta este situat într-o clădire frumoasă, chiar lângă stația de metrou Belorusskaya, la doar câteva minute de mers pe jos. Gara este curată, ordonată. De la stația din Belarus se află trenuri, trenuri, aeropreți. Există o toaletă gratuită pentru confortul așteptărilor. Gara este destul de curată. Este evident că ei respectă ordinea. Nu există oameni fără adăpost sau mirosuri neplăcute. Sunt mulți oameni aici. Dar personalul funcționează bine, se ocupă de toate. Toți sunt politicoși. La stație există cafenele și magazine. Data viitoare ›

Această stație este cea mai decentă din Moscova. Este evident că multe zboruri pleacă în străinătate. Aproape peste tot, ordine. Oamenii care se deplasează cel mai adesea sau se întâlnesc, adică cei care pur și simplu se plimbă aici nu veți vedea. Acest lucru este urmat de gardienii de ordine. Stația în sine este mică, dar există suficient spațiu pentru toată lumea. Am folosit această stație mai devreme, pentru că m-am dus la rude (acum tot mai mult cu mașina).

Una dintre stațiile cele mai curate și decente nu există oameni fără adăpost sau murdărie. Este frumos de folosit. Multe magazine cu suveniruri, o cafenea, dar nu riscați acolo. A fost aeroexpress.

Una dintre stațiile cele mai curate și decente nu există oameni fără adăpost sau murdărie. Este frumos de folosit. Multe magazine cu suveniruri, o cafenea, dar nu riscați acolo. A fost aeroexpress.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: