6 sfaturi simple despre cum să păstrați energia bateriei pe iPhone, recenzii și cele mai recente stiri despre iPhone

Da. Sunt de acord cu iPhone-ul în observația mea elementul cel mai vag este afișarea. Și 20% reprezintă o economie tangibilă. Eu nu sunt pe cale să plătesc 40 de mii și nu utilizați pentru 100% fără a dansa cu un tamburin, asta e rău. Și eu, pot să prelungesc viața bateriei tot timpul, dezactivând-o. Dar aceasta este o poveste complet diferită.






Pentru aipadu și MacBooku nu există întrebări cu privire la timpul de lucru, și există un iPhone. (trimis de la AppleInsider.com)

Bine, a spus Ilya, aș adăuga mai multe notificări push pentru poștă, dacă dezactivezi, atunci scrisorile vor veni numai când deschizi poșta, mulți știu când primesc o scrisoare importantă. 🙂 Ei bine, puteți adăuga mai multe și pur și simplu notificări ale acestor sau alte programe, astfel veți scăpa de numere numerice în apropierea icoanelor aplicației și veți prelungi durata de viață. (trimis de la AppleInsider.com)

Utilizați - puțin peste 5 ore
În așteptare - aproximativ 5 zile

Rezultatele maxime pe care le-am putut stabili la 1%:

Utilizare - 7,5 ore
Așteptarea este de 2,5 zile.

Luminozitatea ecranului este întotdeauna de 25%, geolocația este dezactivată, dar aici sunt notificările din toate rețelele sociale existente și au fost instalate aproximativ 60 de aplicații pentru a "rupe" într-un flux nesfârșit; Nu joc jocuri și nu ascultați muzică, există dispozitive mai potrivite pentru acest lucru, numai SMS-uri, apeluri și Internet. 3G este inclus non-stop, ca și dispozitivul în sine. Ce este "modul de avion" pentru Wi-Fi pe timp de noapte și acasă cu o rețea 2G nu este deloc cunoscut, desktopul și tableta sunt destul de suficiente pentru a citi știrile și pentru a viziona filmul.







Și mi se pare că acest lucru este foarte mic, în general foarte nefericit. 🙁
Iată mini-ul iPad. dacă nu utilizați? nu poți percepe nicio taxă, o dată în vacanță a fost o săptămână 3, așa că acasă sa întors, și chiar și 5% din taxă nu a dispărut în modul de somn 🙂

Știri pentru parteneri

6 sfaturi simple despre cum să păstrați energia bateriei pe iPhone, recenzii și cele mai recente știri despre iPhone

6 sfaturi simple despre cum să păstrați energia bateriei pe iPhone, recenzii și cele mai recente știri despre iPhone

6 sfaturi simple despre cum să păstrați energia bateriei pe iPhone, recenzii și cele mai recente știri despre iPhone

Ce va arata noul OnePlus 5T cu un ecran curbat

6 sfaturi simple despre cum să păstrați energia bateriei pe iPhone, recenzii și cele mai recente știri despre iPhone

În Statele Unite, un pistol mobil cu laser

Podcast de Misha, Renat și Kostya. Marți la ora 21:00 MSK # Reduceți cele mai bune aplicații gratuite sau cu o reducere excelentă

popular







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: