5 rolurile măslinelor de anason pani monica, marcelina și mireasa de știri detochkina - ria

Olga Aroseva în filmul "Feriți-vă de mașină"

În autobiografia sa, „Fără machiaj Encore“ Olga Aroseva a reamintit modul de filmare ultimul episod de „Feriți-vă de masina“: „Mă duc în autobuz, și înainte de termen eliberat din închisoare Smoktunovski-Detochkin ca șerpi epilate, în picioare în mijlocul drumului, blocând drumul, și, el mi-a văzut, în liniște, fericit el spune: „Liuba, m-am întors ...“ filmat mea close-up, operatorul pune camera pe Smoktunovsky în picioare am târî departe de rama sub scaun, iar în locul meu ar sta Reazanov, iar Kesha a trebuit să rostească lozincă .. , dar el nu a reușit. găină atât de multe duplicate ale marelui Smoktunovsky nu este necesar, și dintr-o dată a spus el, „Eldar, nu vom funcționa dacă eu sunt pe fata ta va arata ... Să Luba, adică Olya, rămâne în loc,“ am ieșit de sub scaun. , mi-a zâmbit - și totul sa dovedit imediat.







"Kabachok" 13 scaune ", 1966 - 1980

Imaginea cea mai cunoscuta creata de actrita Olga Aroseva - „mondene“ D-na Monica în emisiunea de televiziune, a fost difuzat timp de 15 ani. „Cabal“ actori de teatru Satira brusc a început să zguduie întreaga țară, bancuri de participanți au trecut de la gură la gură, și ei înșiși atunci au fost asociate numai cu caracterele „Zucchini“.

Coleg Aroseva la actrita Satira Teatrul Tatiana Egorova a scris: „La televizor, în plină floare dezlănțuit“ dovlecel „13 scaune“, oamenii au fost gemand de la întâlnirea cu căzile de viață și Pannochka din țară a crescut producția de lapte, în calitate de țărani în scris dna Monica - Olga Aroseva din un sunet al vocii ei, puii purtau "ouă de aur".







Această lucrare a fost pentru Coroana Aroseva, dar ea a împiedicat actrița să se realizeze și în alte roluri dramatice.

"The Old Robbers", 1971

Shot de la filmul "The Old Man-Robbers"

"Ziua nebună sau Căsătoria lui Figaro", 1974

„In ultima noapte am jucat“ Nunta lui Figaro „... El mi-a spus, Marceline:“ La revedere, mamă, «atât de ușor, a spus serios, și i-am spus.» Adio, fiul meu, „Pe aripile cu scene din culise si cu cineva! imediat împărtășit: "Andrew a devenit foarte mult un Figaro pentru a juca. Este ceva nou se naște ... „În scena finală Figaro monolog magnific - curs de apa solilocviului, monolog-avalanșă ... A început în liniște, confesional, ca și în cazul în care se pregătește să urce ... Și dintr-o dată șuieră de pași nesiguri la sol a mers într-un fel lateral ., la aripi pentru a apuca pentru ea și, agățându-se de pânză, încet a început să cadă pe podea Shirvindt - Contele Almaviva - l-au prins, l-au târât în ​​spatele scenei, noi toți strigat „cortina.! Cortina! "Câteva minute, Andrei nu a avut suficiente pentru a termina piesa."

Utilizatorul se obligă să nu încalce legislația actuală a Federației Ruse prin acțiunile sale.

Utilizatorul se angajează să vorbească respectuos cu alți participanți la discuții, cititori și persoane care apar în materiale.

Scrisoarea ar trebui să includă:

  • Subiect - Restaurare acces
  • Autentificare utilizator
  • Explicarea motivelor acțiunilor care au reprezentat o încălcare a regulilor de mai sus și care au condus la blocarea acestora.

Dacă moderatorii consideră că este posibil să restabilească accesul, atunci acest lucru se va face.

În caz de încălcare repetată a regulilor și re-blocare, utilizatorul nu poate fi restaurat, blocarea este completă în acest caz.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: