5 Reguli de masura de frumusete benzi, frumusete, viata sanatoasa

Foto: Toată presa

Cunoașteți punctele slabe și punctele forte

Unii spectatori sunt indignați când află că Meryl Streep a fost din nou invitat la rolul unei femei atractive. Totuși, de fiecare dată, actrița dovedește că este vrednică de astfel de roluri și nimeni nu se poate descurca mai bine cu ei. Meryl Streep nu a considerat niciodată o frumusețe. "Am fost o rață urâtă - am avut părul întunecat, am purtat ochelari și am avut o mușcătură incorectă, din cauza a ceea ce purtau bretele", - a spus actrita. La vârsta de 15 ani a făcut o revoluție virtuală când a apărut acasă cu păr alb și lentile albastre inserate. "Am decis să mă ia pe mine însumi", explică actrița. În același timp, ea observă că nu intenționa să se remodeleze complet. "O femeie trebuie să se accepte ca atare. Și să lucrezi cu asta ", - Meryl Streep îi sfătuiește pe fani.







Să-ți iubești ridurile

Actrița susține că nu recurge la ajutorul chirurgilor plasticieni. Chiar și ca un copil, ea a tras riduri pe fața ei, pentru a-și imagina cum ar arăta la bătrânețe. "Viața noastră se reflectă în riduri - bucurie, dificultăți care ne-au făcut mai înțelepte, momente de fericire. Prin urmare, îmi plac ridurile mele ", declară cu îndrăzneală actrița de 63 de ani. Și ea nu viclean. În timpul filmării dramei de detectiv "Doubt" a lui John Patrick Shengli, actrita nu a folosit serviciile stilistului și artiștilor de make-up și nu a folosit machiajul.







Luați bucurie în lucrurile de zi cu zi

Actrita rar apare la petreceri, petreceri la modă. Ea intră în lume numai pentru a trimite imagini cu participarea ei, precum și pentru a primi un alt premiu. Tot restul timpului pe care Meryl Streep îl dedică familiei. Ea spune că acesta este principalul lucru din viața ei. Bucuria de a comunica cu una iubită, crede ea, nu poate fi înlocuită de nimic.

Mai mult timp petrecut în natură

Meryl Streep încearcă să petreacă mai mult timp în casa lui, care este situată lângă lac. Acolo, asigură actrița, se simte liberă, nu este constrânsă de convenții.
"Stau în canoe și înot în mijlocul lacului. Kurt Vonnegut spune ca ridurile marginea apei din creier „, - spune actrita.

Mănâncă bine

Actrita admite ca, ocazional, sta pe diferite diete. "Dar când o casă plină va merge, nu mă lepăd de nimic", spune ea. Meryl îi place să mănânce mâncare, preparată de ea însăși sau de cei dragi.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: