41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

Bright, înflăcărat, carismatic și cu un mare simț al umorului, fata a reușit odată să cucerească toate podiumurile lumii, deși ea nu îndeplinea standardele modelului. Tyra Banks se află încă în vârful gloriei, iar astăzi are 41 de ani. Sunt doar atât de multe lucruri despre viața pe care le dăm mai jos.

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365







8 celebre citate Tyra publicăm în continuare.

„Nu vreau să stau toate excelente!“ Dar eu chiar simt sexy, chiar dacă timp în timp, nu a avut în fața ta, fie ca o bară de săpun și voce falsă pentru a afirma că „mă iubesc, eu sunt frumos, am. Uneori, eu nu pot purta blugi, în care o mare urcă un an în urmă, când spun „blestem!“ Și să înceapă să se gândească la sala de fitness. "

"Nu căuta bani, chiar dacă vrei să fii bancher. Continuați pasiunea. Urmați visul ».

"Nu este atât de important să ai un corp frumos, este important să fii capabil să o faci!"

"Ce face frumusețea interesantă?" Doar că este controversat. "

"Unele fete spun la un anumit nivel:" Nu voi lucra în perechi, nu voi lucra cu ea ". N-am spus asta. Am spus: "Stai înapoi".

Fetele de la orice inaltime, greutate, și rasa poate fi frumos, de la subțire la plin, de la cel mai mic la cel mai mare, de la alb-jupuite la smuglyanok și toate celelalte tipuri de caractere între aceste două extreme. "

"Nu este nimic în neregulă cu faptul că suntem vulnerabili. Nu întotdeauna totul ar trebui să fie perfect. "

"Dacă faci cel mai mult în acest moment, vă va permite să vă aflați în condiții mai bune în următorul moment."

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

25 de designeri au sugerat că Băncile funcționează după prima ei apariție pe podiumul parizian.
Acum douăzeci și șase de ani, Tyra era deja populară.






Acum 27 de ani, Tyra a câștigat un impuls în afacerea de modelare.
28 + 150 = 178 centimetri. O astfel de creștere a modelului.
în urmă cu 29 de ani a fost imposibil de imaginat pe podium model afro-american, dar mai târziu, totul sa schimbat când în modeling a venit Tyra Banks și Naomi Campbell.
30 de țări, în afară de America, produc și spectacolul "Top Model ..."
31 de ani este maximul, așa cum arată Tyra acum.

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

Acum 32 de ani, visul principal al lui Taira era să devină actriță.
33 de ani - Tyra Banks este unul dintre cele mai plătite modele din lume.
34 a fost Tyray, când era încă printre primele cinci modele cele mai sexy din lume.
35 de ani - lansarea unui nou reality show "Stylista", care sa bazat pe recenzii ale revistelor de moda.
36 Dimensiunea hainei este Tyra.
37 de ani - Bancile au semnat un nou contract cu modelele IMG.
38 de ani a fost Tyray, când a lansat un roman adolescent "Modelland" ("Model World").
39 de ani a fost Tyray, când la una dintre emisiunile americane a spus că vrea cu adevărat să devină mamă.
40 înmulțită de infinit ... Nu am putut conta toate husele din revistele pe care Tyra era pe.
41 - atât de mulți ani de Tire Banks se desfășoară astăzi!

Text: Elena Sokolova

De ce ar trebui să vedem un film despre Zack Posen?

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

17 adidași pentru activități de alergare și în aer liber

De la adidas la New Balance.

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

Feminismul în modă - un designer de buzzword sau de marketing?

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

Postul culturii urbane sovietice - tendința principală a anului

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

Ce-ar pierde, nu-i face pe Sonia Rykiel să-și modeleze hainele?

Contribuția designerului francez la industria modei.

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

9 fapte pe care le cunoaștem despre noul director creativ al lui Saint Laurent Anthony Vaccarrello

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

Vizualizarea industriei modei pe "Cartea Junglei"

41 Fapt despre băncile de tayne, revista - 365

Instagram-regele Marc Jacobs

Am ales pentru dvs. cele 11 imagini cele mai bune ale designerului, prin care puteți determina principalele sale trăsături de natură deschisă.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: