$ 300 pe lună pe Twitter, este ușor, câștiguri pe Internet

Cât de mult poți câștiga într-o lună?

Articole similare

Trimiteți articolul cu alții:

Arthur - este firesc să nu am 10 acs într-un panou de administrare 🙂 10 ak - 10 e-mailuri diferite, 10 teme, setări și totul altundeva. Deci, în primul rând am făcut o rețea pentru un tweeter, nu pentru twite. Aceasta este o posibilitate incidentală.







Mulțumesc anticipat pentru răspuns, sper să ajuți За

Max1mus, mulțumesc, m-ai îndrumat să mă gândesc cum să obțin patru stele :). În orice caz, formez 3 stele săptămânal de la zero, iar prețul de 3-4 ruble pe mașină mă convine.

Bodan - în modul automat am pus 2 ruble și 5 mesaje pe zi pentru stânga ak. Pentru bine (am 4, pune 3, sau aleg stilouri).

mono-polist - crospostul poate fi configurat cu o diferență de timp, astfel încât același mesaj să nu fie publicat în același timp. Poti face crosposing prin diverse servicii, twitterfid, rss2, etc. Nu mai mult de 50 de mesaje pe zi, am vrut să promovez rapid. După formarea a 100 de mesaje, puteți pune totul pe mașină.







Ei bine, despre downgrade și înșelătorie, cred că o să scriu ceva mai târziu - am depus mai multe cereri de retragere a balonului din sistem. Cum să răspundeți la postarea pe blog.

Acest cip, mi-am dat seama imediat de apariția lui Tweety - creează și dezactivează akk pe twitter, este, în general, un rahat, este adevărat. ajusta tara este, de asemenea, triviala, am akki, pe care chiar si ei insisi s-au inscris, fara nici o masina de filmare, iar postarea acolo merge strict pe masina. De asemenea, este ușor să înscrieți 300 și 1300 de faulturi. S-ar părea că este mai ușor - tweetere tweaked, puneți-l pe automatul într-un tweet și înainte, în casa mică din Insulele Canare.
Cu toate acestea, există două mari dar. Primul este ratingul tweet. Unul din acul meu cu 1500 de fauluri a primit 3 stele, celălalt, același robotic, dar cu 1000 de fauluri a căzut brusc pe o stea. Etc. Acest proces este foarte aleatoriu, iar timpul petrecut pentru promovarea unui acumulator nu este de 3 ore, dar mai mult - nu pentru a scorch, masiv mai bine încet. Al doilea este retragerea banilor. Până în prezent, am ordonat retragerea unui singur aca, iar acum au trecut 5 zile - și nu există bani.
Și dacă te uiți la tweet-ul din cealaltă parte - în timp ce văd o aplicație, tweet-urile nu vă pot ajuta rău în clasamentul Yandex al blogurilor. Cel puțin pentru o cantitate modestă de 200 de ruble, am ridicat cizma experimentală de la 20 cu ceva la o mie de la (până la) 3500, vom vedea ce urmează. În top 10, desigur, nu puteți trece prin ea, dar vom vedea.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: