30 Recenzii de diamant-tv la Aktau g, 6 microdistrict, 33

22 de numere au venit la noi cu un test de cablu. Noi, clienții obișnuiți, am refuzat să deservim un apartament, pentru că nimeni nu locuiește temporar, dar a părăsit cablul. În același timp, nu ne conectăm și nu încălcăm nimic, inclusiv plata. În schimb, după plecarea angajatului, suntem deconectați de la televiziunea prin cablu și nimeni nu poate spune motivele închiderii. În pranzul de a doua zi găsesc o hârtie pe care cineva le-a legat ilegal chiar deasupra apartamentului nostru. Iartă-mă, desigur, pentru "rudeness". Data viitoare ›







Alo Când vor învăța angajații acestui birou să monitorizeze problemele de livrare a semnalelor? Plata este la timp, în ciuda unui angajat foarte competent (rău pentru numele nu a cerut, doar a fost în șoc), care a sunat, a avertizat cu privire la rambursarea urgentă a datoriei către Alma TV. Și atunci vor trebui să o oprească. La întrebarea mea cu privire la valoarea datoriilor, acest operator foarte competent a anunțat cu mândrie - 22 tenge. La răspunsul meu, că ieri am fost în Yntymak și l-am plătit complet fără explicații. Data viitoare ›







22 de numere au venit la noi cu un test de cablu. Noi, clienții obișnuiți, am refuzat să deservim un apartament, pentru că nimeni nu locuiește temporar, dar a părăsit cablul. În același timp, nu ne conectăm și nu încălcăm nimic, inclusiv plata. În schimb, după plecarea angajatului, suntem deconectați de la televiziunea prin cablu și nimeni nu poate spune motivele închiderii. În pranzul de a doua zi găsesc o hârtie pe care cineva le-a legat ilegal chiar deasupra apartamentului nostru. Iartă-mă, desigur, pentru "rudeness". Data viitoare ›

Alo Când vor învăța angajații acestui birou să monitorizeze problemele de livrare a semnalelor? Plata este la timp, în ciuda unui angajat foarte competent (scuze pentru numele nu a cerut, a fost doar în șoc), care a sunat, a avertizat cu privire la rambursarea urgentă a datoriei către Alma TV. Și atunci vor trebui să o oprească. La întrebarea mea cu privire la valoarea datoriilor, acest operator foarte competent a anunțat cu mândrie - 22 tenge. La răspunsul meu, că ieri am fost în Yntymak și l-am plătit complet fără explicații. Data viitoare ›

Ei au refuzat să înregistreze beneficii, cum ar fi Veteranul Frontului Muncii







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: