16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

După lupusul roșu transmis în copilărie, cântăreața Sil avea cicatrice caracteristice pe față. Artistul a reușit să vindece manifestările externe ale bolii. Dar imunodeficiența înnăscută nu permite unui muzician să trăiască fără medicamente. care susțin funcțiile de protecție ale corpului.







Andy Garcia


Actorul. 60 de ani

16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

Garcia sa născut cu un gemeneu siamă pe umărul lui! Rata neașteptată era de dimensiunea unui volancher. astfel încât medicii să nu-l poată îndepărta. În amintirea gemenei nenăscuți, actorul a avut o cicatrice.

Lisa Boyarskaya

Actrita. 31 ani

16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

Toată lumea este implicată în acest lucru: artistul creează portrete de stele. făcând cunnilingus

  • Ashton Kutcher și Mila Kunis și alte cupluri de stele. familiar din copilărie și adolescență

    "Cicatoarea de pe obraz este semnul meu", a spus Elizabeth ea însăși Cosmopolitan acum aproape 10 ani. - La 9 luni, stăteam cu mama în brațele mele. Brusc, ea sa întors brusc și a tras lampa. care a fost spart în bucăți. unul dintre ei mi-a tăiat obrazul. Mama este liniștită. fără isterie. a crescut și a spus: "Calmează-te jos. O să mergem. Vom „prejudiciu“ „păstra calmul în situații critice -. Calitate foarte valoros l-am învățat de la mama mea și cred că caracteristica lui cicatrice -.. Nu în grabă pentru a scăpa de el, sau a acoperi creme“

    Sandra Bullock

    Actrita. 52 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    Actrita are o cicatrice in apropierea ochiului stang - rezultatul sariturilor in copilarie pe stâncile de pe rau. În plus. în copilărie, sora mai mică a actriței a lovit-o pe față cu cotul și i-a rupt nasul. Sandra a suferit o operație plastică forțată.

    Owen Wilson

    Actorul. 48 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    Eroul comediilor acum 10 ani a încercat să se sinucidă. Actorul a fost greu la pauza cu Kate Hudson. partenerul său în filmul "El. Eu și prietenii lui. Wilson a încercat să se sinucidă cu droguri. de asemenea, actorul și-a tăiat încheieturile. dar. din fericire. el a fost dus la spital la timp. După aceea, actorul avea cicatrici pe mâini.

    Vera Brezhnev

    Cântăreața. 35 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    "Am un tatuaj în formă de inimă pe fața cicatricii după îndepărtarea herniei inghinale", a recunoscut artistul. Pe cealaltă parte a abdomenului, Vera a avut o cicatrice de la cezariană. cu ajutorul căruia sa născut a doua fiică Sarah.

    Joaquin Phoenix

    Actorul. 42 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    O versiune comună spune asta. că, în copilărie, Joaquin a supraviețuit operației pentru a corecta buza iepurelui. dar, de fapt, actorul sa născut cu o cicatrice. Cu toate acestea. această urmă este microformul așa-numitului buză de iepure.







    Printul William

    Moștenitor. 34 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    Gaspard Ullle

    Actorul. 32 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    Faimoasa lui cicatrice pe obraz, un băiat francez frumos, avea șase ani. când am decis să joc cu Dobermanul care dormea.

    Keily Kuoko

    Actrita. 31 ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    Steaua Teoriei Big Bang-ului a călătorit din copilărie. și chiar trauma nu a răcit dragostea lui Kaylee la cai. Acum 7 ani a căzut de pe calul ei. și animalul înspăimântat, de asemenea, a pășit pe picior actriței. "Îmi amintesc acest sunet groaznic de rupere a oaselor", spune Cayley. Doctorii au pus actrița în picior cu o tijă de metal. operația a lăsat două cicatrici.

    Sharon Stone

    Actrita. 59 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    O altă victimă a călătoriei! În copilărie, actrita galopează pe un cal și nu observa frânghia de rufe întinsă. care a săpat în gâtul fetei.

    Cântăreața. 33 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    "Vreau să spun o poveste eroică despre asta. că am apărat pe cei slabi și că într-o luptă inegală au fost răniți. Dar e mai simplu: am lovit masa ca pe un copil ", glumea actrita.

    Kylie Jenner

    Steaua realității. 19 ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    Cicatru pe piciorul stâng al unei frumusețe din copilărie. "Când aveam cinci ani. sora mea și am jucat ascunde și căuta. și m-am ascuns în spatele porților înalte, închise. din care lipit stick-uri ascuțite de metal, - spune sora mai mică a clanului Kardashian-Jenner. - Kendall nu ma găsit. și trebuia să urc pe poarta asta. Am căzut. și numărătoarea a rămas în piciorul meu. Am încercat să-l trag. dar mi-a străpuns piciorul.

    Catherine Zeta Jones

    Actrita. 47 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    Ca un copil, actrița a luat virusul. care a împiedicat respirația. Viața fetei era în pericol. iar medicii au decis să opereze traheea. Apoi a apărut o cicatrice pe gâtul lui Catherine. Scoateți-l - nu este dificil. dar actrița în principiu nu șterge urmă. "Dacă nu ar fi fost pentru această cicatrice. Nu aș mai fi aici acum ", spune actrița. "Îmi amintește de fragilitatea vieții".

    Tina Kandelaki

    Jurnalistul. 41 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    Acum 11 ani, Tina a fost într-un accident celebru din Nisa. Kandelaki a mers la Ferrari Enzo. care a fost condusă de omul de afaceri și de Duma de Stat, Suleiman Kerimov. Ce a făcut gazda TV și oligarhul într-o mașină? Tina însăși nu dorea să răspundă la această întrebare. prin urmare, a anulat interviul programat la radio "Ekho Moskvy", referindu-se la oreion. Câteva zile mai târziu Kandelaki a confirmat încă. că a suferit în accident. dar s-au abținut de la detalii. Ciclurile Kandelaki sunt deghizate ca tatuaje: simbolul Reiki pe încheietura mâinii stângi și caracterul chinez pe coapsa stângă.

    John Hill

    Actorul. 33 de ani

    16 Povestiri amuzante, înfiorătoare, tragice și neobișnuite despre originea cicatricilor de stele, o revistă

    Ioan nu ascunde povestea cicatricei sale imense pe brațul drept în zona cotului. deși a fost consecința neînțelegerii actorului. Când John era adolescent. mama sa a luptat împotriva cancerului. echilibrându-se pe marginea vieții și a morții (din fericire, femeia sa recuperat). Acest lucru a afectat caracterul și comportamentul adolescentului. care a început să se răzvrătească. marcat pe scoruri. Situația a ajuns la maxim. când avea 15 ani. John și prietenul său au furat un SUV. pentru a merge. Băieți se plimbau pe drum. iar Ioan și-a fluturat mâna din fereastra deschisă. Drept rezultat, mașina sa întors. iar mâna lui John a fost târâtă de-a lungul asfaltului sub greutatea mașinii. Hill a auzit-o în spital. în timp ce medicii discută opțiunea de amputare a mâinii. și mama lui a plâns în sală. În acel moment, John a decis. că avea destul. și a promis că nu va lăsa niciodată părinții săi jos. Am reușit să-mi salvez mâna. și o cicatrice uriașă reamintește cotidianului actorului această promisiune.

    ← Faceți clic pe "Ca" și citiți-ne pe Facebook







    Trimiteți-le prietenilor: