15 Lucruri pe care nu le știai despre baionete, o bârfă

15 Lucruri pe care nu le știai despre baionete, o bârfă

Lucrând pe biografia lui Beyonce, Taraborelli nu numai că a comunicat cu cunoscuții cântăreței, ci chiar a angajat un detectiv privat pentru a afla detalii despre viața stelei. Deci, cartea descrie câteva lucruri despre Beyonce, pe care noi nu le cunoșteam înainte.







Probleme cu nasul

În cartea lui Randy Taraborelli se spune că mai devreme Beyonce avea probleme serioase cu respirația - fată avea constant un nas înfundat:

Nasul ei a fost stabilit constant. A fost o problemă. Puse o foaie de hârtie pe podea și se ridică peste el. Apoi Beyonce închise o nară și se aplecă. Apoi a făcut același lucru cu o altă nară. Toată lumea ia spus că acest lucru este contrar a ceea ce a râs și Beyonce a răspuns: „Știu, dar dacă vrei să cânt, eu trebuie să fac acest lucru Abate, dacă nu doriți să-l văd ..“

Cine, și Beyoncé se poate ridica cu siguranță. Odată ce cântăreața a lovit-o pe băiat chiar în bâte - la cel mai scump. Beyonce și familia ei erau prieteni cu fostul director al cântăreței Andretta Tillman. A fost doar fiul lui Andretta Chris care a înfuriat steaua:

Înainte ca cineva să o oprească, Beyoncé se dădu lui Chris, care stătea cu mâinile în buzunare și îl lovea în bâte! Bietul a căzut în genunchi.

Beyonce își scoase pantalonii de la Asher

Beyoncé nu poate numai să lovească, ci și să dezvăluie o persoană plină de îndoială să râdă.

Fugea spre el și își coborâse foarte repede pantalonii în genunchi. Am râs toți. Ochii lui Asher deveniseră mari, ca farfurii,

- a declarat Nina Taylor Randi Taraborelli.

Poate că Beyonce și-a mărit pieptul

Da, există posibilitatea ca nu toate farmecele lui Beyonce să i se dea prin natura ei. În biografia cântărețului este descris că în tinerețea ei a dorit să introducă implanturi. Și abia oricine putea să o oprească.

15 Lucruri pe care nu le știai despre baionete, o bârfă






Prințul a vrut să lucreze cu Beyonce

Prințul - unul dintre cei mai renumiți cântăreți ai timpului său - a vrut să colaboreze cu Beyonce și cu alți membri ai trupei Destiny's Child (care a fost numită apoi Girls Tyme).

Aceste fete sunt incredibile! Vreau să lucreze cu Paisley Park,

Pi Diddy nu a fost încântat de Beyoncé

Pi Diddy nu a împărtășit admirația prințului pentru cântăreață. Rapperul îi plăcea numele de Beyonce, dar credea că nu era suficient foc în el.

Primul sarut Beyonce a avut loc la varsta de 13 ani. Totul sa întâmplat la concertul lui Brian McKnight cu Lindall Locke, de 15 ani.

Înainte de a începe spectacolul, am scăpat accidental popcornul nostru. Ne-am aplecat să-l luăm, iar capetele noastre s-au ciocnit. Ne-am uitat unul la altul și ne-am sărutat,

Beyoncé a experimentat foarte rău prăbușirea copilului Destinului

Când copilul grupului Destiny sa prăbușit, Beyonce era foarte îngrijorată. Cântăreața era supărată și supărată. Steaua nici măcar nu a ieșit din pat timp de câteva zile.

Jay Zee nu a câștigat imediat inima lui Beyoncé

Aceasta este acum Beyonce și Jay Zi - una dintre cele mai puternice și cele mai cunoscute cupluri. Dar muzicianul nu a fost pentru iubirea Beyonce la prima vedere. Beyoncé a respins inițial Jay Z, dar apoi sa îndrăgostit.

15 Lucruri pe care nu le știai despre baionete, o bârfă

Beyoncé și Jay Zee

Beyoncé îi place să deseneze

Beyonce este o persoană creativă. Steaua nu doar cântă, ci și trage. Și Beyonce o ia în serios și ia ofensă atunci când munca ei nu este înțeleasă.

Cum a făcut Sasha Firs

Alter ego Beyonce, pe care însăși cântăreața o numește Sasha Firs, a apărut după ce steaua a aruncat în cercei mulțimea pentru 250 de mii de dolari. Vărul lui Beyonce Angela a trebuit să sară în mulțime pentru a găsi ornamentul brodat. După aceea, Angel și-a dat Beyonce porecla Sasha Firs (feroce - în engleză: "frenetic"). Cântăreața spune că Sasha Firs interpretează pe scenă, iar când se întoarce acasă, ea devine ea însăși.

Beyonce și Jay Z nu au locuit împreună timp de un an

Amintiți-vă pe fostul PR, Rihanna, care a mărturisit. că a fost cel care a început un zvon despre romanul lui Jay Zee și al lui Rihanna? Deci, nu-i era rușine. Aceste zvonuri s-au certat cu Beyonce și Jay Zee și au trăit separat timp de aproximativ un an.

15 Lucruri pe care nu le știai despre baionete, o bârfă

Beyonce și Barack Obama

Cerințe pentru bebelușii de bunicuță

În ciuda vârstei tinere, copilul Blue Blue Ivy trăiește deja într-un anumit program și regulă. În contractul unei familii stelare cu un baby sitter, se specifică clar când și ce ar trebui să facă Blue Ivy.

Sora Beyoncé a lovit-o pe Jay Zee din cauza lui Rihanna

15 Lucruri pe care nu le știai despre baionete, o bârfă







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: