11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia






11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

11 Cele mai populare trupe de tip pop-to-pop - yesasia

Nu toată lumea este aici, Shinee, B.A.P, de asemenea, Pts sunt populare ... dar eu inspir, astfel încât toate regulile)

Sunt atât de bucuros că toate trupele mele preferate sunt aici. Desigur, m-am așteptat la Big Bang, sunt regii în KPOP. Noe este atât de mândru de BTS, încât au fost atinse atâtea lucruri. Desigur, au fost foarte bine susținute de fanii altor trupe, într-un vot recent din America. Bine că ați susținut, pentru că suntem cu toții KPOP🌷. Și IKON, WINNER și Got7 în general, noi grupuri, așa că s-au sculat. EXO și nu spune, în general, bine făcut, foarte sus. Preferatul meu Infinit aici și Repere (de ce au luat un nume atât de dificil?) Aici. " Pe scurt, toate animalele mele sunt aici. Îmi pare rău pentru cealaltă nu. Încă mai îmi plac atât de multe trupe pe care nu vreau să le scriu. Shiney, Monstah, Super Junior, NST127, NU'EST, 2PM, Bloc B, etc.







SEOHYUN PAK EXO-L

Se simte mai bine ca BTS. monstri X, Shine, etc ... dar alte grupuri au uitat deja. Mă bucur chiar dacă VIXX, BTOB, EXO există.

Oh, YG are cele mai minunate trupe

Toate trupele mele preferate sunt pe această listă și sunt foarte mulțumit de asta. BTS în primul rând și este foarte cool!

M-am obișnuit deja cu faptul că există câteva articole cu Echo, deși despre alte grupuri nu publică nici măcar posturi de știri, dar ce fel de fantezii, bine, bine. Și puteți verifica și publica cel puțin informații veridice?

Pentru ce? De fapt, cel mai popular clip din Echo este supradozajul, mda, iar timpul de nefuncționare este mai mult decât în ​​clipul mormăit. Și fungofeul oficial cu EHO nici nu are, despre ce vorbești?

Și undeva departe într-un colț întunecat, fără măcar o umbră de speranță pentru lumina de la capătul tunelului și reunificarea trupa lor preferata, umplut cu lacrimi de crocodil singuratic A + ... MBLAQ, mi-e dor .. (((

cum ma bucur ca Infinitul a fost inclus in lista)) este pacat ca nu exista Shiney pentru setul complet (ShaiBiin)

ÎNTÂLNIRE DE ACORD. jumătate ce jerks, adevărați zei la-pop, recunosc doar două pe această listă - EXO și Big Bang. Alții se îndoiesc, în cazul în care Shiney eptaaaaaa, DBCK ar trebui să fie primul din listă.

Mă întreb de ce nu-ți place? La urma urmei, datorită lor, KPOP a depășit Asia. Și datorită lor, YG este o companie de succes. Și nu odată nu au pierdut în muzică. Poate doar invidie? Pentru faptul că nu au pierdut din nou?

Pentru mine. Doar. Nu. Îmi place. Le. Muzică.
Nu trebuie sa iubesc pe toti.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: