10 Fapte despre solistul trupei - tânărul meu michel - tane, salut! Rusia

1. Pe fața mea sunt 5 cicatrici: de la o bibliotecă, o cutie poștală, un leagăn, un unghi de tabel și un bisturiu. Toate împreună sună grozav, dar îmi plac toate și, se pare, chiar merg.








2. Tata a vrut cu adevărat fata, pentru că înainte de mine avea deja doi băieți nenorociți, iar mamei sale a spus: dacă se naște un baiat, se va schimba liniștit în spital. Întotdeauna mi sa spus doar această parte a povestirii. Deși, sincer, sunt foarte asemănător cu tata și cu caracter exterior și greu.

10 Fapte despre solistul trupei - tânărul meu michel - tane, salut! Rusia
3. Îmi este frică de înălțimi și de caruseluri. Odată ajuns în parcul de distracții, caruselul trebuia să fie oprit, pentru că am fost isteric și am început să pierd conștiința. Cu avioanele se înrăutățește, nimeni nu dorește să stea cu o fată palidă, care este întotdeauna botezată și ceva ce înspăimântă convulsiv.

4. M-am născut la granița cu China, poate că de aceea sunt atât de indiferent față de aspectul "mongol".

10 Fapte despre solistul trupei - tânărul meu michel - tane, salut! Rusia
Accesând „Michelle mea“ 5. Întotdeauna cred că este pe cale să se întoarcă timp, am avut un timp de sute de-o-umai și că am timp, am întotdeauna 17, 20, 17, 20, pe termen nelimitat.







7. M-am înecat de două ori, prima oară în trei ani, apoi am salvat un scafandru neagră. Parintii sunt surprinsi ca imi amintesc asta. A doua oară în 12 ani, când am putut deja să înot și să fiu scufundat fără succes. Apoi nimeni nu ma salvat și aproape că am înecat fata cu mine de teamă. Cu toate acestea mi-a plăcut apa din copilărie, eu însumi am învățat să înot. Îmi place marea, senzația de atingere a apei din lume, fără ea mă simt rău. Am observat de foarte mult timp că apa este ghidul meu, aici ceva se învârte pe limbă, nu puteți termina textul - vă spălați mâinile sau cana, și salut.

10 Fapte despre solistul trupei - tânărul meu michel - tane, salut! Rusia
8. La 27 am aflat despre străbunicul meu! Numele lui a fost Mihail Șevciuc, a trăit în taigaua Norsk și a fost întotdeauna un pădurar (tata si a spus - „întotdeauna“, în cele din urmă m-am gândit că bunicul meu a fost un pădurar direct din copilărie, la vârsta de cinci). Odată ce bunicul Misha a mers la urs, atunci era deja de patruzeci de ani. A întâlnit ursul și adolescenții ei acolo, urșii. Tata spune ca bunicul sau si-a salvat cainii - au bătut ursul. În timpul filmării, bunicul a fugit de ea și în timp ce alerga, și-a rupt piciorul, sa târât până la barcă, kilometri. A luat carne de la ursul ei și a mâncat-o, a înotat chiar în casă și a murit în spital. De la rândul său, a intestinelor.

9. Când aveam 15 ani, m-am întâlnit cu Yuri Shevchuk, mi-a întors ordinul mondial. Dupa concertele lui din Blagoveshchensk (unde am locuit), el ma invitat la 10 de oameni care îl așteptau la hotel, ne-a spus povești uimitoare de viață și de moarte, ea a cântat și a băut, și a fost simplu, un fel și sincer. Apoi mi-a dat bani pentru un taxi. Am mers ca o luna dupa aceea, m-am gandit, gandindu-ma, a devenit atat de inchis, serios. Am plecat de mult timp, nu am revenit.

10. Nu m-am uitat la "Matrix" și la "Star Wars". Și doi ani mai târziu m-am dus la mama mea și am spus: "Nu mai beau lapte." Și de atunci nu am băut.

10 Fapte despre solistul trupei - tânărul meu michel - tane, salut! Rusia







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: