10 Eroi ai filmului "oaspete din viitor" și viitoarea soartă a actorilor

Filmul meu "Guest from the future" a fost emis în special pentru că actorii-copii, aproape colegii mei, și le-am perceput ca copii dintr-o școală vecină.

În creștere, m-am gândit uneori cum acești băieți, acum artiști, sunt în moduri diferite.






Nu sunt știri desigur, dar cineva ca Natalia Guseva și Alexei Furnici, implicat cu succes în știință, cineva deja acolo, într-un cuvânt, a se vedea pentru tine.

10 Eroi ai filmului

(Alice Selezneva) în anii școlari după "Guest from the Future" au jucat în alte 3 filme, din diverse motive, dar nu au avut un succes atât de mare cu publicul ca "Guest from the Future". După școală, datorită pasiunii sale lungi în domeniul biologiei și carierei artistice, ea a ales în mod confident și conștient profesia de biochimie.

Absolvent al Institutului de Tehnologie Chimică Fine din Moscova. M.V. Lomonosov. Din interviul de televiziune Natalia Murashkevich (Guseva) se știe că printr-o profesie este biochimist și lucrează ca șef de producție de preparate imunobiologice într-un institut științific.

10 Eroi ai filmului

(Alex Fomkin filmul „Comentarii din viitor“) a fost adolescent deja dezavantajat in timpul filmarilor „Comentarii din viitor.“ A jucat rolul celui de-al doilea plan în filmul "Reining". A luat parte la filmarea mai multor chestiuni din rețeaua de știri Yeralash. La sfârșitul școlii, în 1986 nu a reușit să obțină un certificat de maturitate. În 1987 a apărut într-un alt film







Datorită absenței semi-anuale a propunerilor de filmare, el sa alăturat armatei. După demobilizare am obținut un loc de muncă la Teatrul de Artă din Moscova, dar după 3 luni am fost concediat pentru absenteism. A lucrat ca pictor la șantier, dar a fost demis din acel loc. Problemele cu alcoolul au început.

Și apoi Alexei a mers în satul Bezvodnoye din regiunea Vladimir, unde a rămas copil. A lucrat ca mori, apoi sa căsătorit și sa mutat la soția sa în Vladimir.

10 Eroi ai filmului

(Julia Gribkova) nu mai acționa. A absolvit Facultatea de Filosofie a Universității de Stat din Moscova, a emigrat în Statele Unite, lucrează ca consultant de afaceri.

10 Eroi ai filmului

(Fima Korolev) este același lucru bine hrănit, lucrând în industria construcțiilor.

5. Vyacheslav cel inocent

7. Evgeny Gerasimov

10 Eroi ai filmului

(Pauline) lucrează ca manager de client într-un centru educațional.

10 Eroi ai filmului

(Alexei Muravyov). Viitorul celebru (conform predicției lui Alice), artistul în viață este angajat în istoria Orientului Creștin, scrie cărți științifice. El aduce copiii, îi place muzica clasică.







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: