10 Celebrități despre care se zvonește că sunt rău în pat

În fiecare zi de la Hollywood, noi legături izbucnesc; legătura dintre Brodie Jenner și Christine Cavallari din "Hollywood Hills" nu a fost o excepție. Aparent, Brodie preferă fetele dintr-o emisiune de realitate - se întâlnea cu Lauren Conrad înainte.






Dar, dacă a plecat cu opinia ei despre abilitățile sale sexuale, atunci Cavallari nu la scos pe Jenner, spunând că în sex, este plictisitor. Jenner a decis să răspundă în mod public la acest lucru și a răspuns, spunând că "este amuzant să-l ascultați".

10 Celebrități despre care se zvonește că sunt rău în pat

Multe celebrități sunt răsplătite cu epitete neînfrânate de la iubitorii de disperare din trecut, dornici să-și smulgă numele în noroi. Judd Apatow nu este așa. Într-o căsnicie fericită cu Leslie Mann, el a reușit să se spulberă în noroi mai bine decât oricine altcineva și să știe toată lumea cât de rău era în pat. Într-un interviu, el a spus: „După prima dată, am întrebat fata:“ Te-ai descurcat bine „a răspuns ea.“ Sper ca într-o zi va fi mai bine „Destul de prost să vină înapoi la un trecut îndepărtat de ținut un adult ..? Poate că acum face mai bine - îl știe doar pe Leslie.

10 Celebrități despre care se zvonește că sunt rău în pat

Toată lumea își amintește cum Jesse James a spart inima lui Sandra Bullock, mărturisind că o trăda cu femei diferite. Cu astfel de obiceiuri, nu este surprinzător faptul că până atunci a fost deja căsătorit și divorțat de două ori. Și totuși, pentru toată dezgustul său, artistul tatuator Kat Von D a decis să se întâlnească și chiar să se angajeze cu el. Ea a devenit, de asemenea, o victimă a trădării sale. Acum James este căsătorit cu alergătorul Alexis Dechoria. S-ar putea crede că un bărbat care știa atâtea femei ar trebui să fie grozav în pat. Brigitte Dager, una dintre amantele sale, nu crede asa si spune ca in sex, "el se gandeste doar la sine".







10 Celebrități despre care se zvonește că sunt rău în pat

Cei mai mulți rapperi își trăiesc reputația. Ele sunt gangsteri, ele sunt dure, toți au câștigat, ei pot lua toate femeile din club, și să nu te pui cu ei - astfel răspândirea de zvonuri în prezent, chiar și cel mai faimos dintre ele. 50 Cent nu face excepție. Cu toate acestea, unele dintre amanta sa recunosc ca sexul acesta - „băiat în vârstă de 14 ani,“ și „demnitate“ nu este atât de mare, și l-au pus în această „disciplină“ 3 din 10.

10 Celebrități despre care se zvonește că sunt rău în pat

10 Celebrități despre care se zvonește că sunt rău în pat

Ei bine, ce fată din anii nouăzeci nu a visat despre liderul 98 Degrees Nike Lache? Dar se pare că el și cântăreața Jessica Simpson - perechea perfectă. Ei chiar au avut propriul show de realitate "înainte să devină mainstream". Cu toate acestea, în curând s-au despărțit. Potrivit lui Simpson, în prima dată cu Lasha "nu simțea nimic și totul se preface".

10 Celebrități despre care se zvonește că sunt rău în pat

Ce fan nu sa gândit niciodată despre Maria Sharapova în termeni sexuali? Adam Levin - unul dintre puțini care încă dormeau cu ea. "Nu pot spune în ce măsură am fost dezamăgit, chiar m-am gândit, ca mulți oameni, că este foarte temperamentală", spune el. - „Dar ea pune doar acolo ca o broască moartă Ea chiar am enervat când am început să geme -. I-am spus că“ împiedicat să se concentreze pe ea „Toate iluziile mele au fost spulberate.“.

10 Celebrități despre care se zvonește că sunt rău în pat

Fericirea lor cu Katy Perry a fost de scurtă durată: nu a schimbat niciodată Perry, tocmai a decis că nu mai iubește. Dar nu Katy Perry, și amanta sa Georgina Bailey și-a lovit reputația sexuală, spunând că, într-un sens sexual, "a dezamăgit-o". Da, poate, locul lui nu este în pat, ci într-o emisiune TV.

10 Celebrități despre care se zvonește că sunt rău în pat

Îți place postul? Chips-uri de asistență, faceți clic pe:







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: