8 cele mai bune skateboards și longboards

Penny Mini-longboard 22 original „a căzut în dragoste cu rideri din întreaga întruparea lume clasice din anii '70, ea cuprinde toate avantajele vehiculelor de conducere ale epocii: .. Calitatea, fiabilitate, ușurință, design remarcabil, dar Penny Original 22" incredibil de compact la nevoia este plasată într-un rucsac. Deca din material plastic, dar de încredere, cu o acoperire anti-alunecare bună. O dimensiune convenabilă, dar nou-veniți ar trebui să aleagă ceva mai mare. Lățimea largă a roților evoluează în mod semnificativ inegalitatea șoselei, suspensia sigură poate rezista la cele mai manevrabile rotiri. Ride pe placa lungă Penny Original 22 "poate fi în orice vreme.







  • Dimensiunea punții este convenabilă pentru orice dimensiune a piciorului
  • Pandantive rigide
  • Roți largi largi
  • compact
  • Manevrabil (rază mică de cotitură)
  • Plăci de plastic
  • Pentru călărire la viteze mari aveți nevoie de o îndemânare

8 cele mai bune skateboards și longboards

Am învățat să o conduc câteva ore. Îi sfătuiesc pe toți, un lucru grozav, cel mai bun placă lungă, oferind o mare de emoții.

Puntea este formată dintr-un carton cu șapte straturi de arțar canadian, capabil să reziste încărcăturilor grele și să nu se îndoaie. Încrederea în suspensia de oțel de înaltă tehnologie atașată la transport. Lagărele ABEC 5 oferă o funcționare corectă a roților, care au dimensiuni mari. Designul luminos al plasei lungi este izbitoare, astfel încât să nu vă pierdeți în skatepark. Spray anti-alunecare special pe punte previne alunecarea la condus și, de asemenea, ajută la menținerea modelului.

  • Compact, convenabil pentru a lua cu tine
  • Puntea rigidă nu se îndoaie
  • Manevrabilitate ridicată
  • Sistem fiabil cu rulment fiabil
  • Design perfect ingenios
  • Abilitatea de a înlocui accesoriile
  • O punte rigidă transmite vibrații de la inegalități pe șosea, ceea ce este incomod pentru utilizatorii novici

8 cele mai bune skateboards și longboards

Pardoseala din lemn, spre deosebire de plastic, nu se îndoaie atunci când sta sau chiar Ollie.

Penny Nichel 27 „suficient loc de trecere pentru acest lucru mai ușor de a mentine echilibrul. Este o opțiune foarte bună pentru începători. Pentru călăreți cu experiență, cu toate acestea, de asemenea. Materialul polimeric ajută la absorbția vibrațiilor de la neregularitățile din suprafața drumului. Îndoiți ușor atunci când conduceți pe zona de relief, dar într- . stat confortabil pentru componentele skater au crescut dimensiuni: suspensie personalizate 4 „cu rulmenți ABEC 7, cu roți de 59 mm izbitoare design și 78A optimă moliciune.

  • Dimensiunea mare a punții
  • Vibrația nu este aproape simțită
  • Sistemul de suspensie funcționează fără reclamații
  • Design luminos
  • Bine gestionat
  • Dimensiuni mari sunt incomod pentru transport
  • Plăci de plastic

8 cele mai bune skateboards și longboards

Bunuri de calitate, nu fals! Bordul se îndoaie puternic, dar nu se sparge.

Cele mai bune skateboard-uri

Un pachet de șapte straturi din arțar canadian rezistă încărcăturilor mari și are o greutate redusă. Bordul este potrivit atât pentru un începător nesigur, cât și pentru un profesionist. Rulmenții rigizi din clasa ABEC 7 sunt fabricați cu mare precizie, permit mult timp pentru a menține viteza mare, luată în timpul accelerației. Roțile de dimensiuni medii și de înaltă densitate sunt fiabile, suspensia fiind bine amortizată pentru a sări. Designul excelent vă va permite să vă aflați întotdeauna în centrul atenției.







  • Dimensiunea convenabilă a pachetului
  • Baza nu se îndoaie
  • Sistem de suspensie fiabil
  • Dimensiunea optimă a roții
  • Design creativ

8 cele mai bune skateboards și longboards

Nu este primul meu skate, l-am cumpărat pe sfatul prietenilor. Am sărit pe ea mai mult de un an și jumătate, am dat greutăți.

Puntea de șapte straturi din arta canadiană este la fel de fiabilă ca și pandantele de oțel ale acestui skateboard. Roțile mici (53 mm) servesc, de asemenea, o lungă perioadă de timp și pot rezista încărcăturii grele. Lagărele cromate ABEC 7 vă permit să mențineți viteza de accelerare mult timp. Modelul este proiectat pentru călătorii agresive. În consecință, designul este selectat: stratul de acoperire cu strat de mătase durează mult timp și atrage atenția tuturor.

  • Fiabilitate ridicată a materialelor
  • Calitate bună de construire
  • Rulmenți de calitate
  • Pătrat de arțar canadian pur
  • Design luminos
  • Amortizarea ar putea fi mai bună

8 cele mai bune skateboards și longboards

Bord luminos și ușor - de felul de care am nevoie. Am cumpărat acum doi ani. Arborele canadian este ceva!

Cel mai bun skateboard în ceea ce privește raportul preț-performanță

Corpul este fabricat din arțar chinez durabil lipite de o tehnologie specială din 9 straturi - skater rezista până la 100 kg. punte confortabilă 31 „are o lățime de 7,75 inci, nu se deformează sub efectul forței. Pe acest forum se va simți încrezător și novice, și maestru cu experiență. Suspensie de aluminiu robust, special concepute pentru efectuarea de trucuri si tumbe. Cast roți din poliuretan oferă accelerare confortabilă rigiditate optimă . o trăsătură distinctivă a skateboard-ul este model luminos aplicat prin serigrafie. o astfel de mult timp nu șterse în picioare.

  • Punte puternică
  • Culoare strălucitoare, cu un model puternic
  • Ține viteza bine
  • Ușor de gestionat
  • Prețul scăzut
  • Calitatea construirii diferitelor specimene poate fi diferită

8 cele mai bune skateboards și longboards

CK Man - foarte cool, cel mai bun skate - într-adevăr neubivaim. Este păcat că mulți părinți nu se lasă să se plimbe

Cel mai bun skateboard universal

La intrarea pe piață, acest model a fost poziționat ca un skateboard retro. Bord de design Spartan și reamintește cu adevărat "bunicii" din anii '70 și '80. Dar această asemănare se încheie. plastic dur modern, rulmenți de înaltă calitate, roți pentru un diametru de skate mare (62 mm) permite modelului să fie universal: este folosit pentru sărituri, și de echitatie pe o suprafață plană. Un plus de marketing plus - producătorul oferă o garanție pe durata de viață a suspensiei.

  • Punte de plastic puternică
  • Garanția de Suspendare pe viață
  • Rulmenți de calitate
  • Ține viteza bine
  • O bună trecere datorită roților mari

8 cele mai bune skateboards și longboards

La primele senzații este ca un pește de skate cu roți lungi. Producătorul a combinat bine avantajul ambelor opțiuni.

Cel mai bun skateboard pentru copii

Excelentă skate cu trei roți de la renumita firmă. Poate fi utilizat de copii de la 6 ani (greutatea maximă a călărețului este de 80 kg). Proiectarea progresivă este foarte convenabilă: piciorul din față se ridică într-o nișă specială, iar piciorul din spate al aripii. Roțile sunt furnizate de roata din față. Există un mecanism de frânare automată: patina se oprește imediat, copilul sări de pe punte. Suspensiile rezistă la sarcini grele, lagărele ABEC5 sunt fiabile și durabile. În plus, un design remarcabil care îi va permite pe skateboarder să iasă din mulțime.

  • Compact (se potrivește cu ușurință într-un rucsac)
  • Soluție sigură din oțel
  • Greutate redusă (1,4 kg)
  • Rezistă încărcăturii grele

8 cele mai bune skateboards și longboards

I-am dat fiului meu DR - la inceput mi-a fost teama ca nu voi fi destul de mult timp (el era inca un trickster). Dar câteva luni mai târziu, doar plasticul era puțin răzuit.

8 cele mai bune skateboards și longboards

8 cele mai bune skateboards și longboards

8 cele mai bune skateboards și longboards







Articole similare

Trimiteți-le prietenilor: